Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukáš klasika, snad jen ty feminní kecy mohl vynechat, ale to už jsme si zvykli, humor super a živá debata zaručena.

    Gábina fajn, mohla by chodit častěji, příšte by mohla více mluvit. Sympatický člověk.

    Ryneš je trapák. Má dobré názory, ale chová se fakt jako de.il. A nadávat lidem s názorem do č...ků je přinejmenším stupidní. Nezapomeň si příšte víc vyhrnout rukávy, ať vidíme, jakej jsi borec.

    A Adam, moc nemluví, ale jsem rád, že tam je. Mám rád jeho názory, které jsou často v opozici zaprděným staromilským kecům třeba od Bacha.

    Btw je fajn nevidět Poláčka, možná si odpočine a nebude ve fight clubech tak zpruzenej.
    • Mart9
      Tak když někdo kritizuje hru po 15 minutách hraní, tak si o něm snad všichni myslíme to samé ne?
      • Já ne. A víš proč? Protože dokážu respektovat jiný názor. Navíc si ho dokázal vcelku slušně obhájit. Já ke hrám takto nepřistupuju, někdo zase jo. Prostě to respektuju.
      • Vyjmenoval docela dobré argumenty, co ho během těch 15 minut odradilo, krom toho, tady to dostalo 6/10, takže měl chalan navic zjevně i pravdu
        • Je jedno, jestli měl pravdu nebo ne. A ano, pro někoho to může být překvapivé, ale jsou lidé, kteří se na hry dívají a posuzují je podobně jako onen tazatel. Jenže nadávat mu za to od č...ků, to může udělat fakt jen netolerantní bezmozek. Bez pardonu.
          • Naprostý souhlas, Ryneš tim slovem od č pouze nastavil zrcadlo sám sobě
  • ringmancz
    David je v pohodě, dokud se baví o hrách. ty jeho vtípky jsou hrozně infantilní a většinou mi nepřijdou vtipný
    • DwaR
      tak je to taký veľký puberťák. ja ho práve preto tak nejak... rešpektujem/tolerujem, beriem. je to jeho povaha a vystupovanie - hrubé vyjadrovanie bez servítok, trápne puberťácke vtipy na úrovni strednej školy, čo na srdci to na jazyku. práve preto mi nejak netrhá žily ani ten jeho č***k. proste je to on, keby sa s ním bavím pri pive, stavím sa, že mi to vmetie do tváre bez okolkov tiež. nemyslí to zle, nechce uraziť, on má len taký slovník, správanie.
      skôr by ma zaujímal niekde v reálnom živote, kde toto môže byť mega problém. neviem si ho predstaviť niekde v kancli, kde takto tancuje po kolegoch... i keď v tom "mojom" by aj celkom zapadol, tiež sme riadne zvery :D
    • TheGGG
      to tě lituji, musí s tebou být hrozná nuda... ryneš tam jedinej trochu vybočuje z řady sucharů a polosucharů
      • ringmancz
        kdežto vytáhnout z kapsy hallsky a říct, že je vytáhl z řiti a potom to ještě několikrát připomenout je neuvěřitelně vtipný, což?
        • Jack1947
          To by si musel bejt stejně vyčpělej a vtipnej abys pochopil... tyhle "ftipy"
  • prosím pozvete nekdy lucii jirikovu. a ryneše prosím príšte nezvat
    • TheGGG
      proč? Tvůk klub sucharů ho neschválil, nebo je toto jen další random plk...?
  • pěkně *15*
  • taky wannabe vavra a drda ktory je nakoniec oproti nim len trapny
    • Paulcz
      Bohužel tyhle dva tam nechtějí chodit a zbyla jen čtvrtá cenová.
      • Já jsem rád, že nechoděj. Míval jsem je oba vcelku rád, ale zprotivili se mi.
        • nemuseli by porad, ale sem tam jako koreni, kdyz fight club netahne tematy, tak to leckdy zachrani host

          kdyz neni ani host a jen okoukany redakcni matadori, tak to pak je nekdy na usnuti
  • A kdy příjde Karel? Už je mi po něm ouzko a dvojka vOlejník a Drda,to je fightclub nezapomenutelný *3* Tak doufám,že příště pozvete Karla *14* *1*
    • to by polacek neprezil
    • To teda, diváci mají Drda Absťák *1*
  • Nier nabízí tolik tvůrčí kreativity, že z toho přechází zrak. Neskutečné jak moc dál jsou Japonci od strnulého západu.
    • prave jsem dohral tales of berseria, neskutecne, jak jsou japonci sto let za opicema...

      roztahanej gamebook vydavajici se za rpg, nuda
      • vlastne kecam, ani gamebook to neni, protoze tam se neda nic rozhodovat a jede se jen na pribehovy vlne
        • Jack1947
          Dle Howlongtobeat ale může bejt i docela dlouhá.
          • jinak jsem to dohral asi za 35, a to jsem vyluxoval vsechny sidequesty a unikatni nepratele, co jsem behem hry vypatral (nekolik desitek)

            ale po asi prvnich dvou hodinach jsem obycejny miniony uz jenom obihal, ty sou tam dobry leda jako dopravni kuzele a narazit do nich znamena jen zdrzeni bez vyznamu
            • Jack1947
              Evidentně to dohrál z nudy, proč by si to kupoval když ta hra za to nestála.
            • flash789
              a proc krades hry?
          • no prave, ze to desne zdrzuje, jinak by kazdej ty nabozensky fanatiky zbouchal na jednu hromadu za par hodin, to je kazdych par kroku animacka, nakej odusevnelej dialog nebo infantilni hlasky pokemonu

            na druhou stranu kdo to tak bude cekat, si to asi celkem uzije, herni mechaniky me za chvily omrzely, ale to vypraveni (bez tech japauchylaren) je na solidni urovni
      • Jack1947
        Vždyt je to jen nějaký multi nick troll lol. ( I lol mluví za vše)
  • Vogon
    Zrovna ta Kaine, tedy ženská ve spodním prádle, z prvního Nieru byla transsexuál/intersex, takže to oko na Lukášově tričku možná brečelo radostí.
  • drda 2.0.
    • Pozérská kopie akorát, nic víc, nic míň...
    • Takovej rádoby Vávra/Drda ale nesahá jim ani po kotníky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit