Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jo a to Dark Souls 2 a Lords of Shadow 2 sice nebyly špatné hry, ale taky to mělo daleeeko předaleko do prvních dílů a u Castlevanie to bylo saaaaaakra daleko do Symphony of the Night...Těžká doba, opravdu není na výběr.
  • já už prostě nehraju... proč bych měl hrát každý rok to samé jen v jiných kulisách, omezil jsem hraní jen na hry, co mě zaujmou(jaro- Lords of Shadow 2, Dark Souls 2, podzim Alien a Evil Within) a tyhle každoroční hry jako AC, Far Cry, CoD už ani nepirátím. Jo koupil jsem si na PS4 Dragon Age: I, jelikož to nešlo zpirátit na PC, ale naprostá bída, takže jsem to už střelil.
  • nevidím dvôvod to hrať..načo?..je tolko lepších a zábavnejších hier s príbehom,Far cry 1 ostáva dáááleko v predu neprekonaná ani jedným pokračovaním u mna.:)
  • Keyz
    Zajímavý, že aby to člověk dohrál tak stačí mít pod 50% věci splněno. Předpokládám, že i výrazně méně.

    Ostatní jsou ty opakující se nesmysly. Tedy samotný příběh s nějakým smyslem se vejde do těch 50% a určitě i méně co jsem koukal kolik mají ostatní. Já dělal i některé hovadiny co tam jsou abych měl prachy na zbraně a věci a porovnal to. Samozřejmě jsou skoro stejné a nejlepší je ten MG42 ze signature edice v kombinace s dovedností na lepší přesnost bez míření se to hraje doslova jako Rambo. Člověk jde a jen se vždy otočí tam kde je protivník a na 1 sekundu podrží spoušť a je to vyřešeno.

    Blbý, že ten postup není pomalejší a hra delší atd. Většina věci je opravdu na body a honička za kolekcemi věcí, které se tam náhodně válí bez nějaké smyslu. Bohužel, nic jiného není. Velká FPS. *16*

    Navíc ty blbci jsou stejně blbí jako minule. Pak ty boje jsou stejně nudné. I starej Duken byl zajímavější jak se měnili lokace potvory se míchali a bylo to různě obtížně. Jak dobýt cokoliv lehce? Vylézt na kopec a odstřelovací puškou s tlumičem vše postřílet. NPC nikdy nezapnou alarm když vidí jak okolo umírají jejich kámoši. Pouze jakmile vás uvidí a to se nestane, protože jste daleko a střílíte rychle *7*
  • Paulcz
    Tak já teda doufám, že se z toho filozofování pochlapíte a hry jako Rome II, ve kterých nefunguje ani základní mechanika nebudou vychvalovaný do nebes, stejně tak Skyrimy co jsou na hlavu postavený apod. :)
  • Náhodou Ubisoft by se mohl od autorů Just Cause učit, protože tam měli všechny tyhle podobné hrátky s háky a wingsuitem vyřešeny naprosto bravurně.
  • olejník je docela pohlednej když se nechal ostrihat
  • Jack1947
    Jo chápu ale co bych pak hrál... Evil within byl parádní... o tom žádná.
  • KIMCID
    Reggie a Yogi jsou boží...
  • drž tlamu špeku
  • oktavius66
    Dneska jsem dohrál a jsem spokojený. Za celou hru jsem hrál pouze mise pro Amitu. Pro Sabala jsem udělal jaksi prd *15* . Dostal jsem to, co jsem od toho čekal. Oddechovou krásnou střílečku v krásném prostředí, které jsem si užil. Odehrál jsem zhruba 25 hodin. Příběhová linka těch 10-11 hodin má. Teď mě čeká dodělávání těch vedlejších úkolů a to si myslím, že to ani nedám *15* . V téměř každém obsazeném táboře jsou 2 až 3 úkoly a to mi bude při nejlepším trvat další 4 hodiny... Jinak mise v Himalájích byly výborně propracované a možná byly pomalu nejlepší.
  • to je pravda
  • tak to je pravda, ale současné dementní příběhy nechtějí ani 1 a 1 viz. naprostý příšerný příběh v Dragon Age.. Neříkam, že v Evil Within je něco světobrného, ale je tam spousta náznaku, novin apod. které vytvaří prostor pro hráčovu schopnost si něco dotvořit sám.
  • Jo to je vsechno mozny, jenze silena kamera, konzolovitost, to ze to neni horor a technicka nedokonalost az zastaralost hry sou veci pres ktery se nemuzu prenest. Ale nic proti, pokud te to bavi vsechno v poho. Me zas bavi Far Cry a dokazu si tam najit hromadu novinek, a hratelnost je naprosto vyladena skoro k dokonalosti.
  • dát dohromady 1 a 1 není zas tak obtížné *3*
  • atmosféra, survival obížnost, málo nábojů, nápadité lokace, nápaditá monstra, těžká obtížnost, příběh u kterého si musíš dávat 1 a 1 dohromady.
  • Pardon, myslel sem uzivatele omg
  • Konzolova totalni slatanina, jeden z odpadu roku, co te na tom prosimte bavi?
  • Zdar Maxi, proc nepises pod svym obvyklim nickem? Me PC verze jede bez problemu od prvniho dne.
  • je to kvalitní hra

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit