Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cumpi3
    nač tři postavy? To mohli udělat latinoameričana, kterýmu padají vlasy a má rád trika s límečkem *1*
  • hmm, černoch, uzenáč, aspoň že jeden z nich je běloch, doufám ale, že v rámci korektnosti bude teplej *1*
    • korektnost pro lůzu, by mě zajímalo kolik maj mezi sobou jinejch národností rothschildové a rockefellerove, ktery prakticky ridi ameriku. Ahoj dcerko jee, to jsem rad ze sis nasla cernocha s getha a ne nevadi synu ze si homosexual a nasel si si pritele z mexika. Hahaaha
    • Pethulla
      to víš, duhová koalice.
    • :D:D To je recht :D

      Moje teta, když mě viděla hrát GTA San Andreas a viděla, že tam pobíhám s černochem, tak se nevěřícně ptala, proč hraju za černocha :D

      Teta není rasistka, ale prostě nechápala, proč nehraji za bělocha :D :D
      • Tak mne to trochu rasisticke pride a to v ziadnom pripade nepatrim medzi tych srandistov co vsade vidia rasizmus :D
        • A proč ? :-) Jen nechápala hru a do příběhu se také více hodil černoch, než běloch. A je přeci jendo za koho hraješ, když tě hra baví a příběh má patu a hlavu :) ne ?
  • Keyz
    Doufám,že za milovníka triček z límečkem nebude muset hrát moc často :)

    - latinoameričan,afroameričan...To jsou hovadiny.
    Prostě černoch a hotovo.Neviděl jsem černocha který by se narodil v ČR a říkal,že je afročech.
    Pozitivní diskriminace je stejně špatná jako diskriminace.
    • Proč ten z nich vypadá nejsympatičtěji.
    • Môžeš mi vysvetliť akým spôsobom niekoho pozitívne diskriminujem tým že ho nenazvem černochom ale afroameričanom alebo latinoameričanov alebo akokolvek inak ? Nakolko v europe žijú prevážne " domorodci " tak u nás proste nieje kultúrne vžité označovať človeka inej rasy narodeného v europe ako " afroeuropan " atd. to tak jediný rozdiel . Inak si myslím že je to úplne jedno , rovnako ako mne by bolo jedno keby ma nazývali belochom alebo čoboloeuropanom *3*
    • No ono afroameričan je rasa, ne že se narodil v americe a je černej, veřím že to víš, ale v tom případě je tvůj příklad trochu mimo.
      • A není úplně jedno jestli je latinoameričan,afroameričan či ..... já nevím japonorus. Podstatné je to, že jsem přeci lidi !! Přece člověka nesoudíš podle barvi či jestli má jiné rasy, než ty ale soudíš ho jako člověka ne podle "obalu

        Podle našich činů nás lidé mají bárt :)

        Naše činy nebudou zapomenuty, osvěžíme-li je občas jinými činy. "Marcus Porcius Cato censorius"
      • A není to náhodou etnikum? Cikáni taky nejsou rasa, ale etnikum.Afroamerická rasa je blábol.
        • cikáni jsou indoevropani, jako my, ať už se nám to líbí nebo ne
          • a jaký cikány myslíš protože není cikán jako cigán.
          • Magister_Peditum
            Cikáni jsou příslušníci indoevropské jazykové skupiny, jako my. A rasově je to europoidní rasa, jako my, nikoliv "indoevropská".
      • Keyz
        To je stejně hloupost takto řadit lidi do menších a menších "ras."Je to spíše politický termín aby to nikoho neurazilo.
        Černoch bude mít děti s Číňankou a taková skupina pak bude početná.Tak to bude co?
        Afroasiat?
        • Co já vím, ale černoch s bělochem je mulat, tak i asiat s černochem něco bude, ale netrap se tím :)
      • Paulcz
        stačí kouknout na wiki, abychom se dozvěděli, že sis to právě vymyslel :)
        • Stačilo dávat na prvním stupni pozor (jestli ho máš za sebou) a věděl bys, že už si to vymyslel někdo přede mnou :)
      • Magister_Peditum
        Afroameričan je rasa? *8*
        • Ano afroamerická, stejně jako my sme indoevropani, vidím, že si teda myslíte , že to znamená černoch narozenej v americe, co nadělám, sem na herním serveru :D:D
          • aneb jak ze sebe udelat uplnyho idio*a behem minuty. Gratulace!
          • Tak takovejhle žvást jsem ku*v* dlouho nečetl...bravo chlape, udělat ze sebe takovýho ignoranta se jen tak někomu nepoštěstí )))
            • a Jak nedávám -/+ tak ty si to zasloužíš, protože tomu sranci cos tu vyplodil asi fakt věříš a ještě to podáváš dosti arogantní metodou )))
          • rancor1223
            Motáš si pojmy s dojmy.

            Afroameričané jsou jen a pouze potomci černošských (afrických) otroků v USA a evropanů.
            Když je chceš řadit rasově, pak jako mulaty. Protože máme 3 hlavní rasy (europoidní, negroidní a mongoloidní) a jejich 3 kombinace (mestic, mulat a zambo) a jak jsi si jistě všiml, když ve škole tak moc dáváš pozor, v tomto seznamu nenajdeš žádnou afroamericku rasu, protože žádná není. *3*
          • Magister_Peditum
            A ještě do toho taháš indoevropskou jazykovou skupinu, která nemá s rasou nic společného? Darmo mluvit...
  • Hrát za saniťáka, hasiče, policistu nebo taxikáře už asi v žádném GTA nebude:(
    • Keyz
      V GTA to bylo ale naprosto šílené.Tam jako polda po cestě zničil a mnoho aut a žádný problém.
      V GTA III jsem jel jako taxikář,naboural jsem a udělal několik přemetů.Zákazníkovi to nevadilo :)
    • To mě vždy nebavilo *10*
      • To tě asi nebavila ani Mafie, protože "Původně jsem byl taxikář. I když to zrovna moc neneslo a dělal jsem to od nevidím do nevidím, byl jsem rád, že mám aspoň nějakou práci…" *3*
      • Nikdo tě k tomu nenutil.
  • Stejne je obliknete jinak tak je to jedno :D *1*
  • BoB.2
    Úplný neviňátka. *15*
  • BoB.2
    Doufám v lepší optimalizaci než u posledního dílu.
  • Ten vlevo vypadá jak Táborský.
    • Dpč , říkal jsem si od první chvíle to samé *1*
    • drobec i Huga Weavinga *3*
  • MikeiXX
    To doopravdy někomu tak šíleně vadí, že by hrál za postavu s tričkem s límečkem? :)
  • Mně už zajímá jen jedno. Kdy si budu moct předobjednat PC verzi?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit