Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lariani jsou super studio, zaslouží si každý takovýto pěkný článek. Jen je podle mě nesmysl říkat, že by Divinity 2 vyšla v nějak kritickém stavu. Je pravda, že do hry se nakonec nedostala spousta věcí, které tam původně měly být, ale hru jsem bez problémů dohrál dlouho před vyjitím datadisku a je to perfektní RPG, jak po stránce grafiky a hudby, tak pokud jde o systém, pravidla, příběh atd. Bohužel Lariani zřejmě podcenili reklamní kampaň, takže hra zapadla. Doporučuji Divinity 2 všem, co jí nehráli. A totéž platí i pro původní Divine Divinity - i dnes krásná hra.
  • Original Sin je lepší. DAI mělo být na začátku MMO, takže hurá grindování, stupidní vývoj postavy (asi podle Diabla 3), nic moc side questy.
  • Ja som si hru uzil. Bohuzial som ju nepresiel az do konca lebo mi zlyhal disk a prisiel som o vsetky save, ale v hre som nehal cez 110 hodin spolu s kamaratom. Ano, hra ma mnozstvo chyb no napriek tomu to bola zabava hrat.
    Hru planujem dohrat odznovu, ale cakam este na nejake patche a hlavne 4 player COOP.
  • VŠak kdo chce češtinu, počká si, kór u velkého RPG. Takže mluv za sebe.
    A kdo to vykřikoval, že Original Sin čeština je skoro hotová chvíli po vydání? Šéf překladu? Spíš nějakej fanda, co čuměl na stav překladu, ne?
  • Keyz
    "Jestli je to i podobně dobrá hra.."

    Vtip? Tohle je propracováním zcela jinde. Jak může dávat na stejnou rovinu generické RPG kde máš mnoho hloupých a nelogických prvků (DA:I) s hrou, kde tomu je naopak...
  • Tilwaen
    Pokud máš někoho do coopu, tak vůbec není nad čím přemýšlet *4*
  • jakubc
    To fňukání u diskuzí k Divinity mi připadá už delší dobu dost podobné tomu u Dragon Age Inquisition. Jestli je to i podobně dobrá hra, tak si to snad budu muset zahrát. :-)
  • Keyz
    " zajímalo by me jak by to resili kdyby tu cestinu vydali třeba v době když o zadnem velkem patchi nebylo vidu"

    Lehce. Kdyby to přeložili na 100% před nějakým patchem, tak by to vydali a hotovo. Lidé kteří na to čekali by to hráli. Po patche by upravili CZ a hotovo. Pro všechny další patche by pouze upravili CZ.

    Co jsem pochopil, tak zde se to zrovna hodilo. Čekat na ten patch. Stav překladu a datum vydání toho patche se nějak sešel a dává to smysl.
  • Morraw
    Myslím, že v případě úspěchu Divinity OS, jsme byli svědky osudové události. Kdyby studio krachlo a značka se prodala, tak už by jsme žádnou hru od Larianu asi nikdy neviděli. Naštěstí se tak nestalo uff..
    Všechny Divinity hry mám ve velké oblibě a Larian spolu s Vinckem patří k těm nejsympatičtějším v herní branži. Tak snad už mají největší krizi za sebou a teď jen budou vydávat hry bez kompromisů.
    A díky za článek.
  • Keyz
    Tak jsem to mysle.. U velkých firem se to nevidí. To je zoufalé a o to více je zoufalé, že většina recenzí tohle neřeší...

    CZ osobně nepotřebují ale dost lidí ano. Navíc ten patch toho má dost měnit a tak má smysl na to počkat. Dává to logiku a ten kdo čeká na CZ, tak si stejně počká. Sotva to začne hrát anglicky když tomu prd rozumí.
  • Cekani na velky patch je nesmysl. lidi uz davno mohli hrat. zajímalo by me jak by to resili kdyby tu cestinu vydali třeba v době když o zadnem velkem patchi nebylo vidu ani slechu, asi stejne jako by to resili ted když o nem vedi. Na ten velky patch se ceka uz od listopadu, takze plno lidi uz mohlo hru tri mesice hrat a davno dohrat.
  • Ignorujte druhorade trolly a budete stastnejsi.
  • VaZqeZ_EU
    Čeká se na velký patch (předpokládaný termín vydání tohoto patche je přibližně v březnu)
    Stav překladu: 100%
    Stav testování: 85,25%
  • prosim te. Co se jako nevidi? Wasteland 2 patchuji o sto šest, X Rebirth taky. Prave většina tehle mensich vyvojaru se o sve hry stara perfektne, naopak velka studia jako EA nebo UBI na to za chvili hodi bobek a jako tresnicku ti ještě třeba vypnou servery:)

    No jo, cestina..to je jak u blbejch, tady spis jako v cechach, většinou delaji cestiny tak dlouho ze když uz konecne vyjde hra uz nikoho nezajima. zarnym prikladem je preklad Drakensangu, sice je dokonaly (asi nejlepší co jsem videl) ale ty tri roky co ho delali, odsunulo zajem o hru na sestou kolej..
    navíc si pamatuju jak lidi co prekladaji Sin mely velke oci a chvili po vydani hry vykrikovali ze uz to mají skoro hotove..lolec..klasika:)
  • Ty musíš mit dost, ne každý je dementoid, aby s tebou souhlasil.
  • VergiliusGrey
    Docela by mne zajímalo, co je myšleno tím odkazem na Mass Effect tedy.
  • At někdo uz da Vinckemu obrovskej balik penez, a je skoro jistota ze udela asi nejlepší rpg všech dob. Doufam ze Original Sin mu vydela dost aby mohl udelat co potřebuje a vyda regulerni Divinity 3.
    Když jsme zjistil co všechno měli v planu dat do Divinity 2, tak na me sly mrakoty, bohužel diky vydavatelum a penezum hra vysla asi polovicni. Lariani jsou asi nejsympatictejsi studio co znam, ajejich hry byly vždy velka zabava, takze jim preju jen to nejlepší..a hlavne ty prachy:)
  • Je škoda, že z Divinity nakonec vznikl jen stín toho, co bylo slibováno. Čtenáři jistě moc dobře vědí, jak to nakonec dopadlo, upřímně docela lituji peněz, které jsem do hry vložil. Snad pokračování, o kterém už teď tvůrci mluví, dopadne alespoň o dvě třídy lépe, protože v momentálním stavu mi hra, a to se mnou jistě budou všichni souhlasit, připomíná nanejvýš sérii Mass Effect, což je naprosté herní faux-pas.

    Přeji hezký zbytek večera,
    Ludvík Trečko
  • Keyz
    Nakonec to dobře dopadlo.
    Hlavně borci neustále hru vylepšují a opravují všemožné bugy. To se dnes jen tak nevidí. Takový TES jde zcela jinou cestou, aneb dodělej si sám. (viz neoficiální patche).
    Je to o to víc trapné, když TES vydělá hodně a mohou si určitě lépe dovolit hru opravovat než malé studio jako Larian.

    Snad vydají ten velký patch brzo, aby ten borec který řídí překlad vydal konečně CZ. Dost lidí na to čeká.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit