Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Horst_Fuchs
    Výborně, zrovna Dungeon Keepera jsem bůhvíproč nikdy nehrál, rád vyzkouším.

    Jinak stojí za zmínku, že za 1.50 dolaru se tam teď dá koupit i můj milovaný Magic Carpet a System Shock 2. A stará dobrá Operace Flashpoint (prodávaná pod názvem ARMA: COLD WAR ASSAULT) za 1.20. *14*
    • A UT2004 za 2,5 dollaru
    • Inquisitor
      Flashpoint a Resistance mám ještě pěkně ve velký krabici :)
      • Matthew1J
        Já nejsu fanda FPS, ale OFP Resistance byla jedna z nejlepších her co jsem hrál!
  • Keyz
    Supr. Kdo nehrál použijte KeeperFX. Opravuje zejména chyby.
  • rami.cz
    DK klasika :D
    • DK můj milovaný :) Co jsem se u něj naseděl času, létal nad mapou a podle zvuků zjišťoval, kde je v té tmě nepřátelské srdce dungeonu :)
      Kvůli tomu se těším na War for the Overlord.. snad se dokáže svojí hratelností přiblížit téhle legendě :)
  • Na steamu jsem si koupil zaklinace chtel jsem to zkusit protoze to vsichni porad vychvalujou .... VETSI SMEJD jsem nevidel !!! Jednicka je v podstate tragedie jak vizualne tak herne a nemluve zvukove ..... dvojka je skoro totez az na to ze vizualni stranka je vcelku dobra. Opravdu nechapu co na tom kdo vidi nebavilo me to ani pul hodiny
    • Cítím gurmána preferujícího především graficky vyšperkované klenoty typu CoD.
    • Souhlas. Zkusil jsem dvojku a po 5 hodinách hraní jsem se ujistil, že to koupit nechci... pořád jsem tomu chtěl dát šanci, ale prostě ne. Ta hra je otravná. Nudné kecy a ještě nudnější souboje, spojené nudným běháním, s nudným a zdlouhavým překonáváním překážek.
      • To je v poradku, kazdy jsme nejaky. Nekdo ma rad holky jiny zase vdolky. Ja treba nemuzu hrat hry ve stylu COD, Diablo atd. Musel bych si nechat amputovat polovicku mozku a to se mi nechce.
        • fallanga
          Jak se říká, 100 gamerů 100 chutí :D
    • A jaké hry tě naopak baví?
  • Když jsme u toho zaklínače po přechodu na i7 procik a 8gb ram win8.1 64 mi zažal zaklinač šíleně padat a je nehratelnej, když jsem koukal na steam forum tak s tímto problémem nejsem sám. setkal se stím někdo tady ?
  • Větší demenci jsem nemohl číst... Si jako myslíš, že Zaklínač 1 vyšla před rokem, nebo co? Miluji ty lidi, kteří nadávají na grafiku, i když ta hra vyšla před 7 lety! *16*
    • ..Skvělé a nehodil jsem reagovat.. V případě to bylo na týpka pár komentů pode mnou.
  • Osobně jdu do Flashpointu (mám ho na Steamu, ale je tam nějaký bug u dvou misí), zavzpomínám si u Medalu a dlouho se chystám na Capsized, protože AlienTtrap umí. Doufám, že Apotheon bude lépe vychytaný v coopu.

    Keeper zadarmo je fajn :)
  • uz jsem se lekl ze by steam daval něco zadarmo:)
    • Nedávno rozdávali left4dead 2 :)
  • ne diky
  • Zatímco GOG vám Dungeon Keepera daruje , Steam vám Witchera půjčí a za pár hodin si řekne o placení .... to se mi tedy nezdá jako srovnatelná nabídka :/
    • GOG vám dá hru z roku 1998 (potažmo 1999 v případě druhého dílu) běžně prodávanou za něco kolem dolaru / dolaru a půl.
      Steam půjčí hry z roku 2007 a 2011 na vyzkoušení a pak nabídne 80% slevu, díky čemuž se oba díly dají pořídit doslova za hubičku.

      To snad ani nemyslíš vážně, srovnávat tyhle dvě slevy a produkty.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit