Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kr.Pa
    Hrál to někdo nějak důkladněji? Připomíná to stylem Unreal Tournament 2004?
  • Trpělivost a vůli zkusit nové věci...nic víc se od hráčů nechce....samozřejmě existuje i možnost, že masivní množství lidí to hrát nebude, protože jsou zvyklí na zpátečnickou politiku 60 skillů, 8 barů a bojového systému click wait click wait click wait run to another mob :)
  • Do singlovek by se mely vratit podobny hrany filmecky a myslim, ze se tam i beckovej filmovej zanr casem presune, teda bylo by to super :D
  • Jsem v šoku, v alpha verzi hra jela líp než teď, upřímně skoro nic mi ve hře nefunguje, vše je zpomalené nebo nenaskočí vůbec *11* , open beta by měla být podle mě už skoro hotová hra a ladit jen detaily a bugy, no toto je děs
    • First day open bety...kdo čekal, že to bude vše fungovat jako po másle, asi hrál první open betu nebo nevim :)
      Včera jsem na to koukal, vypadá to hezky, je to príma, ale chce to počkat a nelámat to přes koleno a trpět kvůli hrůzně velkému množství lidí...osobně jsem zvědavý jak a kdy se s tím tvůrci vypořádají, aby to už šlo víceméně v poklidu a nečekalo se dlouho na otevření menu čehokoliv....no vlastně někdy ani Esc nefunguje :D
      uvidíme dnes, zítra atd. ;)
      • Nejlepší je, že člověk k ničemu v podstatě ani menu, ani crafting, ani inventář nepotřebuje. A že si zahraje a zastřílí v klidu celý večer aniž by nějaké menu potřeboval.

        Ale tak koho by to napadlo, že ve first person shooter bude inventář klíčový problém .-)
      • Jak dlouho, že open beta je? Já myslel týden dva, jestli dřív tak jsem to asi přehnal no
        • Open beta vyšla 9tého, tzn přesně včera - hrál jsi v den kdy byl nej nápor.
    • Celá hra jede, jediný problém je s otevíráním menu, kde nejspíš den po otevření open bety bude mít vliv logování desítek tisíc hráčů zaráz. Dal bych tomu pár dní, takové Diablo nefungovalo ani 14 dní od release alfy :-)
  • ZvacA
    Je fakt, že když se člověk podívá na tenhle působivě oldschool magořinou prosáklej filmeček - kde by se jeden mohl domnívat, že snad vidí "Stephena Langa", "Vin Diesela", "Nicole Kidmanovou" nebo "Dannyho Hustona" jak blbnou - a potom se podívá na omalovánkovou stylizaci samotnýho gameplaye, tak mu to nějak nejde dohromady...
  • upřímně... horší MMO jsem jakživ nehrál *11*
    • Tak to jsi jich moc nehrál.
      Cože je vlastně na té hře tak špatného?
      • Spades
        Na to že je v Open Betě (tzn stress test) to je děsnej bugfest...
        Abych čekal 3 minuty, než se mi otevře UI, které má být clientside...

        Navíc tak nehorázně zmonetariozavné MMO sem ještě neviděl, a to sem hrál SWTOR...
        Tady platíš fakt za každou p*čovinu od účesu po barvu očí...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit