Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja jsem mel z hodinoveho free hrani uplne stejny pocit jaky je vyliceny ve verdiktu.
    Delsi hrani by jiste zanechalo trvale nasledky ... :) Zavidim ale vsem koho takova sragora dokaze tak "kralovsky" pobavit jak se tady docitam..
    Diky za nekompromisni recenzi. Tohle lejno si ji plne zaslouzi.
  • Zabugovanej nudnej Skyrim dostane 10/10. A Tohle zabugovany ale zabavny dostane 3/10.
    Pekne to tady vedete kluci. Nastesti se vasema recenzema uz davno neridim.
    • Signed.
  • uprimne neviem co si chcel touto "recenziou" dosiahnut, asi vyvolat flame a ziskat vysoku navstevnost, co je u teba zvykom, kedze kvalita tvojich vytvorov je horsia nez to co ja nazolim rano do zachodu.

    pochopil by som rozcarovnaie nad problemami keby ta recenzia vysla pred mesiacom, rovno s hrou, vtedy problemy boli. ale aj tak by som povedal ze prehanas, co som videl tak to teda taketo strasne nebolo. ale ok.

    ale recenzia vysla VCERA, PRAVE PO TOM CO VYSIEL PATCH KROTY MATCH MAKING OPRAVUJE a nie len ten. Prave kvoli casu kedy recenzia vysla mi to pride ako uplne sialenstvo. Zrecenzujes ju mesiac po vydani a nezohladnis patche? Alebo o nich nevies? Alebo si len proste chcel vytvorit flame.

    A co je to za "recenziu" ked v 2/3 len nadavas a o hre nic nepovies a potom v poslednych piatich odstavcoch herne prvky opises v par nic nehovoriacich vetach?
    Toto tu nemoze byt ani pri najlepsej voly brane ako recenzia, mozno tak rage blok 12 rocneho americana.

    Toto je moc aj na TG a AsSutneho. Smutne
    • Pokud jsi to nezaregistroval, tak byla recenzovaná PS3 verze. Na tu zatím vyšel patch jen jeden a očividně hře nijak extra nepomohl.
      • Nemas pravdu, na PS3 jiz vysel Patch 1.05 a Patch 1.1 (DLC 1), tedy 2. Na PC s Xboxem je jeste 1.5 ten ovsem resi problemy ktere vznikly po DLC a na PS3 se podle vseho neobjevily.
      • prosim?
        Hodnocení platí pro verze: PC, PlayStation 3, Xbox 360
    • Je to problem autoru, ze podcenili betatest, hraci, kteri si hru koupili, zaplatili za plnohodnotny produkt a chteji ho hrat od vydani... Pokud je hra nehratelna a musi se cekat na nekolik patchu, aby si hru clovek vubec zahral, tak to je opravdu jen problem autoru...
      Nerekl bych, kdyby mela hra silny singleplayer, tak si clovek dohraje v klidu single a pocka na vyladeni multiplayeru, ale tenhle trend, kdy jsou vydavany temer alfa verze, se mi opravdu nelibi a je moc dobre, ze recenzent tohle bere v potaz. JE TO PROBLEM AUTORU.
      Ja osobne hry s matchmaking funkci bez server listu dedicated serveru uplne nesnasim, protoze clovek musi spolehat na "chytrost" techto systemu i pres urcita nastaveni.
      • jindra.veliky
        v tom pripade mel dostat Battlefield 3 a Skyrim podobny hodnoceni ne?
        • SKyrim by si ani po vsetkych patchoch nezasluzil 10/10. ale uprimne neviem ako to myslis, lebo skyrim dostla 10/10 so vsetkymi bugmi.
          a ja hovorim ze "recenzuje" hru uz po patchoch a nijak sa to neprejavilo na "recenzii"

          cize neviem ako to mam brat, ci to hovoris na cele TG ze ak dali 3/10 zabugovanej hre tak skyrim nemal dostat 10/10.
          Alebo vies ze ja by som skyrimu nikdy 10/10 nedal a hovoris mi ze po patchoch by som mal zvysit hodnotenie
          alebo co:)
          • jindra.veliky
            prvni moznost

            aj bf3 mel stejny porodni bolesti ne-li vetsi (v mp) jako tahle hra.. 50% hracu se nemohlo pripojit, hra se zasekavala a prestavala pracovat pri loadingu.
            • aha:) tak fajn.
              Vies ale nemozu byt taki cavovci pri hypenutych hrach. Pri low profile srandickach mozu ukazovat svaly. ubohe
        • Tezko rict, ja jsem hral skyrim na PC a za 60 hodin jsem videl jeden bug a ten jsem vyresil konzoli.
      • ja si nezastavam monolith, ale toto nie je recenzia. o hre nic nepovedal, len place nad problemami, ktore v dobe vydania hry uz neexistuju.
        tato recenzia ocividne nie je pre tych co si to kupili ked to vyslo, kedze vysla mesiac po vydani hry, je skor pre tych co nekupili ale mozno nad tym uvazuju. a taki ludia sa uz s popisanymi problemami nestretnu.

        Preto cely tento clanok, nebudem ho nazyvat recenziou, lebo recenzia to nieje, nema absolutne ziadnu vypovednu hodnotu. Len nadava a hru vobec nepopisal.

        Takze clovek co o hre doteraz nevedel a precita si toto vie jedine to ze:
        1. je to zabugovana nefunkcna hra, co uz ale v dobe vydania recenzie nie je pravda
        2. hrac v nej moze jazdit na korculiach alebo skakat na trampoline a podla roznej fyzickej stavby postavy ma hrac vyhody a nevyhody

        Ak ti toto pripada normalne, tak mi je ta uprimne luto.
  • Veskoslav
    Jinak pokud někdo nestihl akce na Steamu a na Originu, kde steam stál 5,99 a na Originu 7,99, tak v současné době je vhodnější Steam za 10,99 a to o 4 Eura levněji než Origin.
  • Veskoslav
    Tak s hodnocením číslo 3 bych nesouhlasil. Dal bych aspoň 5-6 bodů a to z několika důvodů:
    1. Hra je více či méně úchylná a narážy a vtipy z obou táborů skvěle pobaví.
    2. Zbraňové systémy a typy, které člověku občas zamotají hlavu. Přece jenom "holčička" Jokerová s bazukou a na kolečkových bruslích, to se jen tak nediví.
    3. Hru jsem koupil v akci za dvě navštěvy kina a v současné době mi nedělá žádný problém se připojit a hrát.
    A proč bych nedal více jak 5-6 bodů?
    1. Technické problémy při připojování do hry.
    2. Nemožnost se přihlásit do již rozehrané hry (obrovský mínus oproti CS, který funguje na podobném principu)
    3. Po čase stereotyp.

    Ale dát 3 body, to Vám opravdu tentokrát ujelo. Když Skyrim mohl dostat 10 bodů a slovo BUG je pro tuto sérii synonymem (nehledně na fatality jako spiderman kůň a podobně:)), tak je celkové hodnocení této hry číslem 3 výsměch. Nic proti redakci, kterou považuji ohledně recenzí za velice dobrou:)A jenom kdybych hodnotil Bf3 v prvních dnech hraní podle servrů, připojení a podpory ze strany výrobce, tak by dostala krásnou 4. A přesto jsem na jiném webu při psaní recenze dal 8 bodů a vysvětlení, proč ne 4 body:)EDIT V 00:09: Nebo že by byla konzolové verze až tak debilní oproti pc verzi? Zkoušeli jsme to i na ps3, ale problém jsme neměli.
  • Problém u hodnotenia takýchto hier je, že vývojári môžu zamakať, opraviť zásadné problémy a za pár mesiacov sa recenzia stane neaktuálnou, ba až zavádzajúcou *9*
    • ales.smutny
      Opravdu? Její text? Četl jste jej? Protože právě o tom ten text je :)

      Pokud se někdo podívá jen na číslo... jeho mínus.
      • ziadny text tam neni, hento je bitching a nema ziadnu vypovednu hodnotu, ani ziadnu inu
        • Už by si mal ísť do pomocnej školy, retardko *7*
          • ale si mi dal.
            ficovolic
      • Veskoslav
        Tak jsem měli dát číselné hodnocení: Nehodnoceno:) A v článku vysvětlt důvod. Ale dávat takto zbytečně 3 body ře, která si i v současné době nudných her zaslouží svým humorem 5-6 bodů;)
      • Pravdou prostě je, že pro spoustu lidi je recenze TLDR, mrknou se na číslo a řeknou si koupit/nekoupit.

        Ono to závěrečné číslo by snad mělo být zaokrouhlení za celým článkem, ne?
        A pokud ne, proč potom dáváte číselné hodnocení, které neodpovídá tomu slovnímu?

        Zkus se nad tím ještě jednou zamyslet, podívat se na to z druhé strany. Ta diskuze tady nevznikla že se to hodnocení nelíbí jednomu člověku, ale prostě s ním naprostá většina nesouhlasí a je uplně jedno, že se to tu snažíš obhájit.

        Lidi sou prostě nasraní, když se tohle děje. Tohle není poprvé, ale obdobný případ recenzí od ME3 přes MW3 po Skyrim. Každemu se nezavděčíš, ale když dáte hodnocení se kterým nesouhlasí asi 90% lidí co to čtou, nedivte se, že to vyvolá shitstorm.
        • ales.smutny
          Uf, jen kratce, na ioadu se fakt blbe pise.
          1) recenze je text, cislo je doplnek. A zvlast u tehle hry je text klicovy i pro to ciselne hodnoceni. Kdo nechce cist, jeho vec.
          2) Ja tu nic neobhajuji, nepotrebuji to. Diskutuji, protoze mi u nekterych prispevku prijde vhodne ci slusne zareagovat. Nedelam to proto, ze bych snad potreboval hajit. Za mne opet argumentuje prave ten text :)
          3) Nedavam hodnoceni, ktere se zalibi nejvice lidem, hodnotim podle toho, jak hru vidim ja.
          4) Pokud si prectes ony prispevky, de facto vsechny se se mnou shodnou na kladech i zaporech. Takze zase jen cislo...:)

          Edit: MW3? Sedmicka byla zase spatne?:)
      • JJ, pardón, chcel som povedať hodnotenie, nie recenzia. Myslím na jedno a píšem druhé *4*
        • ales.smutny
          Jasné :) Ale holt primární složkou recenze je text, pokud někdo kouká jen na číslo...to nikdy neobsáhne komplexní kritiku.

          Ale já chci tu hru třeba za meśic nebo spiš dva zkusit a posoudit, jak moc se zamakalo na té technické části a jak vše "žije". Tak uvidíme :)
  • Hru mam na PC od vydani, nyni mam lvl 75 a nemuzu si moc stezovat. Ano ze zacatku byl problem s matchmakingem(i kdyz to nebylo zase tak hrozny jak se rika), ale ten byl po prvnim DLC vyresen a nyni vse pracuje jak ma. "Hra neumí dodat nové hráče do již běžící hry" tak pokud je recenzovana aktualni verze hry tak by me zajimalo jak k tomu recenzent dosel kdyz uz i na PS3 je DLC davno, ktere toto umoznuje! A to lvlovani taky nechapu, to jako by mel clovek udelat 50lvlu za den? Me to teda prijde tak akorat jak to je. Za me ma hra 8/10, za tu cenu to je paradni humorna hra se spoustou dobrych napadu.
    • ales.smutny
      Jednoduše, 1.1 patch, který na PS3 je jako poslední (1.5 z konce měsíce na X360 a PC nějak nepřistála) by měl zajišťovat přidávání hráčů do hry. Ale ani teď to nedělá spolehlivě. Jako další věci.
  • Umaroth
    Jinými slovy, máte ps3, tak stop! Máte x360 či PC, za ty prachy bych se toho nebál.
  • Tahle recenze přesně vystihuje moje rozčarování po pořízení hry, kdy jsem si Monolithu musel postěžovat, že takhle se mi to teda nelíbí. Matchmaking fungoval vpodstatě tak 1:20... pak přišel první patch 1.1. Plný naděje jsem hru znovu zapl a zjistil, že už se nedostanu ani do lobby *1* Byl jsem opravdu na*ranej.

    ALE! Po patchi 1.5 (hraji na PC) vše funguje naprosto náramně a je to parádní oddychovka, přesně jak Aleš píše, na 3 - 4 hry, když má člověk trochu času. Konečně to umí doplňovat hráče i do probíhající hry. Gadgety, pasti, atd. skvěle oživujou jinak ničím nevyčnívající střílečku. Nesouhlasil bych, že se odemykají třeba ty sloty postav pomalu. Měl jsem druhý po cca. 2 - 2,5 hodinách hraní, což mi nepřijde mnoho. Konečně se ta hra za těch 10Eur vyplatí. Za mě příjemných 7/10
    • Ringwraith
      Sakra kámo nejsi jedinej, kdo píše, že už je to v poho. Až je mi teď líto, že jsem to nekoupil za těch 5 éček ve slevě, či kolik to bylo teďka někdy na Steamu.
      • Umaroth
        jo 5 eček, taky sem nad tim uvažoval....jenže mě, mw2,bf3, RDR a halo Reach multiplayerove tak vytezuje, zebych si na to stejnak nenasel cas *7*
  • Naštěstí nevím jak PS3 verze ale PC verzi mám v podstatě od vydání a ani v té době najít hru nebyl takovej problém jak se říká. Většinou jsem do 5min byl ve hře. Problém byl občas s vyrovnaností teamu ale hold to se dá zvládnout, nehraju tuhle hru pro to abych si dokázal jakej jsem masér.
    Levelování je rychlé, člověk za chvilku dosáhne 10lvl kde se otevřou expy za achievmenty u zbraní takže potom dostáváte tuny expů a behěm chvilky jste na 30,40lvlu.
    Výhoda téhle hry je, že Vaše výbava není závislá na lvl takže si můžete otevřít zbraň hned na začátku kterou budete používat až do konce takže se Vám nestane jako v BF3 že Vás zabijí lidi jen proto že maj vyšší level a lepší zbraně, to tady není.

    Co se týče teď, po tom co vyšel opravný patch, tak hra funguje skvěle. Co vím tak ale na PS3 už taky vyšel ne ?
    • Na PS3 je zatím jen patch 1.1, Xbox a PC už mají 1.5

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit