Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bylo smutny, ze tam Starcraft nebyl, protoze podle poctu lidi co se nahrnul k WoW stagi, kde se hral showmatch z LoTV, bylo videt, ze o hru je porad velky zajem.
    Spousta lidi se snazila stat ve vchodech odkud je vyvadeli poradatele, protoze uz si nebylo kde sednou.
    Pro me osobne byl nejvetsi zazitek setkani prave se Snutem a s TLO z TeamLiquid, kteri hrali vyse zminovany showmatch.
  • Netuším kde si sebral tuto informaci ale podle mého názoru bych se nedivil kdyby to byla pravda... Abych začal od začátku byl jsem tam v SO a opravdu, bylo to tragické, jak organizačně tak co se týče lidí. Totálně nesmyslně umístěny obrazovky, kde jste museli být narvány na kraji aby jste něco viděli, tudíž střed byl prázdný a totálně k ničemu.... Hearthstone kde byl zdaleka největší zájem měl pouze jednu malinkou část a lidi se tam samozřejmě už nemohli dostat, naopak kde bylo místo bylo WoW arény na které se opravdu nedalo dívat. Upřímně řeknu, pokud by takové to akce měli být i do budoucna v podobném provedení, tak to raději nic. Představa, že bych třeba z Německa jel na tu to komedii, tak bych asi potom spáchal rituální sebevraždu.... (Nemám to ověřený ale údajně to organizovala ABC Data s polákama no to pak potěš koště...)
  • No určitě tam dorazilo méně lidí, protože pak třeba blizzfan lákal lidi ať příjdou i bez těch pitomých freeticketů přes eventbride, kam se určitě registrovalo mnohem víc lidí, než kolik jich bylo ochotno nebo mohlo vůbec dorazit. Bylo to divně organizované. Díky tomu sem tuším už nikdy Blizzard a asi žádná mega akce tohodle typu nepáchne.
  • MickeyMutant
    Je pravda, že doplňovali zadní řady digitální projekcí? Slyšel jsem, že tam dorazilo mnohem míň lidí, než organizátoři čekali, a tak publikum od poloviny sálu digitálně kašírovali, aby to na fotkách nevypadalo blbě. Lidi, co přišli jen na část programu, se pak prý museli povinně účastnit úplně všeho, jinak je pořadatelé nepustili na jejich vybranou část. Ti, co chtěli odejít, měli smůlu. Vykazovali je zpátky do publika a nepomohlo, ani když tvrdili, že mají školu. Naopak ty, co neplácali těma plastovejma Blizzard plácačkama, vyváděli do zvláštní místnosti bez mobilního signálu, jako maj v supermarketech, když něco ukradnete, a drželi je tam až do večera bez jídla a pití. Prý tam bylo na konci úplně narváno.

    Má někdo podobnou zkušenost, nebo jste tam byli, ale ničeho si nevšimli?
  • Nakonec jsem tam nebyl. Přes eventsbride jste si mohli v určitým čas chtynou freetickety, to samé v jednom dni early access tickety a nakonec to oficiálně bylo tak, že jste tam mohli dorazit a freeticket si vyzvednout na místě, protože asi tolik lidí nedorazilo. Vůbec jsem nepochopil, proč nebylo možné prostě koupit normální lístek. Na twitchi to pak vypadalo, jako když je tam úplně prázdno.
  • Hrál se tam poslední Starcraft. Byl tam třeba Snute.
  • devět fotek? tyjo tak to dík, díky moc!!!
  • koukám, že asi dostanu pár mínusek, ale to jsou slova lidí co tam byli a SC hravali.. :) a ostatně to, že se tam nehrál mluví za vše.. hodně lidí čeka na Void.. a blizz sam o sobě tlačí hlavně Hots.. ehm ehm.. :)
  • tím že se nehrál starcraft, se pro mě stala celá akce naprosto zbytečnou... :(
  • protoze ho hraje malo lidi.. byla tam jen exibice..
  • bylo to v pohode.. jen tam mohlo byt vic aktivit kolem.. taky blizzardi store stal za prd.. prej jim neprosel kamion pres eu hranice..
  • Zrzzek
    Bylo to organizačně povedený? Byl tam někdo ze zde diskutujících? Nějaké dojmy prosím! *4*
  • A kde je Tyrael sakra !!! A proč e tam kruci nehrál Starcraft :-/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit