Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak ono je snadný hrát si na radoby drsňáka, když mu dovolej z bezpečí studia nadávat sprostě divákům, ale jakmile mu v chatu někdo odpoví stejným způsobem, dostane okamžitě ban, férovka jak vyšitá, já osobně pořady, kde se tento vulgární buran bude vyskytovat, přestávám sledovat, jistě nebudu zdaleka sám
  • Mart9
    Dělá to Pavel a je to zbytečné. Naštěstí to poslední dobou už pouštěl alespoň bez zvuku.
  • Pan_Klobouk
    Rovnez by nebylo spatne kdyby ti kteri o hrach mluvi ty hry take znali a hrali. ;)
  • Jen bych chtěl navrhnout aby se pouštěly trailery k věcem o kterých se mluví...
  • TheGGG
    když se tak chovaj...
  • Mart9
    Geniální *1* Pořad, kde se nadává divákům do č....ů, by měl mít své místo v televizi *5*
  • David a hlavně Gábina jsou skvělí - za jejich pozvání opravdu děkuju. Klidě ať se staví zase *3*
  • Jack1947
    Evidentně to dohrál z nudy, proč by si to kupoval když ta hra za to nestála.
  • To bylo jak vyprávěly tu historku, že Iawata něco doprogramoval a Dan na to to jsou jenom takový kecy... A Petr říká, že ne, že je to fakt a Dan na to, ty jsi tam byl?? Tak vidiš... a Petr a ty jsi tam byl?? Tak drž hubu *1* *1* ¨

    Mě to video nějak blbne *13*
  • http://m.games.tiscali.cz/podcast/fight-club-235-hd-alfa-vyvojar-253625
  • Nevim číslo, ale poslední FC ve kterym byl Vávra, podle toho to najdeš
  • flash789
    a proc krades hry?
  • Dominator666
    Kdy Petr urazil Dana? Ten FC bych si rád poslechnul. *3*
  • jinak jsem to dohral asi za 35, a to jsem vyluxoval vsechny sidequesty a unikatni nepratele, co jsem behem hry vypatral (nekolik desitek)

    ale po asi prvnich dvou hodinach jsem obycejny miniony uz jenom obihal, ty sou tam dobry leda jako dopravni kuzele a narazit do nich znamena jen zdrzeni bez vyznamu
  • no prave, ze to desne zdrzuje, jinak by kazdej ty nabozensky fanatiky zbouchal na jednu hromadu za par hodin, to je kazdych par kroku animacka, nakej odusevnelej dialog nebo infantilni hlasky pokemonu

    na druhou stranu kdo to tak bude cekat, si to asi celkem uzije, herni mechaniky me za chvily omrzely, ale to vypraveni (bez tech japauchylaren) je na solidni urovni
  • Jack1947
    Dle Howlongtobeat ale může bejt i docela dlouhá.
  • vlastne kecam, ani gamebook to neni, protoze tam se neda nic rozhodovat a jede se jen na pribehovy vlne
  • Jack1947
    Vždyt je to jen nějaký multi nick troll lol. ( I lol mluví za vše)
  • prave jsem dohral tales of berseria, neskutecne, jak jsou japonci sto let za opicema...

    roztahanej gamebook vydavajici se za rpg, nuda
  • TheGGG
    dneska se i Mirek Grygar Dušín snažil být sprostý... proč nemůžeme psát stejná slova co oni říkají v podcastu. Tady se ani blbý stří*at psát nesmí...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit