Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja jsem ale treba velky fanda prvniho System Shocku a druhy dil jsem nehral, koupil jsem si ho natesene na GOGu, nainstaloval, jednou spustil a to je vsechno. A netyka se to jen GOGu a starych her, takhle mi ladem lezi hry jako Wargame EE, Shadowrun, Mark of the Ninja, FTL, Simcity, Company of Heroes, Drakensang a dalsich. Pritom kdyby to vyslo na Vite, tak bych to hral. Treba takove Borderlands 2 hraju poradne az prave na Vite, i na PS3 jsem ho odflakl o PC ani nemluvim, ne nej jsem kdysi koupil a nehral ani prvni dil.
  • GOGu, GOGu, moje kreditní karta z tebe potřebuje vodu *16*
  • *1* GOG je především nostalgie i když si hrají na něco víc .Pokud si tam někdo už koupí staré pecky , tak jen proto , že je zná z dřívějška . Moc cucáků , kteří trpí permanentním nedostatkem financí si hry nekupuje na Steamu natož na oldies GOG za tržní ceny dneška .
    S MagRunnerem překvapili , ale do akce a bundlů nepůjdu - protože co jsem chtěl to z GOGu mám ;)
  • Ach jo, kdyz me uz na PC proste hrat nebavi. Z napososledy koupenych minimalne 10 her jsem nehral ani jednu, v podstate se ze me stal jen sberatel pc her od doby, kdy indie hry vychazi i na konzolich. Snad alespon wastelands 2 me jeste presvedci ke hrani na pc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit