Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • oVer9000
    Cože? Lukáš a Pavel v jednom Fight Clubu, v jednom záběru? Impressive! To se stalo naposledy ve Fight Clubu #236 z 22.7. 2015. :D
    • Tilwaen
      Jak dlouho jsi tuhle informaci hledal? *1*
      • oVer9000
        Asi 3 minuty. Mám poměrně dobrou paměť, takže jsem věděl, že to bylo 2015 a že ve Fight Clubu 300 nebyli v jednom záběru. Ale prostě mi to nedalo, protože jsem si říkal: "Ty jo, to už je fakt dlouho..." A okamžitě mě začalo hlodat... ale jak dlouho? :D
  • Nemúžu si pomoct,ale poslední dobou se u Fight clubů nudím.Když vás srovnám s konkurencí kde se mluví takříkajíc co týden dal a nejen to klidně dvě hodiny a je to zábavné a poučné tak z toho redakce Games.cz nevychází dobře!A dělat Fc a pak ho po hodině rychle utnout protože Pavel někam spěchá tomu nepřidá.
    • Není nic jednodušího než jít kté zmíněné konkurenci a žít dál svůj spokojený život, místo psaní kravinců na místě kde nic nezměníš.
  • OT

    Alan Wake bude po víkendu stáhnutý ze Steamu, jelikož končí licence na jednu píseň ve hře (asi od Orbisona). Každopádně proto je teď ve slevě. Samozřejmě všem zůstává v knihovně, ale už se nebude moci dát koupit.
    • Hmmm...tak jsem si todle přečetl 16.05. v 6:23 minut...to je po*er
  • jenda84
    kecy v kleci.. fight club je jedinej rozumnej vidcast, kterej se dá na zdejší scéně sledovat..občas teda nudný, ale jinak zajímavý a vždycky si ho rád poslechnu / pustím na YT. je pravda, že dříve to mělo více "štávy" - zejména, když hosté byly nekorektní Drdové, Olejníci, Bulířové apod (do dneška si rád pouštim komentár k E3 2016 s Drdou,Olejníkem a MadSmejkim)....
    • Souhlas. Na kazdy pad chci timhle pozadat redakci o Smejkiho, ZOO uz moc nejedu a tenhle exemplar k tomu ma nejbliz.
  • Ad to probírání zábavnosti/nezábavnosti dema ... SS 1,2 miluju, jako malej kluk jsem tam strávil hodně hodin a fakt jsem se na prey těšil, ale po dohrání dema jsem si říkal meh, vemu ve slevě .. divnej pohyb a pár věcí co mi dost vadilo, ale nakonec jsem tomu tu šanci dal a nelituju ani trošku. Demo bylo totiž naprosto nevypovídající, pohyb je opraven a korektní/přesný oproti input lagujícím demu, celková zábavnost o tisíc bodů jinde. Zatím jsem cca 15 hodin in (a hl. mise jen abych se vždycky posunul dál, když už nemůžu side questy dál řešit, protože potřebuju posun v main, taže jsem pořád cca v první čtvrtce) .. a totálně to hltám. I když teda už jsem měl málem tak 6 zástav srdce :D :D
    trošičku mě štve ten back tracking, ale je to obhajitelný v rámci game designu. A hlavně, když jsem po 8mi hodinách prey v kuse šel spát, tak jsem si radši vzal ikea skleničku a bílej hrnek jen podezíravě sledoval z povzdálí, takže pohlcen. *1*
  • JakubT
    Mně se tenhle Fight club líbil, a to nejsem do Prey nijak zapálený (po něm už o něco víc :)). Jakkoliv mám redakci rád, tak je fakt, že ty minulé FC působily trochu z nutnosti (zase co dělat, když se toho tolik neděje) - ale tady zase byl nějaký zápal a diskuze, to mi přišlo fajn.
  • Jinak Prey mě absolutně nezaujalo hlavně grafika a sterilnost prostředí mě odradily.
  • Prey mám, hraju ho a za mě dobrý... hodně mi to připomíná system shock *1*
  • v tom prey vidia aj to co tam nie je
    • rickdeckard
      prej je dobrý
  • Dominator666
    Hele, musím říct, že mi úplně mluvíš z duše :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit