Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud vím není to Aventador ale Sesto Elemento které má motor z Gallarda Supertrofeo tudíž LP-570K. A ano máš pravdu de o více aspektů ale Agera je prostě masakr a hrubá síla.
  • Ristoro
    Rivalové taky nebyli zaměření na závody, ale na vztahy mezi postavami, což se jim podařilo perfektně. Le Mans určitě zkusím, díky za tip.
  • zemrel protoze to byl d€bil jel rychle a zbesile, nastesti to nikdo jiny neodskakal nez jeho kamos co ridil
  • Ristoro
    Pokud vím Aventador má v základu 700 koní a neznamená, že čím více máš koní, tím je auto rychlejší :D. Redukce váhy, náprava, pneumatiky, kvalita převodovky, mohl bych pokračovat do nekonečna... A stejně je to jen film..
  • Nemám moc rád závodní a sportovní filmy, ale Le Mans mě naprosto ohromil. Totálně perfekcionistické podání kamery a zvuku. Úplně mě to zaskočilo, jak nadčasově to i dnes působí.
  • Clanek o nicem tu reklamu v zaveru mohli dat do nadpisu a ten zbytek si odpustit, protoze reklama je ocividne duvod proc toto vzniklo.
  • Podívej se na film Le Mans, to je pro mě film, u kterého se nemusí přemýšlet a s přehledem to strčí do kapsy jakýkoliv jiný film s tématikou závodění už jen díky tomu, jak geniálně je to natočené. Rivalové mají sice lepší příběh, ale ty závodní scény nejsou zdaleka tak vymakané.
  • Tak ono už z principu je blbost vzít tyto supersporty někde z opuštěné garáže a pak s nimi závodit někde na veřejnosti... Celé to nemá ani hlavu ani patu, přitom pouliční závodění je zajímavé téma, které ale zatím nikdo dobře nezpracoval. Chybu bych viděl především v tom, že tyto filmy obvykle dělají lidé, kteří znají auta jen z her typu NFS a ve skutečnosti se projeli tak maximálně v Priusu někde na dálnici...
  • Jesse! We Need to Bring Back Cooking!
  • to jo ale to lambo má v základu 570 koní a Koenigsegg Agera R 1100 koní. Tdy by ani tuning nepomohl každopádně dobře no je to film.
  • Radioaktivni_surikata
    No když už se v článku zmiňujete o rychlích a zběsilích klucích, tak bych rád poznamenal, že těch pár dílů co jsem viděl trpělo přesně tím samým, co tady jmenujete. Auta tam byly taky vysloveně jako nejnižší forma fetiše a místo aby najali nějaký pořádný kaskadéry, který uměj řídit a ukázali parádní závody, tak to byl samej frenetickej záběr na drsně se tvářícího frajírka, co dokolečka řadí. Skoro to až vypadalo, že do některejch aut museli namontovat převodovku z kamionu, protože kolik převodů byli schopný najít na rovince, to jsem čuměl.

    Tohle jsem neviděl, ale fakt mi chcete říct, že to je ještě horší než ti vaši rychlí a zběsilí kluci? Jestli jo, tak to teda potěš koště.
  • Ristoro
    Kurýr 1 - 72%
    NFS - 68%
    Opravdu?
  • Ristoro
    Ono k NFS vždycky patřil taky tuning, který se vztahuje také k výkonu, takže tak.
  • GlaDOS
    Jako film na vypnutí mozku beru třeba takový starší Braindead od Petera Jacksona. Je to naprostá ujetina a přitom není vypatlaná.
  • V pohodě výška. Ty musíš bejt v tom případě mnohem menší protože mu závidíš *2*
  • Když Koenigsegg Agera R dostane naprdel od Lamba kde je rozdíl 600 koní tak už to o filmu něco vypovídá *1*
  • Gonzi
    Ale kurýr je s hodnocením někde v úplně jiné galaxii *3*
  • Blue.Shark
    Tak například u Warcraftu to nebude zrovna druhá liga. Osobně bych problém viděl spíš v obecné snaze o obměnu herního příběhu, či dodávání vlastních nápadů. To pak může vzniknout pořádná prasárna.
  • Ristoro
    Sbal prachy a vypadni měl docela propracovaný scénář a dialogy mezi postavami, takže nevím proč to sem vůbec taháš. Film na vypnutí mozku je například i Kurýr, který slušně pobavil dost lidí a chytl se. Jako NFS je o autech a co jsem zatím četl, tak se v tom filmu snad pořád sedí za volantem a o to jde.
  • Ristoro
    Problém kritiky na tento film je ten, že u toho lidi moc přemýšlí. Když u takového filmu vypnete mozek, dostanete docela dobrou podívanou na řvoucí motory. Sem tam je třeba se podívat i na totálně vypatlaný film.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit