Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ..Skvělé a nehodil jsem reagovat.. V případě to bylo na týpka pár komentů pode mnou.
  • Větší demenci jsem nemohl číst... Si jako myslíš, že Zaklínač 1 vyšla před rokem, nebo co? Miluji ty lidi, kteří nadávají na grafiku, i když ta hra vyšla před 7 lety! *16*
  • Cítím gurmána preferujícího především graficky vyšperkované klenoty typu CoD.
  • GOG vám dá hru z roku 1998 (potažmo 1999 v případě druhého dílu) běžně prodávanou za něco kolem dolaru / dolaru a půl.
    Steam půjčí hry z roku 2007 a 2011 na vyzkoušení a pak nabídne 80% slevu, díky čemuž se oba díly dají pořídit doslova za hubičku.

    To snad ani nemyslíš vážně, srovnávat tyhle dvě slevy a produkty.
  • Každej kdo má na GOG víc než tři hry ví , že tohle ani u Poláků není vždy pravidlem .... a zrovna u DK2 to byl pod W7 dlouho docela porod ....
  • Zatímco GOG vám Dungeon Keepera daruje , Steam vám Witchera půjčí a za pár hodin si řekne o placení .... to se mi tedy nezdá jako srovnatelná nabídka :/
  • fallanga
    Jak se říká, 100 gamerů 100 chutí :D
  • To je v poradku, kazdy jsme nejaky. Nekdo ma rad holky jiny zase vdolky. Ja treba nemuzu hrat hry ve stylu COD, Diablo atd. Musel bych si nechat amputovat polovicku mozku a to se mi nechce.
  • Souhlas. Zkusil jsem dvojku a po 5 hodinách hraní jsem se ujistil, že to koupit nechci... pořád jsem tomu chtěl dát šanci, ale prostě ne. Ta hra je otravná. Nudné kecy a ještě nudnější souboje, spojené nudným běháním, s nudným a zdlouhavým překonáváním překážek.
  • A jaké hry tě naopak baví?
  • Zvykej si, ještě příjdeš v životě o víc :)
  • Inquisitor
    To by mě taky zajímalo, ať tam dám co chci, tak se rozlišení nezmění. Myslim teda v tom KeeperFX.
  • Na steamu jsem si koupil zaklinace chtel jsem to zkusit protoze to vsichni porad vychvalujou .... VETSI SMEJD jsem nevidel !!! Jednicka je v podstate tragedie jak vizualne tak herne a nemluve zvukove ..... dvojka je skoro totez az na to ze vizualni stranka je vcelku dobra. Opravdu nechapu co na tom kdo vidi nebavilo me to ani pul hodiny
  • Off-topic, nevite kde se flaka recenze Eschalon III, kdyz uz vysel o vikendu?
  • nevi nekdo jak si nastavit ten dungeon keeper na rozliseni 1920x1080?
  • fallanga
    A cokoliv předčí seriál *1*
  • Mě se osobně líbila 1 a 2 kniha
  • a knihy předčí i Dvojku a jedničku *3*
  • Cože? Na konci se mu vrátí celá paměť. To je taky hlavní důvod proč chce zlomit tu kletbu ve druhé kapitole, protože mu Cedric řekl že mu to vrátí paměť.
  • fallanga
    Jak říkám, každému sedne něco jiného. Já si zaklínače, který řeší politiku nedokážu představit. Navíc, celé to bylo tak nějak mimo od toho pátraní po ztracené paměti. Sice tam byl ten druhý zaklínač (Leto?) a pár vzpomínek se mu vrátilo, ale nic moc. Doufám, že W3 to napraví.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit