Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • na to se hodi hlaska z jednoho filmu: " To je hezky to muselo, ale dat prace a pritom je to takova blbost..." *1*
  • řekl bych, že tak trochu škoda talentu toho člověka, člověk musí smeknout :-)
    Nicméně pokud budu stavět sporťák na podvozku a motoru trabanta.. tak to bude sporťák, ale jen do doby, než nastartuju.. (je v tom skrytá pointa.. kdyby někdo nepochopil).
    • Jestli narážíš na fakt, že tento level není hratelný a zajímá tě jestli se někdy oprostí od statusu "in-game trailer", tak to jsme dva. Osobně si myslím že samostatně hratelný nebude a to už jen kvůli tomu že ještě nikdo (pokud vím) nepřišel na to jak pohybovat a rotovat s "glitchnutou" kamerou zároveň. Zatímco v předem naskriptované ukázce se to dá pěkně zamaskovat. Nicméně chválím autora za pěkné "efekty" (pořád nechápu jak udělal to auto) a za to, že se dokázal vyznat v tolika šílených spojích (kdo zná hru, tak chápe co tím myslím). Já se někdy ztrácím v čipu s pár desítkami logických členů. *4*
  • Koukám, že je to lepší jak Crysis *1*
  • Když pominete, že je to LBP2 tak musí každý uznat, že ten mód je totálně oničem ;-)
  • seka to jak maria
  • El-Bravo
    spíš bych řekl mód do unreala :D
  • todle je taky dobry
    http://www.youtube.com/watch?v=Tc3sjY0M3YE&feature=related
  • Hodně lidí je kreativních, hodně lidí má hrozně moc nápadů. Někdo na to nemá čas. Někdo je línej jak prase (můj případ). Chrlit nápady a design her by mi šel. Ale něco pro to dělat? Nemůžu se k tomu donutit. Ale pokud někde vytvoří jednoduchý editor pro dělání her nebo svých projektů, šel bych do toho. Bohužel je to jenom na PS3. SDK k hodně enginům je free pro nekomerční účely. Ale stejnak. JE to přece jen trochu něco jiného..
    • Doporučuji FPS creator nebo FPS creator X10 :http://www.thegamecreators.com/
    • každý si myslí, jak jeho nápad je skvělý, ale v moment kdy se do toho pustí zjistí že to stojí za ....., tak si moc nenalhavej
      • Já jsem přece nikde nepsal, že jsou moje nápady skvělý a úžasný přece. To, že by mi něco šlo jsem v tomhle případě myslel jako, že by mě to bavilo. A že mám hodně těch nápadů. Občas by chtělo kdybys nejenom četl co lidi píšou, ale aby ses snažil i to pochopit. Na druhou stranu musíš zkoušet svoje myšlenky nápady realizovat. Třeba nějakej vyjde. A né si říkat to stojí za ho*no.... Myslíš, že když někdo s něčím přijde tak hned ví, že to bude super? To přece určí až lidi kolem tebe...
      • To není pravda, já bych byl třeba výbornej fyzik ale bohužel sem línej *1*
        • Přesně, já bych to viděl minimalně na 3 nobelovky - literatura, fyzika a mír. To všechno jedním dílem.
          • , které by jsi celé napsal jedním tahem
  • Presne pre toto milujem editor k hre. Hracka fantazia a skusenosti dokazu zazraky.
    PS: "Co všechno ještě v LBP jde vytvořit?".... Otazka by mala byt: Co vsetko sa neda vytvorit? :)
  • Jo už jsem to pře pár dny viděl a dostalo mě to jako dlouho nic.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit