Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Článek je hrozna slatanina o ničem. A ty těžce filozofický pokusy.... Tak hrajeme hry a nebo chcete "virtuální" realitu. Celej ten nesmysl v článku těžce narazi na fakta, jaká třeba minulý týden zazněla v dokumtu "pochoduj nebo zemri" - vzpomínky cechoslovaku bojuicich ve Vietnamu. Redakce by se měla držet témat, která jsou schopna ještě chápat. Kupodivu u fps jde primarne o ten boj. Jinak to shrnul i John Romero.
    • jamar28
      "Kupodivu u fps jde primarne o ten boj" - A válečná hra musí být vždycky jen fps?
      • Operace flashpoint vypravela pomoci deniku. Proberte se, pořád jde o interaktivni zábavu. Chcete skutečný zazitek? Armada pořád nabírá. Do peti let se dostanete do mise. A zajimat vas bude potom jen to, jak to tam vydrzet do konce..
        • Jo, GGG by se mohl přihlásit, když mu jde o epický zážitek, exploze a americké pruhy. Hned bych ho šoupnul někam do Nigeru nebo Somálska klučinu.
          • Ani neni treba posilat nikoho do valky, vetsina lidi se slozi, kdyz jsou pritomni autonehode nebo urazu na stavbe, kde to nekdo skarede odskace. To jsou pak ,,hrdinove,,...
          • TheGGG
            já narozdíl od zdejších deep shajt fylozofů rozeznám film/hru od reality a nemám problém si užít dobrou akci a přiznat si co mě baví... nejsem holt kavárenský chytráček, který kouká na válečné filmy kvůli šílenému přesahu a pak nad jointem moudře pokyvuje hlavou kolik toho pro svět ty anti-válečné filmy udělali... a do Somálska a Nigeru půjdu klidně, létat si s AC-130 a kosit teroristy to bych bral---
        • jamar28
          Tys ten článek vůbec nečetl, že?
          • Něco tak hloupyho jsem dlouho neviděl. Ty chápeš co je hra a k čemu slouží? Proč si raději nepustis ten dokument, který jsem zminil. Jak si představuješ valecnou hru ty? Myslíš že premyslis, kdo je v pravu a jak chudaci civilisti trpi? Myslíš, že vyrazis mezi lidi poklabosit o tom, jaky meli den? I ty tvy nazory na Ukrajinu jsou uplne mimo. Uvedomujes si treba, ze v roce 1989 se miliony lidi (rusu) stali ze dne na den obcany cizich statu? A ty už tam tahas nacky, protoze jsi o nich slyšel v televizi. Na fronte ti to bude úplně jedno.

            A k tomu hejtu na CoD z uvodu clanku: CoD byl genialni v tom, ze hrac najednou nebojoval sam, tohle mu nikdo neupre.
            • jamar28
              Prosté "Ne, nečetl jsem to, jen jsem přišel hejtovat do diskuse" by úplně stačilo. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit