Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Irisis
    Vždycky když tadyty věci vidim, tak si řikám, že takový lidi by dokázali změnit celý svět. Naštěstí svůj čas věnujou vytváření šílenejch módů pro hry který k tomu nejsou určený.
    • Tím chces asi říct že svět (společnost) v přítomnosti vnímáš jako něco dokonalého jako nějaké božstvo které by se nemělo měnit.Já už takovej optimista nejsem, stačí se zamyslet proč máš takovej pocit. člověk kterej vyroste ve světě kde ovládá jedno náboženství celou společnost tam jedince taky nenapadne něco spochybňovat. Pravda je že spochybnit se dá vše, a kdo má pocit že ne je zaujatej.
      • USER47
        Teda to musel bejt dobrej matroš...
  • Koukám, že je to lepší jak Crysis *1*
  • Presne pre toto milujem editor k hre. Hracka fantazia a skusenosti dokazu zazraky.
    PS: "Co všechno ještě v LBP jde vytvořit?".... Otazka by mala byt: Co vsetko sa neda vytvorit? :)
  • El-Bravo
    spíš bych řekl mód do unreala :D
  • na to se hodi hlaska z jednoho filmu: " To je hezky to muselo, ale dat prace a pritom je to takova blbost..." *1*
  • hej.... tak ten týpek je veřejný hovado....smekám *8*
  • Jo už jsem to pře pár dny viděl a dostalo mě to jako dlouho nic.
  • Hodně lidí je kreativních, hodně lidí má hrozně moc nápadů. Někdo na to nemá čas. Někdo je línej jak prase (můj případ). Chrlit nápady a design her by mi šel. Ale něco pro to dělat? Nemůžu se k tomu donutit. Ale pokud někde vytvoří jednoduchý editor pro dělání her nebo svých projektů, šel bych do toho. Bohužel je to jenom na PS3. SDK k hodně enginům je free pro nekomerční účely. Ale stejnak. JE to přece jen trochu něco jiného..
    • Doporučuji FPS creator nebo FPS creator X10 :http://www.thegamecreators.com/
    • každý si myslí, jak jeho nápad je skvělý, ale v moment kdy se do toho pustí zjistí že to stojí za ....., tak si moc nenalhavej
      • Já jsem přece nikde nepsal, že jsou moje nápady skvělý a úžasný přece. To, že by mi něco šlo jsem v tomhle případě myslel jako, že by mě to bavilo. A že mám hodně těch nápadů. Občas by chtělo kdybys nejenom četl co lidi píšou, ale aby ses snažil i to pochopit. Na druhou stranu musíš zkoušet svoje myšlenky nápady realizovat. Třeba nějakej vyjde. A né si říkat to stojí za ho*no.... Myslíš, že když někdo s něčím přijde tak hned ví, že to bude super? To přece určí až lidi kolem tebe...
      • To není pravda, já bych byl třeba výbornej fyzik ale bohužel sem línej *1*
        • Přesně, já bych to viděl minimalně na 3 nobelovky - literatura, fyzika a mír. To všechno jedním dílem.
          • , které by jsi celé napsal jedním tahem
  • todle je taky dobry
    http://www.youtube.com/watch?v=Tc3sjY0M3YE&feature=related
  • seka to jak maria

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit