Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MrSanta
    Jejda, aby to nakonec nedopadlo podle katastrofického scénáře - tj. nehratelná konverze, kterou si nikdo nekoupí a z toho plynoucí řeči jak jsou PC hráči lůza, která si nejdřív vydupe konverzi a pak to nekoupí *9*.
    Já doufám, že se to prodávat bude a držím palce. Když vyjde toto, tak se snad dočkám i PC verze Dragon's Dogma, které mě osobně láká asi tak 100x víc.
    • Presne tohle jsem rikal hned po prohlaseni, ze to na pc vyjde. Kazdobadne moje koupe je jista, protoze pod petici je i muj podpis :)
    • Mě osobně stačí, aby to dobře jelo v rámci FPS.

      Ovládat stejně budu gamepadem tak jako tak, a z konzolové grafiky se nepo...
  • "In terms of the PC version, the quick answer is no, [we won't be fixing the frame rate problems]. Because we wanted to get the PC version out as soon as possible, it's more strictly a port from the console version. We haven't been able to step up into doing any specific optimisation for PC."

    Oh yeah, a ještě nedávno jsem tu byl mínuskovanej za to, že jsem si dovolil zmínit, že PC konverze asi nebude mít kvalitu, kterou všichni ti "omg 60fps hi-res textury dx11" borci očekávali...
    • :D omg 60fps hires textury borci , tak to se povedlo :))) aneb děcka odkojená mtv a podobnýma sračkama, co neví co je to stará dobrá hratelnost a řeší hovadiny ..
      • Veskoslav
        Ty jsi děcko odkojené na MTV.....Podle toho, co jsi tu doposud napsal. Proč mám jet na zastaralých direct 9 a nepojedu na 11 a proč mám mít FPS 20-30 snímů, když moje pc zvládne 60fps při fullHD. To, že si konzolisti na to zvykli, to je jejich problém. Já už například Stalkera hrál při 45fps a to je 5 let stará hra.
        • Masa-san
          Tuhle hru si PC komunita horko těžce vyprosila od studia, které zásadně PC hry nedělá, jde spíš o takový dobrý skutek a ochotu vývojářů si s něčím takovým vůbec začít. A tak si tu diktovat podmínky jako DX11, HD textury a 60fps není zrovna na místě.
          • Me hlavne prekvapuje, ze nemaji zkusenosti s PC. Vzdyt hry se preci na PC vyvijeji, tak by clovek predpokladal, ze o nich neco vedi.:-) Krom toho je xbox svou stavbou hodne podobny PC (na rozdil od PS3), takze z nej to portovat by nemusel byt takovy problem. Ale to je jen ma teorie, ja hry nevyvijim.
            • No tak to je takova predstava, ze kdyz se neco dela na PC, tak automaticky to musi byt pro PC srozumitelne. Nikdy jsem teda nevidel vyvoj konzolove hry, ale myslim si ze je to tak (i PS3 a X360), ze PC ti slouzi jen v podstate jako nastroj na psani kodu, IDEcko, ale ta hra uz se pak debuguje a preklada na devkitech a ne na PC (kdyztak at me klido nekdo opravi, kdo tomu rozumi, budu rad).

              Jiny to mozna muze byt, pokud se hra dela v nejakem hotovem enginu, ktery je je optimalizovany jak na vyvoj na PC, tak i na konzole. Pokud se ale dela vlastni engine jen na konzole, tak si myslim, ze je to nak takhle, a to je prakticky jedno, jestli se to pise na PC, nebo cemkoli jinem, ted me zrovna nenapada nic vtipny, na cem by se dal psat kod krome pc :)
          • Veskoslav
            Já jsem nic takového ani nechtěl:)To byl jenom příklad (např u Crysis 2 se mi pdopora hodila či u Bf3). Já osobně mám svůj podpis na dané petici, ale bojím se výsledku. Měli požádat třeba Ubisoft o pomoc např nebo s CD Projekt se poradit.
            • Masa-san
              Crysis 2, Bf3 atd, to je samozřejmě něco jiného, tam je namístě požadovat zmíněné a ozvat se pokud není něco jak má být na PC *3*

              K výsledku. Nemají s PC porty zkušenosti, ale na rovinu nám řekli, že to bude 1:1, že jim to moc nejde apod. Takže tu vidím férové jednání, žádné PR sliby a výmluvy *5*
        • Protoze jsi nedal na port desitky milionu a dost casu, aby se mohlo najmout PC zkusene vyvojarske studio, ktere by ten port udelalo? Tady nejde o to, proc bys mel hrat v horsich podminkach, kdyz muzes hrat v lepsich, tady jde o to, proc hrat v horsich podminkach lepsi hru, nez v lepsich podminkach hru spatnou. Lepsi spatny port dobre hry nez dobry port hry spatne.
          • No nevím, většinou je výsledek stejný. Nebude tě bavit ani jedno.
            • Vetsinou mozna, ale rozhodne ne vzdy. Priklad spatne portovane dobre hry je Resident Evil 4. Nepodporuje mys, grafika je 1:1 s konzolovou verzi (ktera take vypada strasne) a s optimalizaci se nikdo moc neparal. Presto je to dobra hra. A prave k RE4 by se myslim dal prirovnat port Dark Souls.
          • Veskoslav
            No myslím, že nejlepší je dobrý port dobré hry (Rayman Origins) a špatný port ani nedělat (poslední Resident Evil). A špatný port dobré hry udělá z dobré hry špatnou:)Ale ze špatné nikdy neuděláš dobrou.)
            • Samozrejme, ze je nejlepsi dobry port dobre hry, ale na to ne vzdy jsou penize, schopnosti a vule.
            • Veskoslav
              No jo to řekni těm, co hrají Zaklínače II např. A studia jsou vytřískat prachy za každou cenu a pak to dopadá, když dělají předělávky.
            • Port 1:1 neni spatny, kvalita hry se nezhorsi, neudela se z dobre hry spatna, zustane stejna. A duvod proc neudelat kvalitni remake je prosty, vysoke naklady, do kterych nikdo nechce investovat, ani ty sam.
  • prudislav
    Abych pravdu řek tak já bych radši počkal půl roku na optimalizovanou verzi než mít neoptimalizovanou s novym contentem :-( Ale snad něco opraví patche / komunita. Pořád nevím jestli do toho jít nebo ne :-(
    • To samé... jak oznámili, že bude PC verze zajásal jsem... tímto mi trochu zchladili žáhu *4*
  • Veskoslav
    Hlavně to podělejte, když jsem podepsal tu petici....To zase uslyšíme dvacet let od Jejdáska ty jeho kecy, že to říkal.....Proboha udělejte to dobře a nezklamte hráče....Ono totiž není žádná sranda udělat konverzi (naposledy jsem hrál nejnovější Resident Evil a po druhé misi jsem to vypnul, protože nehratelné)
    • Muj odhad je, ze cilova skupina dela zhruba 50 az 100 tisic pc hracu za plnou cenu. To neni moc a musi s tim pocitat pri stanoveni nakladu na port. Zklamani budou vsichni hraci s nerealnym ocekavanim. Od zacatku tvrdim, ze to bude hratelne jen s gamepadem. To odrovna spoustu pc hracu s predsudky vuci gamepadu a konzolovemu ovladani. Ted se ukazuje, ze i prezencná vrstva zustane zachovana, takze pc hraci se bude jevit jako horsi. Coz odradi mnohe dalsi. Tem co tohle nevadi zpravidla uz nejakou konzoli vlastni.
      • Veskoslav
        On je spíše problém to, že nakonec ti, ač nerad budu muset dát za pravdu.....Protože pakliže udělají tragický port a recenze na to budou tragické, tak prostě nevím, co dělat. Petici za předělání jsem podepsal, ale zmetka nechci. Což v konečném důsledku bude znamenat, že si koupít Xboxovou verzi, ač jsem chtěl pc verzi.
        • Nebude to zmetek, bude to to same co na konzolich. Bude to pro ty, kterym se tato konzolova hra libila, chteli by si ji zahrat a z nejakeho duvodu nemaji konzoli.
          • Veskoslav
            Nejedná se o zmetek jako hru. Ale bojím se o "debilní" kameru, nemožnost změny ovládání atd.
          • Tady asi půjde o zmetek technického rázu... (problémy s framerate, s ovládáním atd...)
            • Nebude to technicky horsi nez na konzoli.
        • No mě vomejou.

          Sám Veskoslav přiznává, že se mýlil? Co se to ve jménu Moneycraftu děje?
    • MishKonn
      Racoon City nebo 5?
      • Veskoslav
        Racoon City, to akční RE.
        • MishKonn
          A uvědomuješ si, že to s portem nemá nic společného? V několika postech to tady zmiňuješ jako podělanou konverzi, ale pravdou je, že ta hra je nehratelnej šit i na konzolích.
          • A jak mi vysvetlis, ze na tom ma spousta lidi nahrano stovky hodin?
  • BoB.2
    Klucí držím vam palce.
    • víš co to v japonském kontextu znamená? že močíš na hroby jejich matek oděný jako transexuál *14*
      • A ted o karkulce. Né asi už nemám smysl pro dětský pubertalní humor.
        • pane, nebuďte takový pučmeloun *3*
  • No tak sorry, ale to byl Diskuse Ocijama docela naivni. :) Zni to skoro jako "Dobre, chteli jsme PC hracum vyhovet, ale kdyz ted vidime, co je s tim za praci a asi ani nedokazem to udelat poradne, priste sa na to radsi vyprdnem". A to sou ty duvody spatnych konverzi na PC a nebo vubec zadnych konverzi. Jednoduse technicky problemy.
    • Z čehož vyplývá, že je lepší a jednodušší udělat PC verzi a pak portovat na konzoli, tam jsou na horší standart zvyklí *15* a nebudou tak mrmlat, když se něco nepovede.
    • 内山大輔!
      Ty diskuzo.
      • Ja nemluvit tvoji reci klikyhaky a rozsypany vetvicky a caj po stole ;)
        • menší inteligence?
          • Zadny smysl pro humor? ;)
            • Uznávám, jelikož na to narážím skoro každý den tak už mě to vtipné nepříjde.
            • Hairy_Ass
              Toho nech, to je místní zapřísáhlý ochránce japonské cti. *3*
  • Pokud to bude na PC, pak mi je jedno jestli si k hraní použiji myš a klávesnici nebo připojím ovladač. 90% portů je stejně lepší hrát na ovladači než na klávesnici. Viz. třeba sportovní hry nebo bojovky.
    • Masa-san
      Tak tak, u téhle hry také klidně akceptuji ovladač.
      Navíc DS má být 1:1 port, takže bez ovladače to pravděpodobně ani nemá cenu zkoušet, mam za to, že to předem oznámili *5*
    • Veskoslav
      Tak ono záleží jaké sportovní hry, ale jinak máš pravu, NHL nebo FIFA na klávesnici je utrpení.
  • Zaujímavé, že pred tromi rokmi zvládli konverziu Ninja Blade bez zbytočných rečí ....
  • prudislav
    By mě teda zajímalo kdo jim portoval Ninja Blade :-) Když s PC nemaj zkušenosti a port to byl celkem slušnej
  • No aby to nakonec nedopadlo jako pri pouzivani emulatoru PS3 na PC, tedy ze pro hrani potrebujete NASA PC.:-D
    • PS3 emulátor na PC není.
      Asi myslíš PCSX2, PS2 emulátor, na kterej ti stačí normál herní PC. Aj můj notebook v pohodě zvládá spoustu her.
      • Ale je chlapíku. EPS3E.... hraji na něm MTGS 4.
        • http://forums.pcsx2.net/Thread-Eps3e-PlayStation-3-Emulator-now-release

          Enjoy, bro. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit