Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejspíš přijde někdo jinej zase střílečka, ale taková neokoukaná bude "noob friendly", rozlehlá něco jako mix jednoduchosti cod a rozlehlosti bf, ale s vyjímkou že se jim to povede.
  • Ale, ale. Diskuze u traileru byla včera jedna velká žumpa, téměř každý žvanil něco o "prznění značky" a teď se div nerozplynete...
  • Hra vypada paradne ackoli bych videl radsi trochu 'realistictejsi' grafiku jako ve Far Cry 2 nebo Crysis 1. Jinak to ale vypada skvele. Doufam, ze hra projde podobnou evoluci jako prosel Assassin's Creed mezi dily 1 a 2. Tedy pridat rozmanitejsi gameplay, lepsi pribeh, lepsi animace/cut sceny, ale ponechat to, co bylo na dvojce nejlepsi - svobodu, intenrzitu a realisticnost (ta ale asi nebude).
  • Trol.diskuzni
    Opravdu tomu věříš? (no offense)
  • Ta hra bude Legen....... počkej si............. dární!
  • Teším sa, nejak tak očakávam prekvapenie, aké mi priniesol nový Deus ex. Priznajme si to. V mnohých ohľadoch bol Far Cry výnimočný. Nepriniesol až na tú dobu pravú NEXT GEN grafický kabátik skoro nič nové, ale tá kombínácia žánrov z neho urobila pojem. Trošku zaprášený a to sa práve chystá zmeniť trojka :) Aj Vy vidíte pararelu medzi Deus ex ? Jednotka - tu viac netreba ani hovoriť, to je ako vysvetľovať Einsteinovi E=mc2. Dvojka - menší "skluz". Trojka ? Hmm vyzerá proste super :)

    Tešíme sa, že ? Všetci *3*
  • deridon
    ti mutanti mi pěkně zkazili dojem teda v prvním díle, jinak to bylo super.. a v nějákým Levelu, bůh ví ve kterým roce to bylo, jsem četl, že tam místo mutantů měli být dinosauři, což bych uvítal mnohem více.. myslim, že i později právě na jednom z Levelu co jsem si koupil, tak tam byl mod s těma dinosaurama, bohužel jsem to nehrál v té době :)
  • Mluvíte mi z duše. Tak doufám, že se 3 vydá tímto směrem.
  • Trol.diskuzni
    Část bez mutantů miluju, snad nejlepší FPSko, co jsem kdy hrál... Bohužel s mutanty je z toho "jen" dobře odvedená střílečka.
  • Ja nejradsi tu cast bez mutantu :D
  • 1, 2 BS tedy určitě, u Infinite by to bylo diskutabilní *2* .
  • Koukám žádnej opravdovej fanoušek 1čky *7* . To mně mrzí. Far Cry bez mutantů = Half-Life bez zombies = BioShock bez vody!
  • Far Cry 1 bez mutantů? Neumím si to představit! (Reakce na "snad")
  • Konečně návrát ke starým dobrým časům Far Cry 1 :). Doufejme že nebudou mutanti, ale nejspíše nebudou protože v trailerech žádnej nevyskočil. Vypadá to velice realisticky a atraktivněji než Crysis. Teda ale aby se přiznal, mě se ty obrázky líbí všechny co dotedka vyšly takže opravdu odpověd žádný se mi nelíbí u mě neexistuje... *4* Zajímá mě jedna jediná věc ? Když ty letošní hry vypadají už tak sakra dobře- co příjde za dalších 5 let. Asi dojde na takový reál že to bude jak živé a pak příjde doba kdy nás už nic nepřekvapí.
  • Trol.diskuzni
    No, nepochybně ta vlna jednou opadne... A právě by mě zajímalo, co nastoupí poté - jestli to budou indie a sociální hry, nebo nějaký klasický žánr.
  • Asharak
    Byl bych rád kdyby přišel fail v podobě nulových prodejů dalšího dílu COD *4*
  • MrSanta
    A sakra, "líbí" číslo 3 letos. Musím brzdit, už jsem překročil kvótu 1 "líbí" / měsíc *3*
    Vypadá to fakt docela dobře, přesně jak říkáš - kdyby to byl Far Cry 1 před nástupem mutantů, budu náramně spokojen. Ovšem na druhou stranu kde na to má člověk brát čas? Nějako se s těma FPS hrama roztrhnul pytel. Far Cry 3, Borderlands 2, Prey 2, Bioshock: Infinite, i ten Syndicate by nemusel být marný... Letošní vánoční akce na Steamu asi nebude k mé peněžence ani zdaleka tak nenáročná jako ta loňská... *8*
  • Trol.diskuzni
    Vypadá, vypadá... Kdyby to bylo jako jednička před nástupem mutantů, bylo by to suprový.
  • grafika dnes taky ten lepsi standard (aj tym photoshopom mohli setrit)
    velke + ze to fakt pripomina prvy far cry.
  • No, je mi jasné že to bude stejný nářez jako jednička.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit