Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rhaegar
    Jen takový dodatek k tomu ,aby jim nikdo neničil jejich dílko...svoje dílko si paradoxně zničili sami ...viz pád Illidana a Arthase a další nesmyslné kroky v lore ve wowku
    • jen malo lidi jsou nadsenci kterym to opravdu vadi. 90% lidi je rado, ze si muzou pozabijet bosse...viz. film pan prstenu, kde to taky totalne zmrvili a stejne na to ,,kazdy,, koukal.
      • Kronoss1
        Pán je asi znalec, ale porovnávat World of Warcraft s Lord of the Rings je velice směšné. Lord of the Rings je vynikající film, zatímco World of Warcraft je špatná hra.

        PS: Na reakci typu - ,,Jak to může být špatná hra, když to hraje 9 milionů lidí"? - odpovím hned. Za Hitlerem šlo skoro celé Německo a asi se shodneme, že to nebyl dobrý člověk.
        • Shania
          Jedina hra ke ktere mě bavi se po sedm let vracet, znamena alespon pro me dobra hra, nemyslim, ze bych nasel nejakou jinou, ktera by se tomuhle jen blizila. A BTW u spatne hry ti lidi nezustanou. Takze se da v klidu rict, ze 9 milionu hracu znamena, ze ta hra je dobra, nebo spatna, ale stale lepsi jako jakakoliv jeji konkurence.

          A Hitlera sem vubec netahej, kdyz o tom nemas ani paru.
          • Kronoss1
            Ano, je lepší než její konkurence.

            Nemám páru o Hitlerovi? Pojďme si klidně dát historickou lekci o nacismu, Hitlerovi a 2. sv. válce, nemám s tím vůbec žádný problém. A když říkáš, že o tom nemám ani páru, tak řekni, co jsem řekl špatně? Že "hajlovalo" skoro celé Německo? Taky že "hajlovalo". Jak jsi mohl usoudit z 1 věty mé povědomí o Hitlerovi?
            • No zato z jedné tvojí věty o WoW jde tvé povědomí o něm vyčíst rychle *15*
              A proto: nemáš vůbec žádnou páru o WoWku, haha! *5*
        • "...zatímco World of Warcraft je špatná hra"

          Říká kdo? Ty? Ok.
          • Kronoss1
            Říká to spousta lidí. Pokud ta hra je dobrá, tak řekni proč. Já říkám, že WoW je špatná hra, protože má nulový příběh, nulovou hratelnost, špatnou grafiku a teď už i zničený lore.
            • Shania
              Aha, takze kdyz to rika spousta lidi, tak to ma vetsi vahu nez 9 milionu platicich hracu, zajimave.

              Jestli ma nejake MMO hratelnost, tak je to prave WOW, grafika je duvod proc je ta hra uspesna, podivej se jak vypada EQ 2 vydany ve stejne dobe. Nebo jakakoliv 7 let stara hra s realistickou grafikou. Pribeh je tvuj osobni nazor, na to ze je to PC hra, tak je vic jak dostacujici a ja jsme rad za humor a odkazy na realny svet, co jsou na kazdem rohu.

              A nezapomen, ze co se tyka toho, jak reaguje postava, plynule animace a sitovy kod se zadne MMO jeste ani nepriblizilo a to je jadro cele hratelnoti. GW 2 je jedine dalsi MMO, ktere se ktomu blizi nebo dokonce vyrovnava, ale to uvidime, az tam stravim vic casu.

              Az ostatni vyvojari pochopi, ze hraci nechteji cekat na to, az jejich avatar dokonci animaci, ale chteji aby reagovala okamzite, budeme mit hned lepsi hry.
          • A kdo rika, ze je dobra? Ty? A proc? Mozna, ze PvE je tam na spickove urovni (u WoW jsem vydrzel pri jeho startu pouze sest mesicu a radeji se vratil do DAoC), ale v PvP nesaha starickemu DAoC ani po kotnik.
        • Psychotic
          Lidé následují dobrého vůdce, ne dobrého člověka. I když to byl megalomanský psychopat, vůdcovské schopnosti bych mu přiznal.
          A jinak se stavím mezi propagátory tohoto argumentu. Hra, která prodá nad pět milionů kusů, musí být dobrá. Mně se líbit nemusí, může mi přijít taková nebo maková, ale na její kvalitě můj názor (potažmo názor pár internetových křiklounů) opravdu nic nezmění.
          • Kronoss1
            Probůh, kde sis přečetl, že jsem od Scenica čekal stejný výkon jako v BMW? To jsem tam psal? Nepsal ne? Scénic a rodinné auto. Zajímavý termín, který mi příliš nesedí. Mně to tedy jako rodinné nepřipadalo. To auto vypadá, že je velké, ale opak je pravdou, je docela malé. Na to, že by mělo být, jak říkáš rodinné, tak má docela málo zavazadlového prostoru i prostoru na sedačkách. Pohodlné mi taky nepřipadalo, vzhledem k tomu, že se to v každé zatáčce ve městě kymácelo jako Titanic po srážce s ledovcem. No, moje 250 už taky nejede, mám na něm najeto přes 300 000 a spotřeba? Na to, že je to tří litr a šestiválce, tak jezdím za 7.7 a moc ho nešetřím, dá se s tím jet i za méně. Co se týče motoru, tak já nejsem Kutil Tim a na autě si sám nic moc nedělám, takže to mě taky netrápí.
            Opravdu nemá cenu porovnávat francouzská a německá auta, protože francouzská jsou jasně horší než ta německá, na druhou stranu Němci neumějí tak dobře vařit.
            • Erien
              Řídil jsem RX4 což je 4x4 verze a v zimě ve třech na hory, vše se dá krasně vyjet i v hlubokem sněhu, lyže kufry vše se vlezlo a nebyl problém, nevím co víc bych požadoval po rodinném autě. Nábytek se v tom stěhovat nedá pravda. Navíc je v tom vysoký posed, což mam raději pro lepší výhled. Auto se víc naklaní, to je fakt. Na rychlost to také není, řídil jsem 1.9 Dci 77kw, rozhodně to netrhá asfalt, ale sílu v terénu to má. Navíc se s tím da dostat pod 8 litrů a to se s klasickou čtyřkolkou fakt nedá. Nebavíme se o Octavii Scout, nebo Audi s Quatrem, protože to jsou všechno pseudo čtyřkolky a tak nízké auta, že je to dobré tak maximálně na velmi nízkou pokrývku sněhu. Opět porovnejme cenu RX4 a BMW nebo Audi, je o mnoho levnější, takže to zpracování apod se tam projevit musí. Mě RX4 překvapila, pro člověka co jezdí někde v terénu, nebo často na hory, bydlí třeba na kopci, je to idealní auto.
          • Kronoss1
            Ten argument ale neplatí. To, že hoodně lidí něco koupí neznamená, že je to automaticky dobré. Za příklad budiž francouzská auta. Hodně lidí je kupuje, ale dobrá nejsou.
            • Erien
              Ty čekáš, že rodinné auto jako je Scenic pojede jako tři litrovej bavorak? To je opravdu legrační. Navíc se podívej na cenu za kolik koupíš BMW rok 2002 a za kolik Scenica. Soudit auta podle toho, že nejedou rychle je opravdu kravina. Každý už dneska hledá auta, hlavně podle ceny, pohodlí na delší cesty (v tom jsou francouzské auta stále nejlepší), velikosti kufru, pak vzhledu, a nakonec výkonu. Jednu dobu jsem měl Peugeota 306 1.4 LGP, inu nejelo to 250 jako tvoje, zato jsem jezdil 400 km za 500 Kč a protože tenhle motor je skoro nesmrtelnej a neporuchovej, tak jsem do opravy, mimo běžného servisu nedal ani korunu. Nemluvě o tom, že ten motor je tak jednoduchý a všude plno přístupu, že s malýma zkušenostma, si na něm opraví kdokoliv skoro cokoliv. Za to u tvého motoru, musí být krása cokoliv dělat. *3*
            • Kronoss1
              Dělo - A to by ses divil. Spousta lidí hraje WoW a opravdu netuším, co na tom vidí.
              Psychotic - Velmi rád Vám odpovím. Auta jsou velmi specifické věci, u kterých každý hledá něco jiného, což chápu, takže ať si každý jezdí v čem chce. Na druhou stranu se dá říci, že jako ve všech věcech, tak i dělat auta se musí umět, což poznáte na jízdních vlastnostech, kvalitě materiálů, kvalitě převodovky, motoru atd. Já vybírám auto hlavně podle výkonu a zavazadlového prostoru pak se starám jestli to má ostatní věci. Já ani nevím, co považujete za tzv. family - friendly vlastnosti. Důležitý je výkon, brzdy, (převodovka) a prostor.
              Erien - Tobě velmi rád odpovím. Proč jsou francouzská auta špatná? 1. Nejede to 2. Když to jede, tak to jede špatně 3. Špatné materiály a jejich provedení 4. Špatné jízdní vlastnosti 5. Jsou ošklivá 6. Jsou francouzská
              Dám ti i příklad ze života. Když jsem měl auto rozbité, tak jsem měl od známé pučeného Renaulta Scenica a to je tak hrozné auto, že snad ani horší není. Nejelo to, houpalo se to jak Ávie, kvalita materiálů byla příšerná, kufr špatný a spojka a převodovka ještě horší. Já jsem asi zmlsán z BMW, které je ale 10 let staré. Na druhou stranu je to tří litr, šestiválec a má 500 nm krouťák a je to nafta v kombíku. Když si ale sedneš do BMW a do Renaulta, tak z Renaulta chceš utéct, protože se bojíš, že se v první zatáčce vymázneš a v BMW chceš jen zůstat a jet a jet. Jediná chyba je, že to je manuál, ale to se dá přežít.
              Jediný problém je, že si pak člověk nemůže koupit málo výkonné auto, protože je zvyklý na něco jiného a hrozně špatně se přesedá.
            • Erien
              Cože je na francouzských autech tak špatného? Já jen že auta spravuji, a rozhodně mi nepříjdou horší než třeba německé. Každá automobilka má dobré a špatné motory. Tady takové nesmyslné řeči, že ta nebo jiná automobilka je na houby, bohužel rozšiřuji lidé, kteří o autech nemají ani páru.
            • Psychotic
              Kronoss1: Proč si to myslíte? V tomto jsem tedy s Vámi zrovna zajedno, ale narozdíl od filmů a her záleží u aut přeci jen na něčem jiném, než je kvalita. Nevím, jak Vy, ale já si vybral auto tak, aby nebylo drahé a daly se snadno sehnat autoservisy a levně náhradní díly.
              Navíc lze těžko určit, co přesně by mělo být bráno jako "kvalita" auta. Nevím, jak jsou na tom francouzská auta s bezpečností, zavazadlovým prostorem a jinými family-friendly vlastnostmi.
              Dělo: Souhlasím, ale jsou tu hned dva problémy. Zaprvé by se taková statistika dost těžko sháněla a dávala dohromady a zadruhé nevím, jak by se do takového vzorce započítávalo stáří hry. To, že Metal Gear Solid 1 už v r. 2012 moc lidí nehraje, o jeho kvalitě příliš nevypovídá.
            • Možná by bylo dobré se bavit o tom, kolik lidí to aktivně hraje a jak dlouho. Ne o počtu prodaných kusů. Protože těžko by někdo hrál špatnou hru.
      • Když vynechám trochu "useklou" Sarumanovu smrt (v extended verzi), tak nevím, co "totálně zmrvili"? *7*
      • co zmrvili?
  • Psychotic
    Chtěli zfilmovat už spoustu her, ale málokdy to vyjde z aspoň z předprodukce.
    Nicméně jsem moc rád, že to bude hrané. CGI je pěkné, ale pravá bomba to bude až za pár let. A další anime už by mě asi zabilo.
  • kdy bude recenze na teru?
    • gert
      V pondělí *5* *3* *1*
    • Dej tomu čas a neptej se, utopíš se v mínusech.
  • BoB.2
    Proboha ať se nesnažijou nic vylepšovat nebo nedej bože přicházet ze svejma napadama at to natočí jak to leží, (nespravuj co není rozbitý) *8*
    • Shania
      Natoci co?
    • smejki
      ty víš, jakej je teď scénář? O_o
  • kostejnesmrtelny
    Jak to nebude o Arthasovi, nezajímá mě to.
    • Joo zfilmovaný Warcraft 3 *14* *14*
  • Ronox
    Furt to nechápu. Ať udělaj CGi film prostě. Peníze na to maj. Nikdo jim nepos*re jejich vizi. Vemou si k tomu spisovatele knih a scénář je. Je dopředu jasný, že to bude příběh před aliancí a hordou, kdy jsou rasy ještě zpřátelený aby tam byl hodný taurem po boku hodného člověka atd. Jen ať to už udělaj. Modelů mají z animací hromadu. Vyčlení k tomu divizi a udělaj to.
    • Udělat několika-minutový cgi video a vytvořit celej film jsou úplně odlišný disciplíny. To je jako sprint v. maraton, sice běháš, ale zhruba tam někde končí veškerá podobnost...
      • Já vím ale podívej se na capcom s residentem nebo square enix(pictures) s final fantasy spirit within a advent children.
        • deridon
          Resident Evil byl super a těšim se na druhý díl, ale oni to prostě umí i ve hrách, ty jejich cutsceny mají jednu z nejlepších bojových choreografií, kterou jsem měl možnost ve hře vidět.. celý Warcraft by přeci jenom zabral hodně dlouhou dobu, jelikož už jen ty detailně zpracovaná intra, trvají dlouhou dobu a stojí balík..
    • Ehm? Spřáteleny tauren s humanem? WTF před valkou hordy proti alianci se jeětě na azerothu vůbec nevědělo o Kalimdoru, natož o elfech nebo dokonce Outlandu :D V té době nebyl ani arthas, prostě nic. Pokud tedy nemyslíš jeětě svět před příchodem plamenné legie a rozdělení Kalimdoru. To ale nebyli lide takoví, jaci jsou dnes :D
      • Na konci kampaně WarCraft 3 bojujou v Kalimdoru lidi spolu s orkama a temnýma elfama proti plamený legii. Víme? A v Azerothu je Pohroma v čele s Arthasem... *7*
    • Spisovatel knih != scénárista, scénář potřebuješ i pro CGI video.
    • kostejnesmrtelny
      Problém je v tom, že Metzen zhruba v půlce WotLK zapomněl, jak napsat dobrej příběh. Všechno, co z něj leze poslední dva-tři roky jsou hrozný sračky, a zdaleka nemyslim jen WoW. Takže jsem za cizího scénáristu celkem rád. Ta "jejich vize" mě docela děsí.
    • moje slova :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit