Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hanzales
    Tak já zkusil demo a tak trochu mně ten začátek málem odradil v domění, že půjde o mláticí kravinu pro USA trh gangsta pařmanů. Velmi rád jsem se ale zmýlil. Je to neskutečně chytlavé, propracované, intuitivní ovládání, k pokoukání je to a vůbec :) Do tohohle asi půjdu (i když je teď tolik her, co by stály za to koupit) No naposledy jsem boxoval v Box 4D na PC a to už je hooodně dávno :) Vypadá to, že je opět čas nasadit alespoň ty virtuální boxerky, neb s těmi reálnými bych si asi neťuknul *1*
  • Teda jsem rád, že ho hodnotí taklhe pozitivně, protože si ho chci koupit a prodat Fight Night 4. Konečně tam bude Evander Holyfield a taky Sonny Liston. Tihle dva byli ve čtyřce jenom jako dlc *9*
  • V tom případě o páčky nestojím s pohybovými ovladači by to muselo být mnohem intezivnější zdravější ba i naučné zvlášť s kinectem.
    • sorry za dabl post
  • Neni nic lepšího než hra nejvíc blízká k realitě. Nejsem surovec, ale v boxu mi příjde docela vhodné, když jako lepší boxér drtím soupeřovou tvář a je to vyditelně znát. V příběhu bylo krve docela hodně, ale v Legacy mode bez připojení k internetu není žádna krev, i když dvanact kol mlátím soupeře na jedno místo. Jde o nepropracovanost tvůrcu, nebo dělám něco špatně já? Poradí mi tady někdo prosím?
  • A btw, demo vypadá perfektně! Ještě líp než FNR4, jak graficky tak hratelnostně!
  • FNR 3 - skvele. FNR 4 - slabsie. FNCH - prepadak? FN3 sa hralo skvele, mam odohrate mesiace az roky, FNR4 mozem pocitat na dni, proste mi nesadol spomaleny system odozvy uderov. A ano, FNCH toto vyriesil, tu zas rany lietaju ako blesky, pride mi to strasne neprirodzene a mega-rychle. Co to ma byt? Este tomu dam sancu, ale zatial som znechuteny /podotykam, ze hovorim o samotnych subojoch z dema/. A tak som sa tesil a hltal kazdu spravu. Demo - uplne sklamanie. Kazdym dielom to ide dolu vodou, myslim samotnu hratelnost. Grafika rozkvita, ale to nestaci ;(. Zial.
    • ..ze zacatku jsem si to po odehrani tisice hodin u FNR4 rikal taky..ale pak jsem se do toho dostal a musim uznat ze rychlost je realnejsi nez kdykoli driv( delam thaibox takze to musim vedet)..no sidestepy atd..proste uz se opravdu nemuzu dockat..je to pecka..
      • este tomu v kazdom pripade dam sancu, ked bude plna.
  • Umna vynikajuca hra, po deme som si to okamzite predobjednala velmy ma to bavi. Neviem na akej obtiaznosti autor recenzie hral ale ja na "champion" mam Andreho Bishopa po dobre smerovanych ranach dotlceneho.
  • Nemá být v tom nadpisu spíš: Jeb, jeb??
    • ales.smutny
      http://en.wikipedia.org/wiki/Jab
  • Jo a jak je to s podporou MOVE nebo KINECT u této hry ???
    • ales.smutny
      Žádná není.
      • V tom případě o páčky nestojím s pohybovými ovladači by to muselo být mnohem intezivnější zdravější ba i naučné zvlášť s kinectem. *4*
        • ales.smutny
          Připravujeme recenzi Fightu, což je box s PS Move a není to ani intenzivnější, ani zdravější...bohužel...:(
          • škoda no, ale ten kinect by to mohl zachránit *1* snad...
            • To Ales:
              Může si herní server troufnout na oznámení, že všechny Zumby a Body combaty jsou zdraví škodlivé? Už vidím ty offensivní dopisy, co vám začnou chodit do redakce *1*
            • ales.smutny
              Ani ne, jde o fakt, ze telu - kloubum - casem moc neprospiva buseni do vzduchu, tomu se budu vic venovat v recenzi:)
  • Už se na tuhle hru moc těšim akorát mě mrzí jako Thaiboxera že neudělají hru s Muay Thai nebo aspon Kick-boxem. UFC mě moc nenatchlo :D
    • Taky dělám muay thai a taky mně mrzí, že tvůrci nejsou schopní něco takového vytvořit.
      MMA nic moc-k realitě ultra daleko. Zápasíš, nebo jenom hobby?
    • To jo..ja delam taky thaibox...chtelo by to hru s nazvem "K1" to by byla bomba..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit