Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • těch dobrých her, o kterých tu není ani čárka je pro někoho překvapivě hodně
  • Souhlasím, s pozitivními komentáří! Hru jsem měl tenkrát čerstvě na svém disku, a sedla mi naprosto stoprocentně! Pro mně skvělé vzpomínky s touhle hrou *7*
  • PanS
    Jde o to, že Pandemic EA zavřela chvíli po vydání Saboteura. Hry se moc kusů neprodalo, v recenzích nedopadala špatně, ale moc se o ní nevědělo a na začátku si to pokazili technickými problémy (myslím, že hra vůbec nebyla hratelná na ATI kartách, opravil to až nějaký patch). Tajně doufám, že EA prodá práva někomu, kdo bude chtít udělat pokračování v podobném stylu. Obávám se, že EA by k tomu přidala i svoje day-one DLC nebo always-on podmínku (zdravím SimCity).
  • Ono zalezi na tom jaky hry mas rad. Ja hral treba wheelman to byla nuda nebo Kmotr (godfather) a to byl teprve stereotyp. Mozna dnes bych to videl jinak ale na rok 2009 to byla bomba. Pamatuju si ze stereotyp bylo objevování věží ale to je v jinych hrach taky treba ve Far Cry. Kazda hra ma i slabe stranky.
  • Proc myslíš že téměř jistě ne?
  • No, hru jsem před časem koupil na GOGu v "akci" a nebyl sem z ní nijak odvařený. Příběh ze začátku táhl, aby se pak propadl do stereotypu na jedné straně a do hlouposti na straně druhé. Docela lituji ztráty peněz, měl jsem si raději koupit láhev vína.
  • Mart9
    Zrovna včera jsem si koupil Saboteura za fantastickou cenu na Originu. Tak doufám, že je to lepší než Sleeping Dogs, které bylo podobně hráči chválené a nakonec to stojí za prd.
  • Souhlas, nechapu, ze to bylo tak malo popularni, mnoho lidi ani nevi, ze to vubec existuje, pritom to byla opravdu skvela hra. Skoda, ze druheho dilu se temer jiste nikdy nedockame.
  • Saboteur je jedna z nejlepších her jake jsem kdy hrál a jedna z nej her typu Gta a Mafia. Super pribeh kdy vrazdite nacky a osvobozuje te Paříž. Perfektní hratelnost, vyvážená obtížnost kdy některé úkoly daly celjem zabrat, dobre ovladani aut, obrovska mapa, nadherna grafika.. Jediny problem hry je, ze o ni skoro nikdo nevi. Nikdo z kamosu co hrali Mafii tuhle hru nezna. Ja na ni narazil pri googlovani her podobnych Mafii a dodnes si na to pamatuju. Za me 10 z 10 bodu. Verim ze kdyz si to nekdo zaparite dneska tak nebudete verit ze to je hra z roku 2009. Pokračování by bylo super pokud nedopadne tak hrozne jako Mafia 3. Divim se jen ze tu hru moc nepropagovali kdyz ji vydalo EA. Vzdyt ani tady na ni nebyla recenze, jen video.
  • Jack1947
    Škoda že Pandemic krátce po vydání zavřeli krám, přitom udělali parádní hry - Destroy all humansMercenaries World in flames které sesvou neskutečnou demolicí budov bylo až nadčasové ( budovy se opravdu sesunuli do země jak skutečné)
  • PanS
    Souhlas, tahle hra si zaslouží pokračování.
  • Chcem The Saboteur 2
  • tahle hra je super dost se mi libilo ze vse bylo videt(pokud clovek byl dost blizko) na mape a nebyl problem ji dohrat na 100% posbirat vsechny artefakty, navstivit vsechny body a to odkryvani mapy z cernobyleho sveta super napad. Povedena hra jeden z nejlepsich sandboxu co jsem kdy hral...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit