Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PG13 by film totálně zabilo, to radši nic. Čím vyšší rating, tím lépe.
  • frag.ment
    Já děkuji redaktorovi za tip na horor a na dnešní večer už mám program jasnej (Drag me to hell).. Podle ukázek to nevypadá vůbec špatně, takže se těším na příjemnej hororovej večer. A na slovenský kritiky filmů moc nedávám, stačí mi ty jejich výplody na ČSFD.
  • Sam Raimi ? Najhoršia volba ever.
    Ked som videl Drag me to the Hell - mal som chut si to isť hodiť, taky odpad ako bol ten film som dlho nevidel.
  • Overwatch
    Jo, Brolin by taky nebyl špatný. Teď mě ještě napadl Sharlto Copley. Hrát umí, v Elysiu mu ten plnovous taky seděl... A je to sympaťák. Jen by musel chvíli nepoužívat ty své šílené přízvuky :)
  • Já to nemyslím špatně, mám rád jeho filmy, ale také jsem byl párkrát zklamán, budu rád, když se mu to povede skvěle natočit :)
    a Robocop byl dobrej, chyběla sice brutalita, ale látka byla výborně pojatá a postavy nebyly od začátku rozděleny černobíle na "my dobří" a "oni zlí"
  • Malleth
    Jako Joela bych si dokázal představit např. Joshe Brolina
    http://totallywould.files.wordpress.com/2011/11/600full-josh-brolin.jpg

    Pro Ellie by asi měli najít nějakou novou vycházející hvězdu. Moretz by se na ni nehodila ani trochu.
    Nicméně je ale podle mě tenhle film naprostá zbytečnost (stejně jako Uncharted). Nevidim nic pozitivního co by filmový zpracování do Last of Us přineslo.
  • S Naughty Dog za prdelí lze čekat, že minimálně po stránce univerza by to nemělo jít do žumpy. Teda pokud to nebude jen přenesení podkladů ze hry do živé sféry. V takovým případě bych spíš zvedal palec pro drahý a nehrozící, ale jasně účinnější CGI zpracování. Zvlášť, když po všech směrech bylo na hře odvedeno kus kvalitní práce.
  • Nedívej se tak krátkozrace, málo který režisér má postavení jako Cameron a může si dělat co chce, většinou je to velice přísný dohled producentů a studia (logicky, jsou to jejich peníze - taky by jsi nikomu nedal miliardu ať si s ní dělá co chce). Typický příklad je nový Robocop, kde režisérovy zamítli 9/10 nápadů/scén co měl v hlavě, to se pak těžko točí.
  • Se Samem je to těžké, jednou natočí fakt dobrý film, jednou je to kopie něčeho jiného a je na něm vidět, že ho to ani moc nebaví, někdy natočí fakt divnotu....pokud to bude varianta a), tak budu jedině rád :)
  • Jasně, skoro 30ti letá Page (byť na tolik nevypadá) bude hrát 13ti letou. Myslím, že adeptů je mnohem víc a lepších. Moretz na černo a jedeme :)
    Raimi je ok, věřím, že Dead Evila má pořád v sobě, jen to probudit a tahle látka je na to jak dělaná.
    Samozřejmě více než na něm bude záležet na producentech a jestli to bude PG13, tak papa.
  • Miserius
    Ježiši... Doufám že to akorát nepošpiní TLOU
  • ten už má to nejlepší za sebou

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit