Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • roiser
    Právě že je.
  • Tak nějak.
  • SkillJam
    Já jsem pro Dylana McDermotta http://img.vidaextra.com/2013/06/Dylan%20McDermott.jpg
  • Tak to je snad uplne jasny ze to bude PG13. Do eRka ti nikdo prachy neda
  • Inquisitor
    Film o filmu
  • No nikdo nikde přímo netvrdil že je lesbička. To že dala pusu své jediné a nejlepší kamarádce ještě nic neznamená. Kor když nikoho jiného, ke komu by mohla projevovat své city neměla. Plus když k tomu přičteme prostředí/svět ve kterém vyrůstala, tak mi to spíš přijde jako logické vyústění.
  • No a teraz vyvstáva otázka.
    To naozaj chcete tneto štýl filmovania v "The Last of Us " ?
  • Overwatch
    Copleymu je 40. Kdyby si ho vzali maskéři do parády, tak bych si ho tam představit dokázal. Ostatně Joelovi ve hře není 50+ ne?
  • tady je zaručeno, že film bude horší, protože samotná hra je skoro film, ale těží z herní interaktivity. prostě další zbytečný film, narychlo splácaný vezoucí se na vlně dočasné popularity. jsem k tomu skeptický. plus proč tam cpát viga, který už právě jednu takovou roli měl?
  • jakubtomsa
    Drag Me to Hell sice nebyl návrat na plný koule, spíš tak na jedno a půl varle, ale jinak Raimi se vším všudy. Takže mám radost, že do toho jde. Jen aby zase náhodou nevycouval...
  • A navíc po nedávném přiznání své sexuální orientace by se na Ellie i hodila, protože co se mi z diskuzí (bohužel) prokeclo, tak se v Left Behind zjistí, že je Ellie vlastně... ehm ehm, no vždyť víte.
  • To co tu pises je tvuj osobni nazor a nemusi se shodovat s nazory ostanich.
    Osobne se zabyvam horory dost vehementne uz cca 16 let (hlavne erou sedesatych az devadesatych let, evropskou i US produkci) a musim rict ze Drag me to Hell je rozhodne kvalitni kousek od klasika hororu... Raimi ma ve svych filmech vzdycky hodne zamerne pitoresknich scen a nadsazky (scena v aute, scena s kovadlinou, scena s rakvi na pohrebni hostine, mluvici koza etc....), coz nemusi sednout vsem, nicmene v ramci jeho tvorby (i obecne) je to rozhodne kvalitni navrat k zanru, ktery obsahuje skoro vsechno cim se vyznacuji jeho starsi filmy.
  • Koľko si videl hororov ?
    CSFD nenavštevujem, kvôli intelektualom ako tuto prispievatel podomnou.
    Nechcem vám tu spoilovať, lebo Fragment je určite jeden z najlepších filmvých kritikov tu na games a on ešte ten film nevidel, ale neda sa - spoil ---------> ked niekomu padne kovadline zaviazana na strope (ano presne tak - zaviazana na strope) niekomu na hlavu a tej osobe následne pri strete vystrelia z thlavy oči ako z nejakeho komiksu <--------- spoil,
    tak to pre mna nie je horor, ale komédia a odpad.


    Ale good luck so Samim. Tento film bude určite top.
  • x_ander
    To by zvládl, je to dobrý herec :) V nejhorším by ho zavřeli na 2 týdny někam na samotku, a bylo by to :-D
  • x_ander
    Taky bych byl pro. Ellen Page je sice 27, ale stejně pořád vypadá na 15. A maskéři by si ještě trošku vyhráli a bylo by hotovo. Naughty dog stejně (nepřiznaně) Ellie dělali podle Ellen Page, to mi nikdo nevymluví. Druhá věc je, že samotná Ellen Page kvůli tomu byla svého času nasraná, tak je otázka, jestli by na tu roli kývla.
  • Malleth
    Edgerton mi přijde na Joela málo grumpy :)
  • Tak mně by tam ta Ellen Page seděla. V seriálech pro teenagery (typicky BH90210) hráli taky 30letí středoškoláky... Ellie je ve hře 14, tak by jí holt bylo 15 nebo 16 (takové úpravy fandové přežijí). Viggo by se tam taky hodil... Takže souhlas s článkem :-)
  • x_ander
    Copley mi na Joela přijde dost mladý (resp. nevím sice, kolik mu je, ale zkrátka vypadá dost mladší než Joel).

    Za mě by byla dobrá volba Joel Edgerton http://m5.paperblog.com/i/74/745054/casting-call-the-last-of-us-L-9NNWyg.jpeg
  • x_ander
    Drag me to hell je solidní horor. Raimimu sice je možné některé jeho úlety vyčítat (Spider-man 3 nebo Oz), ale Drag me to hell patří určitě k těm lepším filmům.
  • frag.ment
    Jo, není nad pořádný gore ;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit