Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Souhlas s Pavlem. Vadi mi na moralni urovni (mikrotransakce, ne Pavel :)).

    Zaplatim hru a stejne mi bude porad zkouset strkat ruku do kapsy. Takhle ne, placnout pres prsty!
    • Mně vadí Pavel na morální úrovni. Už asi patnáct let. Nebo minimálně od doby, kdy se v recenzi na Mass Effect pokoušel propojit příběh hry s aférou Čunek.
  • Depresivní vidět když i tzv. herní novináři hulí korporátům a markeťákům a v podstatě omlouvají další úpadek herního průmyslu. Platit za singl hru a pak v ní ještě mít mikrotransakce je unnecessary evil a kdo tohle omlouvá, je u mě blb. Aspoň že Dobrovský trochu vzdoroval.
    • Jo svojho casu som sa kvoli tomuto pohadal s Adamom pod videom k Titanfall 2, kde si tento "novinar" posteskol, ze by kludne jeden z hernych modov mohol byt pristupny formou mikrotransakcii...takze toto ma moc neprekvapilo.
      • Jo tenhle "novinar" je takovej korporatni hejl....
    • jo, tohle je neomluvitelny

      podobne jako vykuchanej obsah do dlc (mrk andromedo)

      problem je, ze elektronicka distribuce je dzungle bez regulace

      loupeznici nespej a neustale vymejslej novy platebni modely, jak oskubat lidi, to by se melo standardizovat
      • jamar28
        Jako že někdo, kdo ti nabízí něco k prodeji, je vlastně zloděj? *15*

        EDIT: Se těším, až tihle vypatlanci dosáhnou patřičného věku, vstoupí do ČSSD a začnou pištět, že herní trh je neregulovaný a to je přece třeba napravit. *7*
        • Včera mi cinkáni před T€$kem prodávali "zlaté" prsteny, udělal jsem špatně že sem je nekoupil?
          • To byla jasná mikrotransakce.. *1*
        • takhle se kdysi prodavaly i zajezdy, sis neco koupil a teprve v cili si zjistil, ze mas v cene akorat postel a vsechny ty detaily jako jidlo nebo bazen si musis doplatit

          nez se to zatrhlo
        • Zlodej ne, kluci nahore byli hodne ostri. Ale jejich vztek chapu. Neskutecne vtiravy prodej.

          Jako bys koupil auto a na vedlejsim sedadle zustal obchodnik. Nemusel by do tebe hucet. Jenom by obcas prohodil -- hlinikova kola by vypadala fakt cool, nech si to projit hlavou, vis, kde me najit, sedim hned vedle.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit