Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Ovšem škodit za nácky by byla čirá zábava! ( bohužel se to asi nám nikdy už nepoštěst- i když neříkej nikdy- nikdy..)
  • zdeeneek
    Myslel jsem, že se ve vysílání spletli / přeřekli, ale ono je to teď na Originu fakt pouze za necelé 2 €. Za tu cenu jsem to musel vzít i když už mám Saboteura na PS3.
  • zdeeneek
    Měl jsem to úplně stejně, škodit náckům se prostě neomrzí nikdy.
  • Jack1947
    Ok ale já se ptal jestli někdo vzpomíná, je hezké že ho furt prodávají ( to beru spíše jako proomarněnou část příležitostí).
  • http://store.steampowered.com/app/546230/
  • Jack1947
    Taky supr hra jen trochu o nečem jiném *3*
  • Jack1947
    Co nepřímé pokračování White gold? Boiling point měl hlavně supr dabing to už dneska vůbec není ( ono i ty titulky jsou nedostatkové zboží pomalu)
  • corfer
    Já chápu, že jsi to zmiňoval, ale proč tak dogmaticky během gamesplaye vůbec tvrdíš takovou věc. Je to velká škoda a hodně zkratkovitá zmínka o MP3, který rozhodně stojí za víc, než za tak letmé ohlednutí. Nemám nic proti jinému názoru, jen mi to podání připadalo jako velmi nešťastné. Nic víc.
  • Jó, tak to byla echt hra. *14*
  • janchor
    Popsal. Jak bylo zmíněno během gamesplaye, moje argumenty jsou tady: http://smthst.blogspot.cz/2012/06/starec-hore.html
  • Mart9
    Pamatuju, ta hra se mi sekala na novém kompu, když byla už pěkných pár let stará *1*
  • Když už je tady řeč o zapomenutých sandboxech, pamatuje někdo Boiling Point? *1*
  • meh
  • Ale jo, tenhle typ her si zahraju, např. Mafii, nebo Mafii II, co si pamatuju jsem projel asi tak 3x včetně DLC. Ale tenhle Diverzant, to byla prostě nuda.
  • kubi-wan
    Jedna z mála her, kde jsem musel splnit úplně všecko! Neskutečně mi sedlo to zasazení a přestože vedlejší úkoly (mám na mysli úkoly typu "seber/znič") byly časem stereotypní, nedokázal jsem odolávat a musel jsem vyhodit do povětří každej náckovskej posed, každej tank, každej vysílač... protože to je to, co sabotér dělá! *5*
  • corfer
    Já rozhodně souhlasím s tím, že je Saboteur ve skutečnosti velmi dobrá a zapomenutá záležitost, byť se v ní už dost nevybíravě projevuje velmi stereotypní a generická náplň, kdy člověk běhá po mrtvém městě, v němž se naučí několik mechanik a ty mele až do zemdlení, do konce hry.

    Daleko víc nešťastné než samotný Max Payne je ale podle mého tvrzení, že je Max Payne nešťastná hra. Jsem opravdu skalní fanoušek série, nedám dopustit na dvojku, ale z hlediska hratelnosti a prokreslení Maxe Payna jako charakteru je třetí díl zcela právoplatný nástupce, ač mi taktéž zprvu nebyly po srsti povrchnosti typu oholený hlavní hrdina či zasazení. Maxovo sebedestruktivní chování a naprosto noirově dekadentní vedlejší postavy se solidně napsaným scenářem mně ale bohatě stačily nejen na to, abych hru vnímal jako legitimní součást série, ale i jako rovnocenného partnera druhého dílu.

    Lukáši, jsi můj oblíbený redaktor už od dob starého Levelu, jen mě občas mrzí jak dogmaticky a jakoby povýšeně soudíš něco bez zjevných argumentů. Třeba jsi už někde popsal svoje trable s Maxem Paynem 3, ale takhle může leckdo koukající na tenhle gamesplay nabýt dojmu, že díl od Rockstar North je opravdu špatná hra, což jednak z technického hlediska není (zážitek bez bugů) a jednak z atmosferického hlediska bychom spolu mohli dlouze polemizovat, jelikož v tomhle ohledu opravdu záleží na tom, jak komu sedne.
  • Mám rád hry s otevřeným světem, ačkoliv si člověk na to musí vzít o trochu času navíc. Saboteur je výborná hra, která sice měla pár nedostatků (jízdní model z Mafie by se starým veteránům hodil), ale jinak mám vzpomínky velmi pozitivní. Pamatuji si, že hra byla tehdy vnímána negativně v tom, že v pohybu přes budovy kopíruje první AC (první díl jsem hrál, později ještě Brotherhood a Revelations, takže můžu srovnávat) a nebylo to tak špatné. Atmosféra a třeba i dabing (Skylar je velmi charismatická ženská postava, taky trošku pozapomenutá) byly na vysoké úrovni. Jsem rád, že GOG ho má v nabídce :)
  • Trochu mi to pripomelo tuhle hru:

    http://games.tiscali.cz/recenze/freedom-fighters-recenze-49902
  • Xenoblade Chronicles X
  • Mart9
    Tak jmenuj prosím

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit