Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • science biatch !
  • Myslis takuto prevodovku? *1*
    http://photos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn2/971157_544146375623297_1190170633_n.jpg
  • Čert to vem, až někdo natočí něco opravdu kvalitního, dozvíme se o tom (ikdyby jen po šuškandě). Zatím si na Need For Speed zajdu, čistě z recese, na konci hodně těžkého pracovního týdne *1* *1* *1*
  • je to prostě blbost
  • http://www.imdb.com/title/tt2369135/
  • Mnohem lepší než rychle a zběsile....
  • No přece tím, že na něj nalepíš nálepku Monster Energy
  • Kein
    obávám se že v dobách zlatých NFS pán ještě neexistoval :-)
  • Kein
    Teda asi jsem hnidopich, ale docela by mě zajímalo jak se dá takový motor v Supersportu ještě tunit...
  • MickeyMutant
    Ty vole, kdybych byl mnohem menší, tak tady nemůžu psát, protože neumáčknu písmenka na klávesnici.
  • kubi-wan
    Ne, k NFS rozhodně vždycky nepatřil tuning.
  • No jo no, z h*vna bic neupletes, jak se rika:-)
  • kraviny píšeš, experte ..
  • Kein
    Ach táák....takže propracované dialogy a scénář tedy film na vypnutí mozku mít podle tebe nemá takže opět se dostáváme na začátek -> Takže film na vypnutí mozku má být slátanina?
  • Ristoro
    Nedíval jsem se, které Lambo to bylo, někde jsem tam zahlédl Aventador, tak jsem myslel, že to je ono, jinak máš asi pravdu.
  • NFS nie je v kine ani dva dni. To cislo este pojde dole ked sa dostane k hodnoteniu kategoria 18+ *1*
  • Z traileru je mi jasne, ze Shawshank sa asi nekona...
  • kreeemese
  • Nejlepší je podle mě uvádět výkon na tunu. Dobrej stovák navíc pro KSG. Oba supersporty s kvalitníma převodovkama, aerodynamikou, nápravu bych bral v potaz u tupého amíka s tuhou nápravou a né u švéda s taliánem. Při rozdílu 10 koní ano ale 100 ne.

    Koenigseg 1115 hp 1650kg - 675/t

    Lambo 570 hp 999kg - 570/t

    I když ještě pořád dost záleží na řidiči. Pokud je to vemenomut tak mu nepomůže ani milijón pferdstarke.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit