Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ani do půlky to nešlo, dopad.
  • ja hral FC3 a vsude psali ze otevreny svet tak jsem chtel jit autem hned na zacatku kam chci a napsalo mi ze opoustim oblast mise nebo tak neco a pak mne to vratilo tak jak otevreny svet jsem to hned vypnul
    • No jo když je někdo blbej.
      • proč blbej psalo že otevrenej svet ne? tak jsem myslel ze muzu kam chci a nepustilo me to
        • No víš chlapečku to bude asi tím že jsi měl něco za úkol. Až by si to udělal potom si můžeš dělat co chceš.
          • to ovšem neni nejlepší gamedesign, v takovém GTA máš na začátku taky úkol, ale hned můžeš jít skoro kam chceš
            • Ostuda je že někdo nedokáže vydržet ani pět minut u mise.
            • v GTA se dostaneš do 99% mapy, krom nějakých interiérů co se otevřou až příběhem, nebo tě to hodí do lokace kterou musíš prolézt když to po tobě hra chce, jako ta zimní mise na začátku GTA V, nebo hrad Helgen ve Skyrimu.. rozhodně lepší řešení, než nápis že jedeš mimo prostor mise a že tě hra zabije když se hned nevrátíš, to je u open world hry dost ostuda
              • Reakce na příspěvek:

                Je to herni mechanika FC4, nerikam ze me se to libi, nevim proc to tak je, ale akceptuju to. Jinak ja kdyz plnim misi ,tak plnim misi a okolni veci me nezajimaji
            • Skoro :(
    • Tys chtel nekam jit autem? To se nedivim ze te to nikam nepustilo, autem se totiz jezdi, a ne chodi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit