Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ac nejsem velky automobilovy fanda, tak me Forza 3 obsolutne ohromila, libilo se mi, ze je tam co delat i mimo zavodeni... napr. moznosti upravy vzhledu byly neomezene(kdyz jsem na youtube videl, co nekdo dokazel s tim editorem vytvorit za umelecka dila, tak jsem jen s otevrenou pusou cumel)... na Forzu 4 se tesim az si ji poridim :)
  • A nezkoušeli jste hru z Kinectem? Velmi mě zajímá, jak je funkční headtracking? Bojím, že když budu po krk schovaný za volantem, aby si s tím kinect poradil?
  • Paráda....jen pokud chcete použitelný volant včetně pedálů a řadičky, musíte vysolit desítku. Politika MS v tomto duchu pokračuje dál a slušné volanty od logitechu si k tomu nepřipojíte. Mít na xboxu tento simulátor a nemít k tomu volant. Tomu říkám odvaha Microsofte. Styď se! Ikdyž forza vypadá živelněji, než GT5, tak si ji nepořídím....bez volantu takovéto hry nemá vůbec smysl hrát na nějaké slušné úrovni. Škoda.
    • Logitech DriveFX, MS Xbox360 FF, novy Trustmaster x360... vse do 3500,-

      Tak tady nerozháněj paniku :) A radši mazej někam na brigádu. *15*
      • Nejlevnější volant od logitechu, to je výhra, další je volant, který se už nedělá, další thrustmaster, který má poloměr otáčení žalostných 270 stupňů a rovněž bez FF. Tomu říkám nabídka. A ještě si za to řeknou o 3000 a takovej jako ty jim ještě řekne, že to stačí. Logitech GT je v slušné kvalitě, poloměr otáčení 900 stupňů, s FF....prověřená kvalita a stojí..teď se podrž 2500. Bohužel na xboxu nefunguje a alternativu nemá žádnou nebo až 3 x dražší. Prostě v jednom je xbox opravdu v totální nevýhodě. Fanatec navíc tady oficiálně nic neprodává, tedy žádná záruka v ČR. Prostě hrůza a děs.
    • Meleš nesmysly, volant k X360 se dá sehnat za 1500 Kč, kvalitnější pak kolem 4000 Kč. Volant za 10k není nutností.
      • Myslis ten plast od MS bez radicky? Alebo Ten novy od Mad Catz bez FF? Neviem o "poriadnom" volante na x360 okrem fanatecov.
        • kotty
          Tak ten nejlevnejsi od Fanatecu (Porsche 911 Carrera) se da sehnat za cca 4k Kc vcetne pedalu, saltrpaky a postovneho.
          • Jenomže ten není kompatibilní s xboxem ty chytráku :). Nejlevnější který podporuje xbox stojí 250E = 6250kč cca a je bez pedálu a řadičky, jen holý volant , kdyby stál 4k komplet tak už ho mám doma, ale takhle to vyjde fakt k těm 10K co psal někdo výše...
            • kotty
              Tak to mate blby *3*
          • Standardne plastove pedale su len docastne a s nie velmi dobrou kvalitou. Pripocitaj hned CS pedale, takze to take lacne nebude. Inak mi to pride zbytocne kupovat ku konzole taky set. Ja osbne mam gt3rs s cs pedalmi, ale k pc.
            • pre "JacoBee": Este, ake mas simulatory/hry (kazdy nech si to vala ako chce) ku ktorym by si drahy volant vyuzil? Na pc mas viac moznosti. Nie kazdy investuje do Fanatec Forza Motorsport CSR + CS pedalov. To je asi pre vacsinu velka palka. Pokial ma niekto aj pc, tak potom uz ano.
            • pre "JacoBee": Myslel som set od Fanatecu za 300-400€ hore. Nemas to ako vyuzit, takze blbost to nie je. Kludne staci aj lacnejsi variant.
            • Co je to za blbost 'zbytečné ke konzoli'? je to absolutně stejné jako u PC...pokud člověk nemá možnost u televize připevnit volant koupí za 400 kabelna připojení k monitoru a je to.
    • Presme tak ja mam aj X360 aj PS3 a mam volant DFGT ktory mi ide aj na PS3 aj na PC a ak by siel aj na X360 tak F4 by som hned kupil takze ju nekupim bo odmietam davat peniaze za dalsi volant.
  • Tak snad asi jen tolik. Dosud jsem si užíval (a užívám) všechny možené "simy" i "nesimy" na PC, GT5 na PS3 no a s příchodem Forzy4 už lituji i absenci toho Xboxu :) Kdybych ho měl, k tomu nějaký ten Fanatec, tak by mi musely ruce upadnout abych si tu hru nepořídil.
  • MrSanta
    Stačilo si přečíst verdikt a cítím, že z tohoto by mohla vzniknout pořádná flame war *8*
    • SA-reg
      Přesně... takhle vychválit konzolovku na stránce plné posedlých PC hráčů...
      • on spis myslel flame mezi fandy gt5 a forzy. ja treba jako pc hrac rozhodne umim ocenit kvality her na jinych platformach a rozhodne nemam podobne asociace jako konzolova hra=spatna hra.
        • SA-reg
          Hmm, taky pravda. Ale!

          "jako pc hrac rozhodne umim ocenit kvality her na jinych platformach a rozhodne nemam podobne asociace jako konzolova hra=spatna hra."

          Tak to budeš mezi PC hráči v menšině... nebo se aspoň ti, kteří podobné asociace mají ozývají mnohem více...
          • Tak ty největší trotlové sou vždycky nejvíc slyšet :D
  • dobre =)
    mit krabiciX tak to vypada jako jasna volba...

    btw pude nekdy teoreticky forza na pc? win8? tak neco?
    • Cosi
      Teoreticky hry z dnešních konzolí půjdou rozjet na PC v emulátoru. Ale to budou muset mít minimálně dvojnásobek výkonu konzolí.
      • SA-reg
        Říká se sedminásobek... stím, že bude několik let trvat, než bude emulátor hratelnej... počítej tak za 10 let...
        • Windows 8 příští rok?
          • Ten sedminasobnej vykon tu uz mame, problem je, ze jeste nikdo neudelal ten emulator :)
    • Ataker
      pochybuju...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit