Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mna raz zastrelil jeden debilek s MP7 ked som bol V TANKU, cez polku mapy. Potom som to zacal FRAPSovat, spawn na US zakladni v Karkande a sundal ma z Trainu, fakt velka bzunda. Takze aj ked to mam natocene, ze mal za 2 minuty 59:0 si nepomozem.
    • Jo, to se mi stalo taky. V klidu jsem si vezl zadek ve svém tančíku. Krásný slunečný. Chtěl jsem si rozmlátit pár baráků a poslat na onen svět pár lamek a pak mě snipou oddělal blbeček z uncapu. Bohužel mu ban nikdo nedal.
    • Tyhle instant killy jsou celkem běžný. Stojí si to na základně a v pár sekundovejch intervalech zabíjí všechny nepřátelé. Klidně ještě před začátkem kola, během odpočtu. Což skoro až člověkanutí se zamyslet nad tím, jak moc se v Dice museli vykašlat na jakoukoliv ochranu, když tohle vaše hra vůbec dovolí.
    • miker17
      dej link
      • http://www.youtube.com/watch?v=rTo1hzRbhUY
  • Hah, ještě že sem si tenhle s h i t nekoupil :D
    • Ani nevíš o jak dobrou hru jsi přišel!!!! WOE
  • Mozna pisu trosku OT,ale mam v planu si koupit tuhle hru ale jak vidim tak nekde jsou admini na ..... takze bych chtel vedet,jestli ma cenu hrat na ceskych server(nebo slovenskych) nebo se mam napojit na zahranicni(proste nekde,kde je slusny server se slusnym adminem,ktery me pri HS nevykopne nebo neda ban).
  • jak uz bylo napsano, nechodte hrat na Bobici a playzone. Obecne ani na cesky servery, lidi tam stojej za houno. Doporucuju DE a ENG.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit