Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • extazy
    Sorry , ale s hodnocenim vubec nesouhlasim. Nevim jestli jsi tu hral pred opravnym patchem nebo ne. Ale ted hra skvele slape . Je to super zabava . Takovy mismas mezi tf2 a bf , ale je to super a urcite zabavy. Muj nazor je ze hra ma slusny potencial se vyhrabat casem mezi top fps strilecky. 8/10 *3*
    • ales.smutny
      Schválně jsem ji spustil před hodinou... a buch, už jsem zase byl zasknutej na x minut v lobby... po osmi jsem to vypnul...:)

      Ale jo, já věřím, že postupně stabilita vylepšuje. Ale nechtějte po mě, abych řekl, že čekání deset minut na pětiminutový match je v pořádku a úplně to opomenul. To bych si musel hnáty zpřelámat, abych naopak uživatelům neřekl nebo zmarginalizoval, že je základní stavení prvek hry na kaši. A souhlas, že jinak by to byla zábava, i když myslím, že dlouhodobě neobstojí.
      • extazy
        Jasný . Bohužel každý nebude mit stejne zkusenosti . Muj subjektivni nazor byl miren jen na hodnoceni , ale kdyz se zamyslim tak 8/10 ne .7/10 na to ta hra mela. A ten matchmaking u me je kolem 3min maximalne:)
      • Asi to nikto poadne chtit nebude ale je zajimavy ze bugy ve Skyrimu nevaidly 10/10 jen to plesklo jaka je to super vec tady vadi vsecko zeby protoze to neni hypovanka ocekavanka?
        • 1) Skyrim recenzoval jinej recenzent
          2) Skyrim očividně neměl bugy, který by bránily samotnýmu hraní
  • S hodnocenim hry naprosto nesouhlasim. Hraji hru od vikendu na PC, vychytal jsem slevu na steamu 50%, a musim rici ze se kralovsky bavim. Hra je nenarocna, vtipna a ma i dobre tempo akce. Nevim o co recenzentovi jde ale hodnoceni dost prehnal. I v plne cene stoji hra 10euro a ne 40, na to se zapomnelo?. Behem dvou hodin jsem na 10 levelu. Co se tyka technickych problemu tak se mi zadny neprojevil, hra slape jako hodinky. Jednohubka na odreagovani ....

    U me alespon 7/10
  • Hru jsem si koupil a musím říct tak špatně optimalizovanou hru jsem ještě neviděl, je toho plné forum kde i ty novejší sestavy mají stím opravdu problém *10*
    • nicméně jsem zapomněl dodat že hra je zabavná a matchmaking funguje dobře proto si myslím že hra si tak nízké hodnocení nezaslouží ikdyž težko říct jak je to na ps3
  • Umaroth
    Hru jsem nehrál, ale videl a cetl jsem X recenzí, Hra měla pár porodních bolestí a vylozene spatny matchmaking, což ale castecne opravili a porad na tom pracují. Tak si říkám jestli je 3ka objektivní. Skyrim mel také hrozné tech. problémy, ale jak rekl L. Grygar, je to Elders scrolls, je to Bethesda, tak je to v podstate v poradku a hra dostane 10. Myslím si ze by redakce mela mit podobny metr na vsechny hry
    PS: Nez zacnete prskat ze porovnavam 2 naprosto odlisne hry, tak vam rikam, ze to je pouze priklad toho jak nektere hry s tech. problemama se poplivou a zahodi a jine se nesmyslne omlouvaj...
    • smejki
      promiň, ale "hele bug! 3/10" není stejný metr
      • Umaroth
        Petre to co rikas nikdo nezpochybnuje, dokonce s tím souhlasím, chápu že nemuzete delat recenzi pro kazdou verzi zvlást, Jen to ze hra je na jedne platforme proste dodrbaná nemuze hry v hodnoceni tak srazit vaz.... pokud je ta hra multiplatformní, tak by se tak měla i hodnotit !(s tím že v textu recenze samotné bych PS3 verzi odpískal a poslal do žumpy). Je to asi jen muj názor, ale tak nějak si za ním stojím...
        • sleepless
          V poradku, nesnazim se zmenit tvuj nazor, jen vysvetlit nas pristup. V zasade plati to, co pises vys. Hodnoceni plati pro tu verzi, ktera je uvedena. Za dalsi verze nerucime, pokud se o nich primo nezminime v textu. Radu bychom to delali jako IGN ci Gamespot, ale jak rikam, hadat z kristalove koule nemuzeme a malokdy mame k dispozici vice, nez jednu verzi.
    • sleepless
      Jsou technicke problemy a technicke problemy. U Skyrimu jsme zadny, ktery by nam znemoznil hru hrat, nezaznamenali. Tahle hra kvuli nim byla nehratelna, i kdyz jsme cekali, jestli do dostatecne rychle daji do poradku. Porovnavat se to opravdu neda, ale kazde hodnoceni peclive zvazujeme (tedy autor recenze hlavne) a snazime se drzet jednoho metru. Na objektivitu si samozrejme nehrajeme, ale rozhodne v tom nejsme sami, kdo sahl kvuli technickym problemu k nizkemu hodnoceni, pokud tedy nekomu zalezi na tom, abychom v tom nebyli sami. Nam zrovna na tom uplne nezalezi. Dostali jsme na recenzi hru, ktera byla prakticky nehratelna, tot vse.

      Vlastne jeste doplnim, ze v textu recenze je uvedeno, ze hra sama o sobe neni spatna, jak se dalo vypozorovat ve chvilich, kdy fungovala. V tomto pripade tedy obzvlaste plati, ze cisselne hodnoceni ztraci bez textu jakykoli...kontext :)
      • Umaroth
        No já nevím, ale třeba to že Skyrim schazoval Xbox, a když save měl vic jak 8mb tak zmrazil PS3, to podle me neni kosher, nehlede na to ze je to unifikovany hardware. Dále je to uz jejich pátá TES hra...tak uz by to melo nejak vypadat (nehlede na ten rozpocet). Tak precen nemuze dostat 10!!! Chapu ze delat recenze je tezke a subjektivni. Ale 3ka opravdu není fér, to mi Petře nevymluvíš. Nemluvim jen o cislu, to je hodně relativní, ale musím srovnat i to jake dalsi hry dostanou mnohem lepsi hodnoceni nez Gotham City Impostors, i kdyz je ta hra v jadru uplny generický odpad (který je na tom technicky treba trochu lepe)...
        • sleepless
          Skyrim jsme recenzovali na PC, ne na X360. Podle Alese i podle me si Impostors trojku zaslouzi, probirali jsme to. Sedi to i do naseho systemu hodnoceni a v textu je receno proc to od nas dostalo trojku. Srovnavani s jinymi hrami je sice na miste, ale jen v sirsim kontextu. Primarne se hodnoti dana hra tady a ted a podle, co mozna nejjasneji danych meritek, jinak by nemelo smysl hry hodnotit vubec.
          • Umaroth
            Petře, tohle ja chapu, ale hodnotis hru jako takovou, tak nemuzes hru hodnotit podle platformy. dejme tomu zeby si hra na pc vyslouzila 7, na xboxu 8 a na PS3 ony 3 body, tak to musite nejak zprumerovat pro objektivnost ( a v textu to vse objasnit, coz jste udelali, to nerikam)....
            • sleepless
              Bohuzel, zadne zprumerovani se od nas nedockas (podle jakeho vzorce, aby nam zas nebylo vytykano, ze jsme neobjektivni?). Vzdy je oznaceno, na jake platforme byla hra recenzovana a pro tu hodnoceni plati. Vse ostatni (duvody, plusy, minusy apod. je uvedeno v textu). Ano, mame uvedeno ze hodnoceni plati i pro ostatni platformy, ale to je renonc, ktery brzy zmizi. Takto je to nastavene a opravdu na tom nebudeme nic menit. Je to pro ctenare pruhledne a vzdy vi, na cem je - jestli s nami souhlasit ci nesouhlasti na zaklade uvedenych informaci. Opravdu nechceme psat tak, abychom se zavdecili vsem. Snazime se hry hodnotit odpovedne, ale hodnotit muzeme a budeme pouze to, co sami zazijeme/vyzkousime. A testovani jedne a te same hry na vice platformach (abychom alespon zminili platformova specifika, nebo dokonce delali specificky platformove recenze) neni mozne uz z toho duvodu, ze nemame pristup k jedne hre pro vice platforem. Vzdy si musime vybrat jednu verzi - primarne bereme PC, ale ne vzdy je to mozne.
            • Asi těžko můžou recenzovat všechny hry na všech platformách a hodnocení průměrovat. To je kardinální ptákovina.
      • Už někoho z vás napadlo, že by teda bylo lepší číselně nehodnotit, když vám to technické problémy nedovolí, nebo ideálně počkat, až to bude hratelné?

        Hodnotíte snad celek, ne? Když mi nepojede BF3/Skyrim kvuli technickym problemum, ktere mužou byt buď dočasné nebo dokonce na mojí straně, dam tomu 3/10? Ne, bych byl za blbce, protože dalších X recenzentů s tím problémy nemělo. To ste v tomhle připadě teď vy.
        • sleepless
          Proc bys mel byt za blbce? Tobe to nejede, pro tebe je ta hra spatna. A stejne tak postupujeme i my. Hodnotili jsme PS3 verzi, cekali jsme na opravy a stejne nic. Hodnotime hru tak, jak ji zazijeme my, nebudeme ji hodnotit podle nejakeho obecneho konsensu. Navic znovu zduraznuji, vse podstatne je uvedeno v textu.
          • Ehm, pokud bych dal BF3 3/10 protože se mi to nešlo spustit, za blbce bych byl.
            Pokud hra nejde, neznamená že je špatná, ale že nejde.

            Sorry ale jedna věc je, o ktere často tady mluvite, že hodnotítě subjektivě.
            Druha věc je SNAŽIT se být objektivní a hodnotit celek.

            Ja si nedokažu představit, jak byste fungovali jako soudci, pustíte na svobodu sexy zlodějku a zavřete okradeného pro jeho hnusný ksicht *1*
            • sleepless
              Hry samozrejme hodnotime jako celek a pokud hra nejede, tak to znamena, ze je neco spatne. Technicke provedeni je soucasti celku a promita se do hodnoceni pozitivne i negativne. Samozrejme je v tom rada nuanci, k jejichz vysvetleni slouzi text, stejne jako v tomto pripade. Pokud s hodnocenim nesouhlasis i pres vysvetleni duvodu, respektuju to. Postupovali jsme ale uplne stejne jako v pripade jinych her. Stejne jako treba v pripade extremne zabugovane Magicky jsme dali hre dost casu, problemy se presto nepodarilo vyresit. Tim, ze bychom ji nerecenzovali bychom nicemu a nikomu neprospeli. Kdo s hrou problem nema, tak mu na zaklade textu logicky dojde, ze pro nej plati hodnoceni trosku jine... I to je v textu zmineno.
    • Ringwraith
      Holt něco ten hype má a něco nemá...
      Holt2 něco recenzuje silnej fanda žánru a něco asi ne...
  • Tohle mě celkem překvapilo. Občas tu hru vidím na youtube u uploaderů, ktere odebiram kvuli jinym věcem a vypadá to jako celkem zabavne a celkem to vychvalovali. Taktež u mnoha jiných magazínů získala většinou kolem 7/10, IGN Gamestop Eurogamer. Metacritic 65 a uživatelé 6,2.

    Aby někdo srazil průměrné 3-4 body protože měl možná nějaké technické problémy, to už je trošku nahlavu.
    • Amim
      S tím, že to vypadá velmi zábavně musím souhlasit a taky jsem byl hodnocením velmi překvapen. Na druhou stranu, pokud kvůli technickým problémům je problém si hru vůbec zahrát, je takové hodnocení na místě. Ale nevím, nehrál jsem, pouze viděl u určitých komentátorů na youtube.
      • Spíš se nabízí otázka, jak stará je tahle recenze a jestli i na PS3 už vyšly všechny dosavadní patche.
        • sleepless
          Recenze je stara presne den :)
  • O vikendu jsme to s kamosem koupily na steamu.. matchmaking se pry podarilo opravit tak sem to zkusil.. a vida :) Ona je to docela zabava. Teda.. pokud to najde hru. Vetsinou mi to hru najde hned, ale nekdy nas to hodi do lobby, kde jsou max 4 hraci. Kazdopadne kdyz mate to stesti a najdete lobby, ktera se nevyprazdni hned po skonceni kola tak vas ceka poradna porce zabavy .. a pomaly proces levelovani? Po 3 hodinkach hrani mam kolem 20. levelu (bez zadneho BOOSTU) a to uz jde otevrit celkem hodne.

    Hra je teda podle me super, dokonce pridali i ten FOV slider.. ale ten matchmaking a retardovany GFWL to nestkutecne kazi - skoda.
  • Mám nahráno zhruba 5hodin PC verze a u hry se skvěle bavím. Prima hybrid TF2 a CoD.
    • Absolutní souhlas. Asi jsem oproti recenzentovi na jiné úrovni co se týče náročnosti. Na druhou stranu - bavil mě Skyrim, bavil mě DNF a baví mě i GCI, tak fakt nevím...
  • škoda těšil jsem se *13*
  • BoB.2
    Ale hodně rozdílný na €urogamer tomu daly 7/10 *7*
    • smejki
      ale tady to recenzoval chlap. třeba je to tím.
      • Vodny
        Já jsem taky chlap. Spíš to bude tím, že zde byla recenzovaná PS3 verze, zatímco na EG jsem recenzoval PC verzi s patchem 1.5. A testoval jsem ji od února. Zde to vypadá na pár hodin hraní. *3* *7*
        • ales.smutny
          Přibližně dvacet hodin. Děkujeme konkurenci za návštěvu a tradičně profesionální chování :)
          • Vodny
            Není zač. Sledovat a reagovat na konkurenci je podle mě jedna z nejdůležitějších věcí v jakémkoliv byznysu. A že recenze zde publikovaná na mě působí jako napsaná za víkend nemá s reálným časem ve hře stráveným nic společného.
            • ales.smutny
              Díky bohu, že už jsem "pár" redakcemi prošel a tak nějak vím, jak vypadá profesionální chování v žurnalistice...:)
          • Džejdý kolem sebe asi šíří auru lásky a tolerance. *15*
        • smejki
          já tvé pohlaví nezpochybňuji. to tady zombík nade mnou... *4*
      • Failogamer nechám bez odezvy ale seš si jistej tím recenzentem tady?
      • A vodny je snad ženská?:)
        • smejki
          podle Bobova textu to vypadá, že dokonce tlupa ženských.
          • Aha, už chápu:).
  • BoB.2
    To maj za to že si dělaj srandu z komiksovejch postav. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit