Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • karlman.hajsky
    Tak zrovna námět a vykreslená Bolívie je asi to nejlepší co může tato hra jak se zdá nabídnout.
  • Jsem si musel promnout oči, jestli to, co vidím, je opravdu šestka. *8*
  • souhlas s bolivijskou vládou že si stežuje. co to asi udela pro bolivijský cestovní ruch... navíc ilegální vojenské jednotky v cizí zemi. kdoví jak by se vám líbila ruská hra, kde by jste hráli za ruské neoznačené jednotky pusobící na ukrajine. podle mne hodne pres čáru. já bych si rád zahrál hru, kde by byli američani ti špatní.
  • walltar
    Jo to jak nemůžeš zabít někoho, koho si omráčil je super kravina... já to vyřešil tak, že si je naložím do kufru a jdu si je omráčit do řeky. *1*
  • To moralizování je nejvíce vtipné, stejně jako nesmrtelnost vzdávajících se lidí...

    To se mi zdá, že dobře to umí udělat jen witcher. A to je strašné. Novej mass effect to nezachránil. Ten je navíc hnusnej. To se o Wildlands nedá říci
  • Bohužel musím souhlasit a ve verdiktu to je dobře shrnuto...ai má po 10 metrech zeď a nevidí, vedlejší úkoly se opakují.....

    Zde mohli udělat drsný svět jako z Narcos...A je z toho honeni značek po mapě č ubi stylu..fyzika 0. Proč jako nacházím nové zbraně položené někde ve hře?To nedává smysl.

    Divím se, ze to vavra vychvaluje.
  • mikezz
    Absolútne bezduchá hra, už sa ani nepamätám, kedy spravili v Ubi niečo výrazné alebo odvážne. Firma je v posledných rokoch v šedej zóne.
  • TheGGG
    na hře mě hodně vadí toto: Ubík strašně propaguje coop hraní a lidi co hrají solo má ukradené (jak jinak si vysvětlit nemožnost customizace vzhledu AI společníků, alespoň jejich oblečení) ale pak se nenamáhá s ženským dabingem pro party bantery, takže když lidi hrají za čtyři ženský, furt poslouchají chlapský hlasy... WTF ubisofte...? O tom, že dabing sám je nic moc a ve hře není ani možnost volby více typů hlasů jako třeba v saints row nemluvě...
  • nekromant33
    Stejně jako u většiny Ubisoftích her, fajn námět ale bez duše, třeba se to povede na druhej pokus.
  • samuel.polak
    no pekne... niekto bol uprimny
    - ja doplnim ze hra ma peknu krajinu a za to je ta 6ka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit