Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • podle me rasismus se nema z historie vymazavat, naopak, kdo nezna svoji historii je odsouzen ji zopakovat
  • 7 statecnych je ukazka zvrhlosti doby, kdy se tam naprosto nelogicky smichaj zastupci pulky zemekoule v jedny skupine

    to mi pripada podobne absurdni jako byl pozadavek, aby vavra pridal do svyho kingdom come africany (v te dobe jeste nebyly ani afroamericany)
  • ale de niro je spageta
  • to ze je otravna je ok ked zapada do kontextu...

    asi som mal pouzit uvodzovky ked som citoval n nadomnou master cheat ale lahsie je hned niekoho sudit hm?

    podla mna ani povodny Magnificent Seven neboli homogenna skupina kedze kazda postava mala inu motivaciu, povahu a minulost a jedine co mali spolocne bolo ze su bielosi...
    ludia by mali viac kritizovat vyslednu kvalitu nez to kto ma aku farbu koze...
  • Já přestal singleplayer hrát velice záhy, protože jsem nemohl vystát Franklinovo bratrance. Těžko bych hledal otravnější postavu. A ne, neznáš význam slova homogenní, nikto.
  • De Santa je asi taky hispanec ako De Niro...

    stale mi unika co ma GTAV spolocne so 7 statocnymi a co je na nom sovinisticke...

    vsetky postavy v GTAV svojou minulostou, povodom a povolanim presne zapadli do story, neposobia rusivo a su prirodzene = ta tvoja homogenni-prirozena skupina - co sa neda povedat o novych 7 statocnych...
  • Cože? To mají mít jako pokaždý stejnou postavu? GTA V má skvělý postavy zasazený do skvělého příběhu.
  • De Santa, hispanec jak poleno

    gta je tu s nama uz 20 let, jestli sis nevsiml, spolecnost je dynamicka a mluvil jsem o poslednim gta

    tzn. o dobe, kdy uz ani 7 statecnych nemuze bejt homogenni-prirozena skupina
  • jamar28
    Trevor je nejvíc cool týpek za celou existenci GTA a každý ho má rád. Nebo snad ne?
  • Grand Theft Auto V - Michael De Santa - beloch american
    Grand Theft Auto V - Franklin Clinton - cernoch american
    Grand Theft Auto V - Trevor Philips - beloch canadan

    takze to mame 8:2:2:1 a ak by sme cernochov a hispancov spojili stale je to 8:4:1 takze kde jeten tvoj "barevnej sovinizmus"?
  • Grand Theft Auto III - Claude - beloch american
    Grand Theft Auto: Vice City - Tommy Vercetti - beloch taliannsky predkovia
    Grand Theft Auto Advance - Mike - beloch american
    Grand Theft Auto: San Andreas - Carl Johnson - cernoch american
    Grand Theft Auto: Liberty City Stories - Toni Cipriani - beloch taliansky predkovia
    Grand Theft Auto: Vice City Stories - Victor Vance - cernoch/hispanec mix belosky a dominikanca
    Grand Theft Auto IV - Niko Bellic - beloch srb
    Grand Theft Auto: The Lost and Damned - Johnny Klebitz - beloch american
    Grand Theft Auto: The Ballad of Gay Tony - Luis Fernando Lopez - hispanec dominikanska rep.
    Grand Theft Auto: Chinatown Wars - Huang Lee - cinan
  • me osobne zacina tenhle barevnej sovinismus uz unavovat, proc bilej neni nekdy ten cool typek, kteryho ma kazdej rad?
  • a proto hrajes za cernocha, hispance a bilyho magora, aby tam bylo od kazdyho trochu a magor musi bejt bilej, aby v tom nebyl rasismus
  • Mam rad GTA protoze na politickou korektnost z vysoka s*11*re
  • Kéž by to takhle bylo fajn. Jenže vydavatelé jsou dost přecitlivělí, ne výrobci a programátoři. A vydavatel holt určuje pravidla, to je marný. Vydavatel je zase pod dohledem PEGI a všemožných dalších lidí, co si myslí, že ví, co je a co není korektní a co by měli ostatní považovat za korektní a co ne.
    Vydavatel z toho už nevycouvá, musí "poslouchat", jinak bude mít utrum. Distribuce filmu je na tom podobně a televize taky, nad těma zase visí Rada, která je schopná je seknout za každou kravinu.
  • Ja nevim pro koho jsou ty temata citlive? Hracum je to imo jedno. Nebo jsou to nejake organizace? Proc je neignorovat? I kdyby o vasi hre rekli ze je rasisticka, akorat vam udelaji reklamu (sice negativni, ale to je taky reklama).
  • Stačí je prostě neřešit. Jsou to vyloženě panáci, ze kterých mám v tý hře srandu. Nejsou nijak nebezpeční, jezdit neumí, střílet neumí a ztratit se jim dá do minuty.
  • ani zminka o tom ze puvodni, italske a italskoamericke mafie byli silne rasisticke? to je spis zajimavy, proc tvurci zasadili cernocha do organizace (nazvu herni serie) kde historicky nema co delat a nejspise by ho tam prinejmensim sikanovali. to by me zajimalo jak to obhajujou. ale asi by Gang Wars 3 nenatahlo tolik kupujicich.
  • úplně nejhorší jsou ty pokrytci kterejm vadí ve hrách sex, ale násilí je ok
  • JamesFaith
    No, já Mafii 2 hrál někdy v prosinci a vím, že jsem policejní poplach odvolal z vystřílené benzínky, když jsem byl obklíčený policajty. Stačilo k tomu jen kraťoučké okno, kdy po mě nestříleli.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit