Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Si piš! :D :D :D
  • wenceslaus
    Pokud nechápeš proč, tak zapátrej po internetu. Ta alfa dala ohře vědět a má dost pozitivní ohlas.To spatne pouzivaní enginu je samozrejmne hloupost - proste je to hra ve vývoji.
  • Ona to neni zadna tech alpha. Ta neexistuje. Vavra si plete pojmy s dojmy. Jinak stale nechapu, proc vydavat benchmark s vesnici, kdyz tam maji mit epicke souboje. Pokud to neni ani benchmark, tak vydal verzi s duvodem, aby zjistil, jestli lidem jede na pc cryengine s jejich zasahy kvuli upravam frameworku (soudim, ze engine nepouzivaji jak maji). Zjednodusene receno vydal neco aby se nereklo, protoze to nemaji... Asi stejne proc se Mafia 2 delala 7 let kdyz pominu peklo se jmenem ls3d....
  • wenceslaus
    To je beta a co vim, nekomu nejde ani spustit. Ne, rozhodne neporazi . Navic je se svým pseudohistorickým sandboxem trochu nekde jinde uz svym zamerenim.
  • naprostý souhlas, ono se stačí podívat kde je třeba alfa Life is feudal(který u mě tuhle hru zatím poráží na celé čáře) *3*
  • To mi teda rekni jaka jina velka AAA hra je ve vyvoji? To by me fakt zajimalo:)
  • wenceslaus
    2,132,687
  • Technologicka alfa... Tvl. Nic takovyho neni. Na engine je technologicke demo uz davno. Alpha verze to neni. Technologie ktere maji mit ve hre tam take nejsou. A jejich prevratna technologie otevirani dveri se nejak nechyta... :-D
  • tak pardon mýlíš se, špatně jsem se jen vyjádřil
  • Vrook
    Díky, že pokračuješ ve stejnym stylu. Líp si moje slova potvrdit nemohl. Stay mad and amuse us! *15*
  • wenceslaus
    Ne, nelžu - maximálně se můžu mýlit. Odkud je ta citace? Sleduju to zhruba stejně dlouho (od blogu „Overkill design“ nebo tak nějak) a tohle mi teda uteklo.
  • wenceslaus
    Já tu hru mám.
  • mno já jen že je ve vývoji dost českých her a věnovaný prostor a hype je jenom týhle? Lenost redaktorů? Nebo jejich neschopnost?
  • Nevadí mi to jen přijde smutné, psát 62 článků o každé píčovině, je to prostě čas který mohl být věnovaý jiným hrám, hráči nejsou úplní idioti, tak je nepodcenuj když vyjde nějaké video najdou si to na kickstarteru nebo oficiálním webu, ale to že se hned tady musí objevit úplná esej o tom, že ve hře budou postavy, že budou mít ai a v podstatě rozebírají naprosto triviální obyčejné mechanismy je věc druhá. Prostě zaplácá se to "seriálem" s obsahem o ničem aby se nemusela dělat seriózní novinařina, tak jako je to v tv. ;-)
  • Magister_Peditum
    I kdyby české titulky slíbené hned od začátku nebyly, není důvod proč by se to za českou hru nemělo považovat. Dělá to české studio, odehrává se to dokonce u nás. Jen si vymýšlíš důvody proč na tu hru plivat. A jelikož s tím tady tapetuješ diskusi, tak tě brát vážně opravdu nejde. *15*
  • Magister_Peditum
    Hře věnovaný je, a podle četnosti diskusí taky dost sledovaný hře. Smiř se s tím, že se o tento projekt holt lidi zajímají víc než o jiné. Pokud ti to vadí, tak napiš mail redakci nebo jdi na jiný web... *7*
  • To je dost smutný! Tolik prostoru který mohl být věnovaný hrám :(( *7*
  • low fantasy? Si o té hře něco sežeň než se tady o té hře začneš vyjadřovat mylně.
  • To bych se tvrdit neodvazoval, vzhledem k tomu jak je 90% Qstu totalne dmntnich.
  • jinými slovy, alespon vidíš jakou lůzu ta hra táhne, je to smutné!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit