Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • achjo, zase prebarvena kycarna. Ja tohle proste nemusim *9*
  • oin.odin
    hmm
    ... tuto hru mam práve spustenú na pozadí
    ... hrám ako na PC tak aj na PS3
    ... a k PS3 mam pripojenú myš aj klávesnicu ... znie to hlúpo ale hrám s kombináciu myš gamepad (hlavne pri healer-ovy vo FATE-och to je potrebne a občas pri mierení veľkých skupinách)
    ... Príchod hry na PS4 veľmi vítam lebo grafika na PS3 je to proti PC ďes a býda ... tiež tíško dúfam v optimalizáciu PC verzie pre Mantle API
    ... hrať na Vite bude zaujímavé určite sa nad tím oplatí premýšľať v prípade zberačskej a craft profesie ... v boji som si ale už nie takí istý
    ... tiež potešila sprava že bude možní prechod z PS3 na PS4 verziu zadarmo

    jednoducho ako som odpovedal v dotazníku hry roku tato hra je prekvapením roku teda ani nie hra ako skôr fakt že je tak dobra po tom čo spalných
  • Myslím si, že neprávem utlačované MMORPG. Dle mého nejlepší MMO, které loni vyšlo a mrzelo mě, že nedosáhlo ani na nominace na lokální hru roku. Ale to je zase jiný příběh ..
    • ringmancz
      hlavně je přehlížená proto, že má měsíční poplatky a co jsem se díval tak nemá ani trial
    • staci se podivat na gc 2sec :) etc
  • Přestože jsem předešlou "failed" verzi nehrál a k nové vylepšené jsem se dostal až nedávno, musím uznat, že Squeenix odvedl dobrou práci. Po příšerném Aionu, katastrofální Teře a výsměchu jménem GW2 jsem konečně našel dobře zvládnuté MMO bez Pay to Win datlovin. Nechápu, kde se tu stále bere ten hate na "current" verzi hry. Za měsíční platby jsem rád.
    • já myslim, že některý do toho pletou hate na celkovej stav série final fantasy, kterej je mimochodem teď díky FFXIII mizernej, o lightning returns nemluvě
      • Myslím, že odsuzovat FFXIV za to, že je to hra ze série FF je asi jako odsuzovat WoWko za to, že je to hra ze série Warcraft. 13ku jsem nehrál, nemám PS3, takže nemohu posoudit (1 - 10 jsem hrál všechny + 12).
        • no vždyť jo s tim souhlasim...a co se týče tý 13 tak o nic nepřicházíš, hrál jsem to jen protože jsem zarytej fanoušek série a nemám z tý hry dobrej pocit, a to jsem tam toho hodně odpouštěl
          • Pokud máš "burnout" ze série FF, mohu vřele doporučit sérii Shin Megami Tensei. Narozdíl od FFka (Singl) jí nedochází dech ani nápad.
            • tak to prozkoumám a vyzkoušim, ještě že už mi skončilo zkouškový :D díky
            • Nejen Persona ale i devil summoner, digital devil, devil survival, strange journey, etc ... Má to poněkud okultní tématiku, jak je z názvů zřejmé. Je to více zaměřené na dospělejší publikum.
            • díky za doporučení :) úplně se v tý sérii nevyznám, ale patří tam i persona ne? Tu už si chci zahrát ani nevim jak dlouho
      • oin.odin
        celkom ma zaujíma čo máju všetci vlastne s tou 13 ved do bola celkom dobra hra mňa osobne veľmi bavila (ano ano nieje to moja obľúbená 8 ale ja tak to bola vcelku dobra hra)
        • mě na tom nejvíc zarazila linearita, celková nemožnost si oblíbit ty postavy, který byly úplně postižený a nechápu jak je někdo mohl mát rád, systém rolí se mi nelíbil a celej levlovací systém pro mě ztrácel smysl, boje byly moc lehký, když máš minimální znalosti, jak funguje rpg a podobně :D jasně, je to subjektivní, ale pro mě ta hra byla nehratelná, když základní prvky rpg a základní prvky final fantasy, co jsem v tom hledal tam vůbec nebyly...btw 8 je taky hrůza
  • Já myslím, že mi jedno zklamání v případě této hry úplně stačilo...
    • aaaaaaa šmik,- redakce tyto výkřiky do tmy bez argumentů podporuje, pak se nedivte nad úrovní místní diskuze, cenzura to nespraví ...
      • No dobře tedy, naposledy reaguju a nechám toho. Toto není výkřik do tmy. Hrál jsem původní verzi, měl jsem přístup po celou betu verze nové. Tato hra nemá nic, co by ji odlišovalo od průměru. Taková FFXI je i dnes daleko zajímavěji řešené MMORPG. Jedinou věc jsem ochoten uznat, vizuální stránka hry byla zajímavá už v původní verzi (tady se moc nezměnilo), ale kompletně přepracované ovládání+drobné úpravy enginu udělaly své. Hra už se dá ovládat vcelku v pohodě.
        • V prvním komentáři naznačuješ, žes to ani nehrál. Cokoliv o té hře řekneš potom už jsou jen výblitky. Nejdřív ji měsíc hrej a pak ji hodnot. Treba já ji hodnotit nebudu. Protože jsem ji nehrál. Měl by sis vzít příklad.
        • Super, tvůj názor respektuju, ale napřed ho musím znát.. :)
      • Buď na pozoru, Velký bratr nás sleduje
  • tuhle sérii jsem po Final Fantasy X úspěšně vymazal z hlavy, propadák, už se jen směju každýmu novýmu dílu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit