Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nic takoveho. Free account ma pristup k cele puvodni hre obsahove bez omezeni. Omezeni tam jsou ale typu ze do high lvl lokaci muzes az na to mas level ne okamzite a pak taky nejake omezeni psani do chatu ale to je tam jako prevence proti botum. (cely list zde: https://help.guildwars2.com/entries/95982157 )
    Kdyz si to zaplatis dostanes pristup k nove vychazejicimu datadisku a jeho featuram, mapam, legendarnim armorum, raidum atd kde se clovek s free accountem dostane az vyjde dalsi datadisku za nejaky ten rok dva.
  • Ah ty budes jeden z tech ubozaku co se nikdy nepostabi sobe rovnemu protoze vi ze by dostali na zadecek.
  • Mám otázku, zvýhodní nějak hráče, kteří si hru již zakoupili? Přeci jenom by to bylo trošku nespravedlivé, když platící hráč dostane to samé co neplatící. Nejedná se mi o žádné pay to win kraviny, ale třeba nějaký skin, diamanty, nebo třeba sleva na datadisk by byla fajn :)
  • Takže když mam koupenou původní hru tak jsi stejně musím koupit tento datadisk? Přemýšlím že bych se podíval na to jak se hra od vydání změnila.
  • Ano bude to jiz bylo vyvojari receno ze vzdy kdyz vyjde novy datadisk bude predchozi obsah vcetne vsech predchozich datadisku uvolnen zdarma.
  • Nedávno jsem se do hry vrátil a nestačil jsem se divit jak moc je to překopané... lokace přestavěné, dostavěné ty které dříve byli rozestavěné atp. Nové grafické hejblátka a nastavení a hlavně komplet novej systém skillů a abilit.
  • samozrejme, stejne jako u wow
  • Moment, takže pokud někdy v budoucnu vydaj další datadisk, tak tenhle pak bude zadarmo?
  • no prave, ale pak nemužeš s nabušenou postavou gankovat nooby jak jsem to delal ve wowku...
  • Vyhnout se jednomu z nejlepších MMO na trhu? Právě naopak - hodí tě to na stejnej level jen pokud máš level vyšší. Guild Wars 2 má spoustu nedostatků, ale je to jedno z nejlepších v žánru (a že jsem jich hrál) a určitě za to stojí.

    Nejvíc mě asi prudí absence mountů, hodně mi tam chybí. Jinak level systém a motivace dělat něco ve skupině je parádní.
  • Na rovnaky level ta to hodi len ked ides do mensej oblasti(napriklad si lvl 35 a ides do oblasti pre lvly 25... tak ta to hodi napr. na level 26).
    A vybavenie ma kozmeticky efekt len v PvP aby to bolo vybalancovane. Co sa tyka PvE, tak vsetok gear ma normalny stats ako sme zvyknuty v hocijakom inom MMORPG.

    peace
  • doporučuji se tomuto mmo vyhnout, levelovani nema smysl protože vas to vždy hodi na stejnej level jako maji ostatni a vybaveni ma jen kosmetickej efekt.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit