Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • First person vypadá líp, jak dnešní AAA a přitom je to primárně space sim. *5*
    • Johnny
      FPS je stejně duležitá součást Star Citizen jako lítání v lodích
      • Jo, ale původně to měl být jen bonus, vlastně to tam ani nemělo být. *1*
        • Ale právě naopak. Vždy to tam mělo být - počítalo se s tím. Od samého začátku bylo potvrzeno, že součástí hry bude i abordáž - což logicky znamená boj na palubě abordované lodi... :)
        • Johnny
          Tak diky bohu že to tam nakonec bude. jinak by z toho byla jen další hra z vesmíru
  • lol ... takze ... misto slibenyho boje o konkretni lode ... tam budou dve anonymni "mapy" s nejtrapnejsima rezimama fps (tdm a ctf) ktery existujou.

    Jo ja vim, oni to ... nekdy ... dodelaj ...
    • Blue.Shark
      Tady mi něco nesedí. Zapomněl jsi napsat, že jim došly prachy. Koukej to napravit, svůj sociální status si lidi musej hlídat *15*
      • A že je to jeden velký scam.. asi měl slabší chvilku *1*
        • Blue.Shark
          Taky tu dlouho nebylo, že Roberts je tlusťoch, že mumlá a že lodě vypadají jako plastové hračky. Když ale chvilku počkáme, XY zkonzultuje možnosti dalšího vývoje diskuze se svým poradním sborem a vytasí se třeba s něčím jako: "Fanboyové jásaj, i když jim Roberts krade prachy!" *15*
          • Jack1947
            Tak je to tak trochu snílek a nerealista ale zase byli horší, tlustoch je pokud se ještě jeho status nezměnil přece Gabe Newell *7*
            • Jack1947
              Moc na to nespěchá no... ale tak lepší pozdě než vůbec že *6*
            • Blue.Shark
              Popravdě mi připadá, že Roberts svoje sny celkem zručně transformuje do reality :)
    • alien5
      Zadne narazky na to ze s tim zdrhnou copak ta zmena pane trolle *4*
      • Uz mu asi doslo, ze tihle lidi nepotrebuji nikam utikat. Kazdy jeden z nich ma davno o zivot postarano. Chris byl milionar uz na pocatku. Lepsi 3D artist si v zahranici zije dost slusne. Ono to z perspektivy ceske kolbenky vede cloveka k jinym zaverum. *1*
    • Star marine je ve svete Star citizenu neco jako simulator ve Star treku...to same Arena comander = simulator pro vesmirne lode. Vzhledm k tomu, ze ve Star citizenu bude existova slusna sance na permanentni smrt avatara, tak masakrovani respawnujicich se vojacku jaksi neprichazi v uvahu.

      Boje o konkretni lode lze provadet uz v soucasne verzi...akorat to jaksi nema smysl.
  • XorxoxTalarius
    Az si splnim svuj detsky sen a koupim si svuj novy herni pocitac patrici do horniho 1%, tak tahle hra bude dobry benchmark :)
    • Rejsek
      Není třeba. Na i7 taktovaném na 4GHz s 16GB RAM a GTX970 se mi to ve free alfě hejbalo dost slušně. A to není určitě PC pro horní 1%.
    • GTX 1080 Ti potvrzena tak tam by to snad šlo *3*
  • Jack1947
    Nebude to trochu zbytečnost šak, to se bude muset vystoupit z lodi a jít si zastřílet pvp na nějakou stanici *7*

    Hra která je primárně o lítání v lodi by tohle mít ani nemusela - ale co no je to jen přídavek Hrát se to přece nemusí *4*
    • Johnny
      hra je normální FPS s možností plného řízení lodí. Takže letový model je stejně duležitý jako FPS modul. A nějaký PVP nikoho nezajímá
    • walltar
      Neboj... až něco povezeš, tak on si k tobě někdo přistoupí aby si pro to FPS PVP nemusel chodit daleko. *1*

      Ve hře budou dost velký lodě, kde už to FPS bude dost zajímavý.
    • mas trochu zuzeny pohled
      • Jack1947
        Nevím sice jak to má/nemá fungoovat ale nevím no - Elite: Dangerious je jediná onkurečně podobná hra a ta nic podobného mít nebude snad.

        Protože jestli to má být klasická střílečka tak je to přinejlepším zbytečné ale vybralo se dost peněz tak proč tam nenaházet různé moduly ( časem vyházet ty nefngující a oničem) *4*
        • Elite také bude mít časem first person, oni tomu říkají Space Legs. Ale jestli to bude víc než jen procházení se na lodi zatím nikdo netuší.

          Rozdíl je v tom, že Elite na to šla z druhého konce. Frontier vydal nejdřív takovou základní osekanou verzi a postupně pomocí DLC přidávají další věci jako třeba přistání na malých měsících.
        • moduly jsou v soucasnosti pouze na testovani. V lore ,,finalni,, hry budou slouzit jako simulatory na vyblbnuti a vyzkouseni bez rizika smrti avatara. Pechotni boj bude - je, beznou soucasti cele hry..at uz singlu nebo MMO. Predstav si Star citizen treba jako Star Wars...budes litat, piratit, bojovat, prepadavat lode a bojovat na jejich palube...atd...
          • Test
          • Jack1947
            Jsem netušil že z toho chtěj mít po vzoru Destiny taky nějakou tu obyčejnou klasickou střílečku jinak dík za info. Singplayer kampan mě na tom popravdě docela zaujala... tam by se i to nějaké to střílení dalo.

            Starwars zas nepřeháněj nebude tam nikdo jako žvejkal a Bobbafet - ale vesmírná akce by to bejt mohla to zas jo.
          • Jak to bude s tim SQ42? Předpokládám, že by to měla být klasická příběhová kampaň jako třeba ve Freelancerovi + dynamické mise.
            • ano...s tim ze to bude vyuzivat i FPS slozku a nektere drobnosti pak budou u tve postavy pravdepodobne zohledneny i v multiplayeru
  • Těším se na svět plný bugů :) Pro mě je nejdůležitější Squadron 42, tohle mě trochu míjí.
  • Stejně, pokud to bude aspoň trochu dobrý, ten singl by mohli portnout na konzole. Upřímně, zrovna moc se mi nechce kupovat herní komp jen kvůli jedný hře. Navíc, pro CIG by to mělo smysl o to větší - prachy navíc a dostanou se s tím do podvědomí lidí na konzolích spíš -> víc lidí, kterří by pak zvážili koupi MMO části -> opět více prachů.
    • Portace na konzole (respektive jakýkoliv release) není jednoduchá záležitost sama o sobě, natožtak projít QA, které pokud failneš projít tak za další musíš platit (afaik).
      • Což zase není problém pro takhle velký studio, jako je CIG, kde jsou lidi, kteří nepochybně na konzole něco vydávali. Nemluvě o tom, že ta prachy jsou pro CIG drobný.
    • kdyz jim to konzolovi hraci zaplati...navic pristup Sonny by musel byt asi mnohem vstricnejsi a dat jim naprostou volnost, coz asi taky moc nehrozi
      • Když mi dají možnost (a hra bude dobrá), ty prachy jim na ten port SQ42 dám. A juakou volnost pro singl potřebují?
    • Ravenshot
      Původní myšlenka, která zatím stále platí, se s vývojem a portováním na konzole nepočítá, aby se nemusel dělat kompromis v grafice a výkonu. S konzolemi nových generací to možná už bude aktuální, ale o tom se budou bavit, až na to bude vhodná doba. Peníze jim teď neschází, aby museli nutně shánět další zdroje financí.
    • vsak na konzole to jednou bude, az budou mit dostatecnej vykon, nekde okolo PS6, mozna 7 to bude hratelny
      • Prosimtě, hra je v současným neoptimalizovaným stavu hratelná i na srovnatelných kartách se současnými konzolemi. Zase to není náročný tak, aby to současný konzole neutáhly. To by pak ostrouhalo 90% PCčkářů´.
        • Ravenshot
          S ohledem na to, v jaké fázi vývoje se hra teď nacházi a kolik klíčových mechanik a systémů a všeho dalšího ve hře chybí, tak je jakákoli diskuze o portu v nasledujících letech asi úplně zbytečná :) Až bude hra v betě, tak si možná Chris zjistí, jestli má cenu změnit názor a dělat vývoj i pro konzole.
        • Jde o to, že ta hra se neustále vylepšuje, protože hw na PC jde dopředu. Kdyby museli počítat s konzolovým hw, tak by museli grafiku zamknout. Jinak věřim tomu, že bys to na konzoli spustil a hratelně, akorát ne v tý grafice, v jaký se hra prezentuje.
          • Proč by grafiku zamykali? Vždyť jim nikdo nebrání udělat top grafiku, modely, nasvícení, shadery a já nevím co všechno pro ty nejlepší PC a pak zhoršit kvalitu pro horší kompy (a že jich je dost) a konzole.
            Upřímě, mi jde o to, abych si to zharál v nějaké hratelné kvalitě (720P/900p/30fps/low bohatě stačí), kdybych k životu potřeboval tu nejnadupanější grafiku, nepořídil bych si nikdy konzoli jako svou hlavní platformu pro hry.
            • @eri

              Stejně tak nikdo nebrání konzolovému vývojáři v tom, aby do PC portu udělal lepší modely, nasvícení, shadery a nějakou tu optimalizaci. Neexistuje jediná exkluzivní hra na současné konzole, která by byla tak hw náročná a technologicky vymakaná jako Star Citizen. Proč nejsou VŠECHNY i na PC, když i ty horší kompy kterých je dost by je zvládly? Eh?

              Nakonec CIG brání jejich vlastní filosofie vývoje plus peníze od lidí, kterým bylo slíbeno, ža hra pojede čistě na PC a nebudou v ní žádné kompromisy kvůli jiné platformě. Nebudou tak přece dávat peníze a čas do konzolový verze, kde by se vlastně museli zabývat jen osekáváním enginu, tak aby se vešli do hw konzole. Proč by to dělali, když jim u tý hry dost záleží na tom, jak to vypadá, resp. se snaží využít hw na maximum to jde. Jakože v PC verzi budou s lepším hw pořád ladit grafiku a u konzolový už nebudou dělat nic, protože už to dál nepůjde? To by šli sami proti sobě. Nevím, jestli by jim ty peníze navíc stály za to, že by se pak museli starat o vývoj a podporu pro 2 platformy najednou.
            • Což jde obejít nastavením přepínačů (zmáčknutím třeba triggeru se přepnou ostatní tlačítka na ovládání něčeho jiného), kruhovými menu apod. Co vím, tak křeba Elite: Dangerous to jejich létání na Xboxu zvládlo v pohodě. Já jsem si třeba zase upravoval The Secret World, aby šel hrát v pohodě na gamepadu bez použití myši, což se taky povedlo a hru jsem si tak užil o dost víc.
              Schválně teď koukám na ovládací schéma u SC na googlu pro klávesnice a myši a není tam snad nic, co by se na ten gamepad nedalo převést. Plus koukám, že existují už teď ovládací schémata pro gamepady, takže tady problém už vůbec nevidím . Ano, na naučení to není kdovíjak lehký, ale ty tlačítka se člověk musí na klávesnici naučit taky.
              Jde jen o to chtít.
            • konzole jaksi nema dost cudliku pro obsluhu vsech funkci, ktery hra ma...
  • Jako nic z toho, co jsem viděl ani četl, mě zatím nepřesvědčilo, abych si pustil tohle místo jiné PvP sci-fi pifajdy, kterých je hafo. Spíš jsem doufal, že by PvP mělo podobu jako v Planetside, kdy byste zabírali sektory nebo tak něco. Tohle je obyč TDM.
    • ono je ale vsechno trochu jinak
  • jen jako obvykle trochu nestihaji :)
    • Jako obvykle ztrácejí čas vydáváním/maintainováním separátních modulů, místo toto aby všechen čas věnovali aktuální hře :3
      • tak to je samozrejme v poradku, arena comander jasne ukazal, ze to je spravne reseni...ve chvili kdy potrebujes intenzivne testovat, to ani jinak nejde
  • Ravenshot
    Rád bych poznamenal, že Star Marine (jeho první iterace) jako součást nadcházejícího updatu 2.6 není spekulace ale naprosto oficiální plán, se kterým se počítá už několik měsíců.

    Také věřím, že je vhodné všem případným novým zájemcům připomenout, že se pořád jedná o alfa verzi hry, která je extrémně nedokončená, přesto velmi dobře hratelná. Mimochodem bude možné si zase zdarma hru vyzkoušet, což je určitě lepší, než si hru kupovat s přílišným očekáváním a pak být zklamaní, že tam spousta věcí chybí :)
    • Johnny
      Star Marine je součástí nynějšího patche 2.6 a je plně hratelný. A je to super!
  • alien5
    Ptu test : https://www.youtube.com/watch?v=EKPQe4uNy_Q&t=1496s

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit