Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veny
    Jo, pláč PETA nad lovení velryb v AC Black Flag a nářky feministek, že jsou ženské postavy moc objektivizované... pak je tu vřískot aktivistů nad tím, že v Africe střílíme nějak moc černých Afričanů...
    Z 21. století se stává dobou, kdy každého citlivku může urazit úplně cokoliv... a herní svět se před tím neschoval.
    • úplně nejhorší jsou ty pokrytci kterejm vadí ve hrách sex, ale násilí je ok
    • Od kdy jsou rasisti a šovinisti takové plačky?
      • Mate v tom trochu gulas, pane kolego.
    • Magister_Peditum
      Tuhle mě pobavilo video, jak nějaký nanynky při výletu na safari u scény, kdy zebří samec chce zabít mládě svého soka, brečí a chtějí, aby ho někdo zastavil. Tihle lidé jsou zcela odříznuti od reality a žijí ve svém snu o lásce a spravedlnosti. Není divu, že se pak uráží i ze scén v obyčejné videohře.
  • jamar28
    Bych si to dovolil trošku poopravit: "Hry vzbuzují kontroverze den, co den, protože dnešní svět je přecitlivělý".
  • B.o.b
    Podle mě zapoměnli ještě na jeden pílíř a ten že Mafia si zakládá na realným zobrazením města kde fungují pravidla jako ve skutečnosti viz. omezovač rychlosti, jizda na cervenou atd. A v tý trojce to chybí a strašně to kazí dojem a dělá z toho jinou hru a co se policie týče to je bez komentáře.
    • Stačí zavolat a policie na vše zapomene *15* *11*
      • Stačí je prostě neřešit. Jsou to vyloženě panáci, ze kterých mám v tý hře srandu. Nejsou nijak nebezpeční, jezdit neumí, střílet neumí a ztratit se jim dá do minuty.
      • JamesFaith
        Nebylo ale tohle už ve dvojce, kdy stačilo zavolat, zaplatit a policie mě okamžitě přestala hledat?
        • To máš pravdu, ale vyžadovalo to najít budku a nemít je za zadkem ale tady vytáhne telefon, policejní auto má za sebou a jak zavolá policie ztratí zájem.
          • JamesFaith
            No, já Mafii 2 hrál někdy v prosinci a vím, že jsem policejní poplach odvolal z vystřílené benzínky, když jsem byl obklíčený policajty. Stačilo k tomu jen kraťoučké okno, kdy po mě nestříleli.
  • Jo staré dobré časy , když se ještě mohly pojmenovat věci pravým jménem . Dnešní hyperkorektnost ve společnosti jen potlačuje skrytou nenávist a mate drobotinu , která si stejně udělá vlastní klíč a servítky k jiné rase si potom už rozhodně brát nebude . Říkejme tomu vývoj ...
  • Jak správně zpracovat citlivé téma - udělat příběhově z indoevropsky vypadajících lidí největší h@vada pod sluncem (bez výjimek) a zároveň je ingame obdařit A.I. houpacího koně. A věřím, že to U.S. většinová veřejnost přijala bez pobouření - je přece OK mlátit bílé "nácky".
  • ani zminka o tom ze puvodni, italske a italskoamericke mafie byli silne rasisticke? to je spis zajimavy, proc tvurci zasadili cernocha do organizace (nazvu herni serie) kde historicky nema co delat a nejspise by ho tam prinejmensim sikanovali. to by me zajimalo jak to obhajujou. ale asi by Gang Wars 3 nenatahlo tolik kupujicich.
  • Tohle je jeden z důvodů úpadku současného herního průmyslu. Vyskytují se v něm lidé, kteří chtějí jde hlavně o vytvoření "hluboké sondy o stavu společnosti" aniž by dokázali udělat zábavnou hru a média je v tom samozřejmě podporují. Pokud mám hrát nezáživný interaktivní film, tak dám radši přednost filmu skutečnému.
    • Problém Mafie 3 je naopak v tom , že neuměli udělat pořádný gameplay . Za záživný interaktivní film by jim naopak lidé ještě poděkovali ,ale za směsicí repetitivností a nudy .... Prostě tohle musel někdo opět pohřbít příkazem shora , když se mu zdála hra krátká . Ono uživit open world hru s několika misemi nejde. Ale to nejde ani Rockstaru , který si vysloveně dlouho nevěděl rady ani s GTA5 online
    • Myslím že zrovna tenhle článek o historičnosti mafie má své opodstatnění, ale pokud chce redakce dál pokračovat ve článcích ve stylu "Sázka na rozmanitost a optimistickou vizi světa se vývojářům Overwatch vyplatila ", tak doufám že neočekává žádný veliký čtenářský zájem. Na druhou stranu dnešní recenzent nemá o moc větší zkušenosti s hraním než normální zkušenější hráč, takže je asi dobře, že tu není příliš článků o herních mechanikách a podobných věcech.
  • Ja nevim pro koho jsou ty temata citlive? Hracum je to imo jedno. Nebo jsou to nejake organizace? Proc je neignorovat? I kdyby o vasi hre rekli ze je rasisticka, akorat vam udelaji reklamu (sice negativni, ale to je taky reklama).
    • Kéž by to takhle bylo fajn. Jenže vydavatelé jsou dost přecitlivělí, ne výrobci a programátoři. A vydavatel holt určuje pravidla, to je marný. Vydavatel je zase pod dohledem PEGI a všemožných dalších lidí, co si myslí, že ví, co je a co není korektní a co by měli ostatní považovat za korektní a co ne.
      Vydavatel z toho už nevycouvá, musí "poslouchat", jinak bude mít utrum. Distribuce filmu je na tom podobně a televize taky, nad těma zase visí Rada, která je schopná je seknout za každou kravinu.
  • Paulcz
    To je prd, ještě citlivější byly Alešovi dojmy z předváděčky :D
  • Bohužel, situace se pomalu otáčí...
    • *7* *7* *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit