Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • GlaDOS
    To bude asi ono. Zmátlo mě to, protože Zaklínači byli ve slevách už mnohokrát.
  • Inquisitor
    Flashpoint a Resistance mám ještě pěkně ve velký krabici :)
  • Horst_Fuchs
    Výborně, zrovna Dungeon Keepera jsem bůhvíproč nikdy nehrál, rád vyzkouším.

    Jinak stojí za zmínku, že za 1.50 dolaru se tam teď dá koupit i můj milovaný Magic Carpet a System Shock 2. A stará dobrá Operace Flashpoint (prodávaná pod názvem ARMA: COLD WAR ASSAULT) za 1.20. *14*
  • Zaklínač šiel vždy mimo mňa a to mám RPG hry celkom rád aj keď skôr postapokaliptické (Stalker, fallout) Odradilo ma keď som videl ten bojový systém. No keďže je zadarmo tak už ho sťahujem ak ma to bude čo i len trochu baviť určite im to euro päťdesiat dám ; D
  • DK můj milovaný :) Co jsem se u něj naseděl času, létal nad mapou a podle zvuků zjišťoval, kde je v té tmě nepřátelské srdce dungeonu :)
    Kvůli tomu se těším na War for the Overlord.. snad se dokáže svojí hratelností přiblížit téhle legendě :)
  • ucho
    když jsi ho kupoval nedávno za plnou, tak jsi jim asi ty peníze chtěl dát, ne? v akci už byl hodněkrát...
  • rami.cz
    DK klasika :D
  • Spíš jde o tu slevu s tím spojenou *3*
  • GlaDOS
    Ty dohraješ Zaklínače do dvou dnů? Nebo jsi jen nečetl článek?
  • Tak to mě teda dožrali ... nedávno jsem si koupil prvního Zaklínače za plnou *10*
  • tomocz
    Zrovna dneska jsem Zaklínače opět dohrál a pomalu se chystám na dvojku. Nevím proč, ale u takovýchto her mi po dohrání vždycky málem ukápne slza.
  • ne diky
  • fallanga
    Díky vám oběma *4*
  • Inquisitor
    Musíš mít založený účet, potom se ti hra přidá do knihovny. Stáhnout ji můžeš kdy chceš.
  • nemusí se tahat, stačí si ho přidat do svojí GOG knihovny
  • uz jsem se lekl ze by steam daval něco zadarmo:)
  • fallanga
    Pokud to dobře chápu, tak Witcher je pouze na víkend a pak zmizí. A o DK si stačí požádat a mám ho napořád nebo ho musím i stáhnout?
  • Osobně jdu do Flashpointu (mám ho na Steamu, ale je tam nějaký bug u dvou misí), zavzpomínám si u Medalu a dlouho se chystám na Capsized, protože AlienTtrap umí. Doufám, že Apotheon bude lépe vychytaný v coopu.

    Keeper zadarmo je fajn :)
  • jenom pro srovnání: je to stejný jak W1, jen je lepší inventář, nový animace obličejů, je tam čeština i dabing, a jsou tam nějaký nový scénáře do hry
  • Jack1947
    Tak proto, dekuji za odpoved... *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit