Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Žádná "Road to Atlanta" neexistuje, je to Road Atlanta, stejně jako třeba Road America.
    • jaky je podle tebe rozdil mezi Road to Atlanta a Road to Atlanta ?
      • ty nazvy jsou stejny
  • Zdarec, rád bych se přidal, ale nechce mi to nalést tvůj club *9*
  • Jen podotykam, k tem vasnivym diskuzim ohledne grafiky, ze hra bezi pouze 30fps (a bohuzel je to znat, at si rika kdo chce co chce) Na nejake seriozni zavodeni online to moc neni :( Sami autori to vedi, grafika je moc moc pekna a taky je hned jasne proc FORZA 4 musi bezet 60fps.

    Pro singl je to ale dostatecne...
  • Vašek Rybář má supr sloh...
    • Cahir
      Už u jeho minulé recenze jsem se tu nad tím rozplýval. Opravdu umí skvěle psát.
  • jak se dá prodat stodolní nalez ve forza horizon
  • funguje disk forzi horizon 1 na xone
  • až výjde project C.A.R.S, nikdo si na Forzu ani Gran Turismo už nevzpomene
    • pCARS jistě bude skvělý, ale na komunitu Forza a Gran Turismo to nikdy mít nebude. pCARS vypadají na PC skvěle a dokonce i fyzika je konečně k něčemu (pozor, hra je stále ve vývoji!), ale na konzoli to bude pořád jenom Shift 3, protože konzole více neutáhne. Taktéž bude mít výrazně méně aut a drtivá většina z nich jsou okruhové speciály. Fandové FM/GT milují produkční vozy na silnicích. A proto je pCARS až tak nezajímá...
      • v pCARS bude těch produkčních aut víc, to už je teď jisté. Jinak myslím, že o pCARS 95% čtenářů Games.cz nikdy neslyšela, protože se tady o tom prostě nepíše :-)
    • Gran turismo 5 a i Forza 4 jsou kvalitní zavodní hry. Ale ty to nemůžeš vědět, protože jsi je nehrál.
      • Project C.A.R.S je ještě lepší, ale to ty nemůžeš vědět, protože ani nevíš, o co jde, lamo.
        • Hanzales
          Hmmm, pěkný :) Já hraju (nejen) GT5, Forzu4 i pCARS a bavím se královsky u všeho (s dobrým volantem).
          pCARS má našlápnuto velmi dobře, dost mně to baví a build od buildu je to lepší a lepší, ale sám netuším, jaká hra bude na konci svého vývoje, jak bude nakonec promakaná kariéra atd.
          Po technické stránce jen valím bulvy (včera jsem si zajel zase Nordschleife s Radicalem a tetelil se u toho blahem). Ale hádej, u čeho strávím momentálne nejvíce času (nápověda: F4). Pravda ale je, že jsem F4 pořídil teprve nedávno. Tak jako tak mně závodění velmi baví (ať už simulátory, nebo arkády, nebo mixy mezi tím), ale nedokážu říct, co je "nejlepší". Každý titul má prostě to svoje, čím kraluje a žádný z nich není dokonalý v tom, že by měl všechno dohromady. Proto jsem rád za každý závodní titul, který se v nečem liší od ostatních.
          • Já ale nemluvil o závodění. Já se jen pousmíval nad tím, jak někdo, kdo jezdí oktávkou se tady pak hádá o tom, v jaký závodní hře je lepší fyzika. Přitom dobře se reálně svézt není zas tak drahý.
            • Evidentně jsi nic nepochopil. No nic.
            • Dodo: nemusíš věřit, ale já nemám důvod si vymýšlet. Evo pronajímám buď závodníkům na trénink nebo různým lidem, kteří s tím jedou třeba předjezdce na rally, takže z toho i něco málo mám, ale i tak je to prostě dost drahé na provoz a nejde jen o benzín. Třeba i takový Jarek Orsák nedávno prodal své tréninkové Evo, protože ty náklady už ho s*aly a teď trénuje se Seatem s třetinovou spotřebou a on není žádný chudáček... Ovšem když se to vezme obecně, tak polozávodní Evo je ještě hodně levné ježdění třeba oproti GTčkovým Porschákům atd. Ale to už jsem hodně odbočil, já jsem původně reagoval na to, že borci s pořádným autem simulátor nehrají... To by ses divil, kolik skutečných závodníků se schází u nás na dílně u RBR nebo rFactoru jednou z čas a všichni se královsky bavíme... Howg
          • misto sezeni za pc jdi makat a kup si auto
            • Hanzales
              dodo: ale mícháš dva koníčky dohromady (i když obojí je závodění). Na okruhu zaplatíš háfo za beznín, gumy a riskuješ, že se vykřápeš. U závodních her a simulátorů můžeš osedlat nespočet aut, které neuvidíš ani z dálky a stojí to pakatel. Btw spousta závodníků si doma rádo zařádí třeba iRacing. Ty dva koníčky se nějak nevylučují. Nároky na finance se ale liší velmi-velmi moc ;o)
            • Rocksteady: Proč jen ti to nevěřím? Když máš na Evo9, máš i na benzín. A ty koně sis mohl odpustit - zábavný jsou i auta s polovičním výkonem. Samozřejmě připouštím, že to něco stojí, ale kterej koníček ne.
            • Dodo: Píšeš kraviny. Já jsem třeba těch "zajímavých" aut osedlal fakt hodně, třeba teď to je vylepšená Evo9 se 420bhp, což je velmi zábavné auto, jen do doby, než příjde na tankování - kdo to má furt živit... Když si s tím vyjedu a víc na to šlapu, tak to abych tankoval plnou 2x denně. A když si s tím autem chce člověk vyjíždět častějc, tak už se to setsakramentsky prodraží. Proto si i tak rád občas dám rFactor nebo Gran Turismo 5 s kámošema, je to přecijen mnohem levnější zábava. Tak přestaň soudit ostatní podle sebe!
            • Mě přijde celkem vtipný, jak se tady někteří hádaj, jestli je lepší Forza, Gran Turismo, TDU a podobně a co má lepší fyziku. Většině v garáži hnije oktávka v dechtu a v životě v autě, se kterym je radost jezdit, neseděli. Kupte si radši nějaký zajímavý auto a pak už simulátory hrát nebudete, to vám garantuju.
            • Hanzales
              Díky moc za tip, to mně nenapadlo :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit