Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chcem The Saboteur 2
    • PanS
      Souhlas, tahle hra si zaslouží pokračování.
      • Jack1947
        Škoda že Pandemic krátce po vydání zavřeli krám, přitom udělali parádní hry - Destroy all humansMercenaries World in flames které sesvou neskutečnou demolicí budov bylo až nadčasové ( budovy se opravdu sesunuli do země jak skutečné)
  • Saboteur je jedna z nejlepších her jake jsem kdy hrál a jedna z nej her typu Gta a Mafia. Super pribeh kdy vrazdite nacky a osvobozuje te Paříž. Perfektní hratelnost, vyvážená obtížnost kdy některé úkoly daly celjem zabrat, dobre ovladani aut, obrovska mapa, nadherna grafika.. Jediny problem hry je, ze o ni skoro nikdo nevi. Nikdo z kamosu co hrali Mafii tuhle hru nezna. Ja na ni narazil pri googlovani her podobnych Mafii a dodnes si na to pamatuju. Za me 10 z 10 bodu. Verim ze kdyz si to nekdo zaparite dneska tak nebudete verit ze to je hra z roku 2009. Pokračování by bylo super pokud nedopadne tak hrozne jako Mafia 3. Divim se jen ze tu hru moc nepropagovali kdyz ji vydalo EA. Vzdyt ani tady na ni nebyla recenze, jen video.
    • Souhlas, nechapu, ze to bylo tak malo popularni, mnoho lidi ani nevi, ze to vubec existuje, pritom to byla opravdu skvela hra. Skoda, ze druheho dilu se temer jiste nikdy nedockame.
      • těch dobrých her, o kterých tu není ani čárka je pro někoho překvapivě hodně
        • Mart9
          Tak jmenuj prosím
          • Xenoblade Chronicles X
            • meh
      • Proc myslíš že téměř jistě ne?
        • PanS
          Jde o to, že Pandemic EA zavřela chvíli po vydání Saboteura. Hry se moc kusů neprodalo, v recenzích nedopadala špatně, ale moc se o ní nevědělo a na začátku si to pokazili technickými problémy (myslím, že hra vůbec nebyla hratelná na ATI kartách, opravil to až nějaký patch). Tajně doufám, že EA prodá práva někomu, kdo bude chtít udělat pokračování v podobném stylu. Obávám se, že EA by k tomu přidala i svoje day-one DLC nebo always-on podmínku (zdravím SimCity).
  • kubi-wan
    Jedna z mála her, kde jsem musel splnit úplně všecko! Neskutečně mi sedlo to zasazení a přestože vedlejší úkoly (mám na mysli úkoly typu "seber/znič") byly časem stereotypní, nedokázal jsem odolávat a musel jsem vyhodit do povětří každej náckovskej posed, každej tank, každej vysílač... protože to je to, co sabotér dělá! *5*
    • zdeeneek
      Měl jsem to úplně stejně, škodit náckům se prostě neomrzí nikdy.
      • Jack1947
        Ovšem škodit za nácky by byla čirá zábava! ( bohužel se to asi nám nikdy už nepoštěst- i když neříkej nikdy- nikdy..)
  • tahle hra je super dost se mi libilo ze vse bylo videt(pokud clovek byl dost blizko) na mape a nebyl problem ji dohrat na 100% posbirat vsechny artefakty, navstivit vsechny body a to odkryvani mapy z cernobyleho sveta super napad. Povedena hra jeden z nejlepsich sandboxu co jsem kdy hral...
  • Když už je tady řeč o zapomenutých sandboxech, pamatuje někdo Boiling Point? *1*
    • Jack1947
      Co nepřímé pokračování White gold? Boiling point měl hlavně supr dabing to už dneska vůbec není ( ono i ty titulky jsou nedostatkové zboží pomalu)
      • http://store.steampowered.com/app/546230/
        • Jack1947
          Ok ale já se ptal jestli někdo vzpomíná, je hezké že ho furt prodávají ( to beru spíše jako proomarněnou část příležitostí).
    • Jó, tak to byla echt hra. *14*
    • Mart9
      Pamatuju, ta hra se mi sekala na novém kompu, když byla už pěkných pár let stará *1*
  • Souhlasím, s pozitivními komentáří! Hru jsem měl tenkrát čerstvě na svém disku, a sedla mi naprosto stoprocentně! Pro mně skvělé vzpomínky s touhle hrou *7*
  • corfer
    Já rozhodně souhlasím s tím, že je Saboteur ve skutečnosti velmi dobrá a zapomenutá záležitost, byť se v ní už dost nevybíravě projevuje velmi stereotypní a generická náplň, kdy člověk běhá po mrtvém městě, v němž se naučí několik mechanik a ty mele až do zemdlení, do konce hry.

    Daleko víc nešťastné než samotný Max Payne je ale podle mého tvrzení, že je Max Payne nešťastná hra. Jsem opravdu skalní fanoušek série, nedám dopustit na dvojku, ale z hlediska hratelnosti a prokreslení Maxe Payna jako charakteru je třetí díl zcela právoplatný nástupce, ač mi taktéž zprvu nebyly po srsti povrchnosti typu oholený hlavní hrdina či zasazení. Maxovo sebedestruktivní chování a naprosto noirově dekadentní vedlejší postavy se solidně napsaným scenářem mně ale bohatě stačily nejen na to, abych hru vnímal jako legitimní součást série, ale i jako rovnocenného partnera druhého dílu.

    Lukáši, jsi můj oblíbený redaktor už od dob starého Levelu, jen mě občas mrzí jak dogmaticky a jakoby povýšeně soudíš něco bez zjevných argumentů. Třeba jsi už někde popsal svoje trable s Maxem Paynem 3, ale takhle může leckdo koukající na tenhle gamesplay nabýt dojmu, že díl od Rockstar North je opravdu špatná hra, což jednak z technického hlediska není (zážitek bez bugů) a jednak z atmosferického hlediska bychom spolu mohli dlouze polemizovat, jelikož v tomhle ohledu opravdu záleží na tom, jak komu sedne.
    • janchor
      Popsal. Jak bylo zmíněno během gamesplaye, moje argumenty jsou tady: http://smthst.blogspot.cz/2012/06/starec-hore.html
      • corfer
        Já chápu, že jsi to zmiňoval, ale proč tak dogmaticky během gamesplaye vůbec tvrdíš takovou věc. Je to velká škoda a hodně zkratkovitá zmínka o MP3, který rozhodně stojí za víc, než za tak letmé ohlednutí. Nemám nic proti jinému názoru, jen mi to podání připadalo jako velmi nešťastné. Nic víc.
  • Mart9
    Zrovna včera jsem si koupil Saboteura za fantastickou cenu na Originu. Tak doufám, že je to lepší než Sleeping Dogs, které bylo podobně hráči chválené a nakonec to stojí za prd.
    • zdeeneek
      Myslel jsem, že se ve vysílání spletli / přeřekli, ale ono je to teď na Originu fakt pouze za necelé 2 €. Za tu cenu jsem to musel vzít i když už mám Saboteura na PS3.
  • No, hru jsem před časem koupil na GOGu v "akci" a nebyl sem z ní nijak odvařený. Příběh ze začátku táhl, aby se pak propadl do stereotypu na jedné straně a do hlouposti na straně druhé. Docela lituji ztráty peněz, měl jsem si raději koupit láhev vína.
    • Ono zalezi na tom jaky hry mas rad. Ja hral treba wheelman to byla nuda nebo Kmotr (godfather) a to byl teprve stereotyp. Mozna dnes bych to videl jinak ale na rok 2009 to byla bomba. Pamatuju si ze stereotyp bylo objevování věží ale to je v jinych hrach taky treba ve Far Cry. Kazda hra ma i slabe stranky.
      • Ale jo, tenhle typ her si zahraju, např. Mafii, nebo Mafii II, co si pamatuju jsem projel asi tak 3x včetně DLC. Ale tenhle Diverzant, to byla prostě nuda.
  • Trochu mi to pripomelo tuhle hru:

    http://games.tiscali.cz/recenze/freedom-fighters-recenze-49902
    • Jack1947
      Taky supr hra jen trochu o nečem jiném *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit