Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ringmancz
    hlavně je přehlížená proto, že má měsíční poplatky a co jsem se díval tak nemá ani trial
  • V prvním komentáři naznačuješ, žes to ani nehrál. Cokoliv o té hře řekneš potom už jsou jen výblitky. Nejdřív ji měsíc hrej a pak ji hodnot. Treba já ji hodnotit nebudu. Protože jsem ji nehrál. Měl by sis vzít příklad.
  • achjo, zase prebarvena kycarna. Ja tohle proste nemusim *9*
  • Super, tvůj názor respektuju, ale napřed ho musím znát.. :)
  • No dobře tedy, naposledy reaguju a nechám toho. Toto není výkřik do tmy. Hrál jsem původní verzi, měl jsem přístup po celou betu verze nové. Tato hra nemá nic, co by ji odlišovalo od průměru. Taková FFXI je i dnes daleko zajímavěji řešené MMORPG. Jedinou věc jsem ochoten uznat, vizuální stránka hry byla zajímavá už v původní verzi (tady se moc nezměnilo), ale kompletně přepracované ovládání+drobné úpravy enginu udělaly své. Hra už se dá ovládat vcelku v pohodě.
  • tak to prozkoumám a vyzkoušim, ještě že už mi skončilo zkouškový :D díky
  • Nejen Persona ale i devil summoner, digital devil, devil survival, strange journey, etc ... Má to poněkud okultní tématiku, jak je z názvů zřejmé. Je to více zaměřené na dospělejší publikum.
  • díky za doporučení :) úplně se v tý sérii nevyznám, ale patří tam i persona ne? Tu už si chci zahrát ani nevim jak dlouho
  • Buď na pozoru, Velký bratr nás sleduje
  • aaaaaaa šmik,- redakce tyto výkřiky do tmy bez argumentů podporuje, pak se nedivte nad úrovní místní diskuze, cenzura to nespraví ...
  • Pokud máš "burnout" ze série FF, mohu vřele doporučit sérii Shin Megami Tensei. Narozdíl od FFka (Singl) jí nedochází dech ani nápad.
  • Já se poučím z ledasčeho, ale od tebe spíše ne.
  • Hele nechci bejt captain obvious, ale prijde mi ze ty ses z ty jeho rady sam poucil, takze on nakonec vyhral
  • no vždyť jo s tim souhlasim...a co se týče tý 13 tak o nic nepřicházíš, hrál jsem to jen protože jsem zarytej fanoušek série a nemám z tý hry dobrej pocit, a to jsem tam toho hodně odpouštěl
  • Využívej alespoň vlastní rady, když už je chceš rozdávat. *3*
  • Myslím, že odsuzovat FFXIV za to, že je to hra ze série FF je asi jako odsuzovat WoWko za to, že je to hra ze série Warcraft. 13ku jsem nehrál, nemám PS3, takže nemohu posoudit (1 - 10 jsem hrál všechny + 12).
  • no jo vlastně, tak rychle zalez do postýlky, budou vám číst pohádku a pak budete spinkat
  • Chlapci, chlapci. Neskončila už vám přestávka?
  • to ti ani nemusí bejt 11, jde o to, abys zareagoval na svojí obranu a vyšel z toho jako někdo chytrej a sebevědomej ty oligofreniku
  • To je všem jasné, až ti bude - budeš v tomto čase ve škole ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit