Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • God-of-War
    A on někdo čekal, že to bude dobrý?
  • Ses fakt borec, my hlupaci jsme neposlouchali....
  • Bohužel, od takovýho filmu se nedá čekat, že to nebude sr@čka.
  • Když už děláte reklamu na Ifaster, tak redaktorům řekněte, že by si mohli občas zkontrolovat co vytvořili.
    Je to asi 5 dní co tam vložili video resp jen popisek k videu, ale na samotné video nějak zapomněli. Ale ani napsání do diskuze nepomohlo, aby to někdo opravil.
  • Sorry, je to dobrej film.
  • Já přece nezatracuji ostatní země. Noapak. Severské filmy např. Ať vejde ten pravý, Hon nebo španěleské horory- Sirotčinec, REC. V současnosti se točí spousty kvalitních filmů a na rozdíl od herního průmyslu je z čeho vybírat.
  • Ano. Je to dosti podprůměrné. Hlavně, jak ten nechutný zrzek líta jako poletucha. Cítil jsem se u toho dost trapně.
  • vojta.kostka
    Už z traileru se dalo poznat, že to bude nic moc, ale že až tak?
    A docela jsem si i po oznámení toho, že vyjde film "Need For Speed" myslel, že to bude hovadina. Vidím, že jsem se nezklamal.
  • Nuz to je fakt, dnes len maloktoremu hercovy naozaj uverim postavu ktoru hra. Vecsinou na to nema a tiez casto vyberu niekoho moc mladeho na to aka by mala byt stara postava predlohy alebo naopak stareho. Nehovoriac o serialoch, kde nemaju problem z epizody na epizodu posunut dej kludne aj o par rokov dopredu ale na postavach to vobec nevidno, a nejlepsie je ked im este aj dospeju potomkovia.
  • MrSanta
    Na novou třístovku valím zítra. Už se těším na Lenu. Akorát mě sére že to je zase ve 3D. Aspoň tam snad nebude dabing.
  • Tak úpadek ve filmovém průmyslu spočívá i v tom, že dnes vzniká mnohem více filmů než kdy předtím. Je to tím, že dnes může film točit prakticky každý, dřív to mohli dělat jen lidi od filmu, kteří na to obvykle měli školy a věděli, co jak dělat. Takže i když v 70-80. letech vzniklo hodně filmů s průměrným příběhem, tak pořád byly velmi dobře natočené a obvykle i zahrané. Dnes ale stačí, aby měl člověk zrcadlovku, co umí natáčet videa a už chce být každý amatér filmařem a proto se v kinech objevují takové paskvily jako Paranormal Activity a na technickou kvalitu se dbá čím dál, tím míň. Další faktor je to, že do rolí jsou převážně obsazovaní mladí a nezáživní herci, kteří se vybírají jen podle objemu bicepsu a vyrýsovanosti buchtiček. Chybí charakterní herci, je jich málo. V dnešní době by se Steve McQueen nebo John Hurt neměli šanci prosadit, je totiž doba nagelovaných polobuzerantů, kteří sotva přišli o panictví a ve filmu pak mají hrát člověka, který si prošel nějakými hrůzami v životě... *7*
  • MrSanta
    Studia dávají peníze na filmy, u kterých očekávají finanční úspěch. Většinou se jim to aspoň zaplatí. Podle mě se zaplatí i Need for Speed. Jen to asi nebude taková darda, aby se z toho mohla stát obdoba Fast and Furious, jak určitě doufají.
    Ohledně toho, zda filmy byly horší nebo lepší - těžko hodnotit. On je taky sakra rozdíl když se na to člověk kouká jako dvanáctiletý a jako pětatřicátník. Jestli něco bude pecka i za 20 let se pozná právě až za těch dvacet let.
    Takové bomby jako byl Conan the Barbarian nebo Terminator 2: Judgment Day se už ale asi fakt nedočkáme *1*
  • Srovnání Hořící Keř X Babovřesky je zcestné. HK totiž běžel krátce po premiéře na HBO, takže nebyl důvod chodit do kina.
  • Sorry, ale jsem fakt alergický na používání výrazu "Hollywood"... My už nejsme v 50. letech, kdy se všechny velké filmy točily jen v Hollywoodu a zbytek světa byly filmy za pár korun. Dnes jsou po světě stovky studií, které jsou schopné točit filmy s větším rozpočtem. Zkus občas i vnímat, kdo za filmem stojí a zjistíš, jak obrovský je svět producentů a studií.
  • Avangers je odpad? *7*Ale jo,dole se pěkně vyjadřuješ "znalče", takže je to pochopitelné. Jinak i taková X-men:První třída je odpad? Je to přece komiks. Nebo "komedie" Red? Je to také komiks."Znalec" jako ty se pozná, to je fakt. Ale Tobě asi léží v žaludku jenom Marvel,co?

    Jo a Faunův labyrint není Hollywood.Je to primárně španělský film z jejich občanské války. *7*
  • Ten film je tak strašný, že aj NFS hry sa pri ňom zdajú hodné zahrania! *1* *1* *1*
  • Až na to, že Hollywood je ve skvělé formě a točí se opravdu dobré, kvalitní filmy až teda na ty komixovky od Marvelu. Viz Avangers, Thor, Iron Man, Kapitán America- to jsou odpady! Ale myslím, že některá díla jsou opravdu úchvatná např. Faunův Labyrint, Wrester, Requiem za sen, LOTR Trilogy. A myslím, že i úroveň popcornových filmů se zvedla viz Atlas Mraků, Batman Trilogy a mnoha další.
  • To těžko. V životě ten film neuvidím. Takže to nebudu ani kritizovat. Možná někdy za deset let v komerční televizi ve 23:15 po 10 pivech...
  • Tobe evidentne Veskoslav lezi v zaludku a docela dost,co? *1* Vsadim svou zenu, ze kdyby to napsal kdokoliv jiny,tak by jsi souhlasne kdakal,jak je to pravdive.
  • Krescz
    rozhodne je to uplny propadak

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit