Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra vypada paradne ackoli bych videl radsi trochu 'realistictejsi' grafiku jako ve Far Cry 2 nebo Crysis 1. Jinak to ale vypada skvele. Doufam, ze hra projde podobnou evoluci jako prosel Assassin's Creed mezi dily 1 a 2. Tedy pridat rozmanitejsi gameplay, lepsi pribeh, lepsi animace/cut sceny, ale ponechat to, co bylo na dvojce nejlepsi - svobodu, intenrzitu a realisticnost (ta ale asi nebude).
  • Ta hra bude Legen....... počkej si............. dární!
    • Trol.diskuzni
      Opravdu tomu věříš? (no offense)
  • Teším sa, nejak tak očakávam prekvapenie, aké mi priniesol nový Deus ex. Priznajme si to. V mnohých ohľadoch bol Far Cry výnimočný. Nepriniesol až na tú dobu pravú NEXT GEN grafický kabátik skoro nič nové, ale tá kombínácia žánrov z neho urobila pojem. Trošku zaprášený a to sa práve chystá zmeniť trojka :) Aj Vy vidíte pararelu medzi Deus ex ? Jednotka - tu viac netreba ani hovoriť, to je ako vysvetľovať Einsteinovi E=mc2. Dvojka - menší "skluz". Trojka ? Hmm vyzerá proste super :)

    Tešíme sa, že ? Všetci *3*
  • Koukám žádnej opravdovej fanoušek 1čky *7* . To mně mrzí. Far Cry bez mutantů = Half-Life bez zombies = BioShock bez vody!
    • Veskoslav
      HL bez zombies? Moc jsi HL nehrál, když toto považuješ za stěžejní prvek nepřátel:)
      • the_pps
        Jako bys napsal HL bez Ravenholmu... *4* Mutanti v FC taky nebyli tím "stěžejním prvkem nepřátel". Je to pouhá věc názoru, a mně se líbili.
      • tak bez headcrabů *7* .. Detailisty miluju
    • 1 bezkonkurenční, ale 2 byla taky maso i bez mutantů, jediný co mě na tem zklamalo, bylo zpracovaní volnosti pohybu - strašně dlouhý a vesměs nudný přemistňování.
    • deridon
      ti mutanti mi pěkně zkazili dojem teda v prvním díle, jinak to bylo super.. a v nějákým Levelu, bůh ví ve kterým roce to bylo, jsem četl, že tam místo mutantů měli být dinosauři, což bych uvítal mnohem více.. myslim, že i později právě na jednom z Levelu co jsem si koupil, tak tam byl mod s těma dinosaurama, bohužel jsem to nehrál v té době :)
    • Ja nejradsi tu cast bez mutantu :D
      • Trol.diskuzni
        Část bez mutantů miluju, snad nejlepší FPSko, co jsem kdy hrál... Bohužel s mutanty je z toho "jen" dobře odvedená střílečka.
        • Mluvíte mi z duše. Tak doufám, že se 3 vydá tímto směrem.
    • 1, 2 BS tedy určitě, u Infinite by to bylo diskutabilní *2* .
  • Konečně návrát ke starým dobrým časům Far Cry 1 :). Doufejme že nebudou mutanti, ale nejspíše nebudou protože v trailerech žádnej nevyskočil. Vypadá to velice realisticky a atraktivněji než Crysis. Teda ale aby se přiznal, mě se ty obrázky líbí všechny co dotedka vyšly takže opravdu odpověd žádný se mi nelíbí u mě neexistuje... *4* Zajímá mě jedna jediná věc ? Když ty letošní hry vypadají už tak sakra dobře- co příjde za dalších 5 let. Asi dojde na takový reál že to bude jak živé a pak příjde doba kdy nás už nic nepřekvapí.
  • grafika dnes taky ten lepsi standard (aj tym photoshopom mohli setrit)
    velke + ze to fakt pripomina prvy far cry.
  • No, je mi jasné že to bude stejný nářez jako jednička.
  • Ono to fakt vypada jako Far Cry!
    • Trol.diskuzni
      Vypadá, vypadá... Kdyby to bylo jako jednička před nástupem mutantů, bylo by to suprový.
      • MrSanta
        A sakra, "líbí" číslo 3 letos. Musím brzdit, už jsem překročil kvótu 1 "líbí" / měsíc *3*
        Vypadá to fakt docela dobře, přesně jak říkáš - kdyby to byl Far Cry 1 před nástupem mutantů, budu náramně spokojen. Ovšem na druhou stranu kde na to má člověk brát čas? Nějako se s těma FPS hrama roztrhnul pytel. Far Cry 3, Borderlands 2, Prey 2, Bioshock: Infinite, i ten Syndicate by nemusel být marný... Letošní vánoční akce na Steamu asi nebude k mé peněžence ani zdaleka tak nenáročná jako ta loňská... *8*
  • No...tohle vypadá jako pokračování Far Cry(1!)! Působí pestřejší, záživnější, méně koridorové než Crysis, atraktivnější než Far Cry 2. Doufám v návrat volnosti/svobody. Čluny v zátokách s těžkými kulomety jsou zpět. Snad nebudou mutanti =)
    • Far Cry 1 bez mutantů? Neumím si to představit! (Reakce na "snad")
  • to mně chcete říct, že jsou to ingame screeny to snad ne? *8* Jestli ano, tak to zaručeně nerozjedu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit