Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • xxxy
    vyzera to fajn, ale hybe sa to otrasne, mohli by spravit remake na ps4 nech si to playstation hraci poriadne zahraju...
  • Jo tohle byla super gameska a to nikdo ještě souls serii neznal .
  • Hnisavec
    3 platiny z 3 rôznych verziíí a hranie v dobe, keď hra nebola slávna, z Hong Kongu mi prišla táto podivnosť a hneď si získala moje srdce. Hlavne obsahuje menenie sveto a charakteru, pokiaľ človek nejde do hĺbky v hry, tak neuvidí tú skutočnú genialitu tejto hry. Pure black charakter a pure black world tendency je na ng+++ tá hra takmer nehrateľná, ale stále ku...vsky fér. Žiadna Souls hra už nebola taká fér a vymakaná. Plus narozdiel od Dark Soul, má Demon vynikajúci ´temný príbeh (jazierko kvičiacih potratov a v ňom ryriet ochranujúci svoju princeznú, ktorú hráč zabije, atd atd) a hlavne aj výborný záver.

    také gamebreaking momenty ako, že NPC postava človeku časom vyvraždí dôležité NPC postavy v Nexuse, keď hráč nesleduje príbeh a náznaky alebo že si hráč može aj omylom zabiť podstatné npcčka a znemožnit definitívne postup v hre, či v polke levelu že mu červ ogrcá brnenie a to mu aj s mečom zhrdzavie a oprava stojí enormné množstvo duší, takže rovno samovražda, to si už v dalších dieloch Miazaki nedovolil....takisto nezabudnem na moment ked som položil znamenie a ocitol som sa zrazu v aréne a bojoval namiesto bossa s iným cudzím hráčom na život a na smrt, atd, atd, atd.
  • Malleth
    Demons Souls si vyloženě říká o PS4 remaster. I po DSIII a Bloodborne má pořád co nabídnout. Některý oblasti a bossové v ní jsou dodnes nepřekonaný a navíc měla hodně unikátní soundtrack
  • Unikátní hra a skvost. Dá se říct, že je to hra která nastartovala jednu éru, která je vlastně i hodně aktuální, dneska vychází první recenze na Nioh a jsou pozitivní...
    • PS. Ještě dodám, že tohle je dobrá dvojka, bylo to takové uvolněné.
  • up_er
    Moje nejoblíbenější a zároveň jedna z prvních her na PS3. Nostalgie na maximum. Kéž by to vydali i na nový konzole. *8* *14*
    • XorxoxTalarius
      Hlavne by to mohli vydat na PC :D
  • video je soukrome? nerad bych, aby se tu opakovala podobna tragedie jako onehda v trainspottingu, nikomu bych nepral, aby se pak kvuli tomu ufetoval
  • Hraní Demon's Souls si pamatuju jako dneska : Vztek, řev a tolik sprostejch slov, že by to dalo na malou encyklopedii a ten DualShock už po tom taky nebyl to co bejval :)
  • Neviem sa dockat videa. zhodou okolnosti som si prave znova dopozeral vsetky videa s tematikou dark souls na games tv cz. najzaujimavejsi hostia a rozpravanie: https://www.youtube.com/watch?v=zV-MR4G7OK4
  • Jedna z exkluzivit která vypadá a hraje se pořád dobře.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit