Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Leonidasss
    Rozhodně to není jen ''pár'' hráčů, ale dle reakcí na forech atd. se to může vyšplhat až na tísicovky případů, stalo se to i bráchovi a nemůže hrát ani na serveru bez PB, takže ta rada od EA je k ničemu, prostě si teď vůbec nezahraje.
    EDIT: Tak na serverech bez PB už hrát může.
  • To je hnus tohleto, pánové sou na podobný mentální urovni asi jako ty který odpalujou nálože na tržišti a zabíjej tak desítky nevinných lidí denně protože se jim nelíbí co dělá vláda.
    Prasata.
  • jindra.veliky
    a priste budou zlodeji protestovat ze je policie zavira? *15*
    • jj, mlatenim nevinnych okoliducich, co s tym nemaju vobec nic docinenia.
    • V tomhle absurdistánu bych se ani nedivil.
  • Veskoslav
    A co je nejhorší? EA nás před tím nedokáže ochránit. Jo trest za to, že jim kupujeme hry.
    • Jn kdyby aspon sklopily uši a řekli sme kopyta a naboural nám někdo systém, omluva bla bla...ne že dostanu bana a vubec nevim proč
      • pri takovy omluve by ztratili duveru a vyuzily by toho ostatni studia.predevsim by pak hraci pak casto argumentovali ze v cod se tohle stat nemuze atd atd
  • LOL hackeri breci ze je nikdo nema rad :D
  • sonk
    hra je dobra, o to nejde.. služby kolem trochu váznou
    • Vaznou???
      Suuuu na HO*NO!!!!!
  • to je konec tohle. Ja chapu ruzny formy protestu, mirene utoky vladu a ruzne servery.(rikam chapu, ne podporuju). Ale tohle uz se da podle definice povazovatp omalu za terorismus, tj. motivovane nasili proti nebojujicim cilum za ukolem ovlivnit verejne mineni. at si pro me za me bojuji mezi sebou nebo jak chtej, ale ne na ukor ostatnich lidi, predevsim tech kteri s tim nemuzou udelat absolutne nic.
    • :-D neprožívej to tolik :-DDD hele chápu,to co píšeš má hlavu a patu a seš v právu,tohle otravuje každýho. Ale to jak si to formuloval :-DDD to je vrchol :-DD zapomněl si ještě dopsat,že navrhuješ, aby byly popravený bez nároku na řádnej soud,zkonfiskovat majetek celý rodiny až do pátýho kolene a já nevim co ještě :-D trapnou,debilní hru(a je jedno jestli to je Baldurs Gate,BF,CoD nebo Half Life-hra je prostě hra,ne realnej zivot) srovnavat s nějakym reálnym omezenim jediince ve společnosti-ty máš problémy ;) bud rád,že si zdravej a neprožil si opravdovej terorismus na vlastní kůži
      • :D ted to po sobe ctu a vypada, ze je to lehce zdramatizovany. Coz o to, ja si zahraju tydne 4 hodky na odpocinek a jsem v klidu. Me na tom celym aktu zarazi akorat ten fakt ze ty bany davaj prave hracum. Coz jsem prirovnal k definici terorismu, protoze to tomu odpovida,akorat v jinym meritku. jinak ja tu vzdy resim rad nejaky hovn protoze ted behem zkouskovyho je hezky behem celyho dne se odreagovat bud bujnou diskuzi se zabednencem anebo precist par clanku ;)
    • Je to jednoznačně forma terorismu a k těmto hackerům bychom se tak měli stavět.

      Jinak PB je svinstvo, to je jasné. A proti cheaterům stejně nic nezmůže. Já už potkal v BF3 tolik cheaterů, až je mi to trapné.
  • podle komentářů.. jsem ani netušil, že je to až takhle smutný v tom multiplayeru.. tyhle věci mi dokážou pěkně zkazit hru.. a to jsem přemýšlel o koupi
    • tak jako ty aimbotery potkas treba jednou dvakrat tydne pokud hrajes fakt intenzivne....ten aimboter vetsinou do 15 minut zmizi anebo sep repojis jednoduse na jiny server-zas takova tragedie to neni. a co se tyce tech hackerskych banu....tak zatim jenom 150 lidi,sance je mala a brzy si myslim, ze cely ten problem daji do poradku
      • neni pravda ze parkrat.....me kvuli tomuhle problemu kopal PunkBuster tri dny v kuse...xkrat jsem volal na EA a nepomohli mi...nicmene alespon jsen diky tomu dohral tu zoufalou kampan :)
        • PB tě mohl kopat kvůli různým problémům. PB dělá tradičně problémy pořád. Je to smetí.
        • jo a najit server bez PunkBusteru je temer nemozny....a kdyz tak hrajes s idiotama co cheatujou a nezahrajes si
  • to je ale trochu mimo misu. pokud tim minis, ze kvuli tomu banuji hrace, protoze jsou nasrany na neferovy chovani admin, tak banuji adminy,kteri to delaji
    • to byla reakce na adama
  • O o cem by pak Byl ty woe Multiplayer kdyby si dal kazdej napriklad nesmrtelnost....to bybylo fakt zabavny..Anticheat bymel byt plne integrovan na vsech servrech, platformach a nejlepe soucasti spustitelneho souboru, aby to clovek bet anticheatu ani nespustil..
    • Cheateři jsou největší noobové a lamy, který sou na týhle planetě...nejradši bych těmhle dementům ty počítače rozšlapal na kusy a ještě je pořádně proplesk!
      • miker17
        největší sranda byla když Admini F2P hry APB dali do nového patche vychytávků která zkomplikoval asi na 1-2 týdny chod placených aimbotů a wallhacků....ja jsem si zrovan udělal novou postavu na Obeye a řekl jsem si že si dám misi no a hra mě semozřejmě hodila proti full gold týmů s grupou n00bů a ti zlatí borci se nezmohly ani na jeden kill....to byl nejlepší týden v APB a ukázalo se kdo má skill a kdo je jen n00b s aimbotem/wallhackem (90% zlatých se propadlo do bronzové kategorie) a tito hráči pak ku*vili na fórech
        • Hm, ale asi tak první 2-3 dny ten punkbusterpostupně čistil celej server (tzn. vykopl celej server za to, že nemá povolený punkbuster) nakonec to povolili, ale vidět že na serverech je všude po 5 hráčích byla zábava

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit