Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :-D čtu si verdikt a pak koukám na hodnocení :-D vy jste kluci vážně vtipálci.
    Hru strháte jako totální kravinu a pak jí dáte 6/10 - proč se doprkna pořád bojíte
    používat celou stupnici hodnocení? Když je něco špatný, tak to má mít i špatné
    hodnocení. Mluvím obecně, ne o téhle konkrétní hře o které nic nevím.

    Věřím, že by to ocenili i ostatní. Může mi někdo logicky vysvětlit, jaký má význam používat desetistupňovou škálu a a následně hodnotit jen a pouze v rozmezí 6 až 10/10? k čemu Vám je 1 až 5?? Vím, řeší se to tu často, vždycky to vyšumí po něčí oduševnělý odpovědi, že "tak je
    to správně, tak to má být"......jak u debilů na dvorku. Pak tu máme spoustu podprůměrnejch,
    neoriginálních a plitkerjch her s hodnocením 7/10.
  • Takže chápu správně, že hra dostává nízké hodnocení z důvodu špatného PC portu. A následně recenzent doporučuje sáhnout po strategiích byť tématicky mimo ( Company of Heroes ) či téměř 10 let staré ( Dawn of war ).... To je trošku mimo ne?
  • jen těma teplejma. Těch zná stejně nejvíc.
  • edgy se ted používa mezi tvymi vrstevníky?
  • Lukass
    Na bojovky a fotbal mam doma gamepad brouku.
  • MalyZeli
    Po precteni tvyho komentu mam sebevrazedny myslenky, a este me kvuli nemu boli hlava... fakt dekuji. *11* *11*
  • TheGGG
    asi jako když pcčkáři hrají na klávesnici nějakou bojovku, to zase dostávám záchvaty já...
  • Lukass
    Ja sem se za bricho popadal kdyz sem videl jak to konzolisti hraji na gamepadu, snek je oproti nim turbo mys:-)
  • TheGGG
    edgy...
  • haaa, ty jsi ftipálek *11* *7*
  • pamatuju dobu, kdy vyvojari brali portovani z console na pc vazne a kvuli pc delali zvlast user interface a ovladani. Pak si rekli, kaslem na to lidi sou blbi a koupi to stejne, hlavni je ze se to na te konzoli proda
  • solomon.short
    pokud spocitame hrubky, je to asi jeho strizlivejsi bratr :D
  • Jistě že je.
  • Jacku, jsi to ty???
  • Ježiši tiscali vážně upadá ten co to recenzoval z největší pravděpodobností nikdy nehrál rts za prví na pc běží hra parádně klávesnice a myš bez problému a dokonce mám i gamepad na pc s kterim se hra hraje taktéž hraje perfektně a pokuď je pro někoho problém zapojit gamepad do pc tak se to dneska dělá přes usb konektory. Nicméně hra se hraje perfektně hraje i na klávesnici s myší a pokud jste to ani nehrály, tak byste snad radši neměli komentovat, jelikož váš koment není objektivní a konzoli nemám abyste si nemysleli, že jsem fanda do konzolí.
  • TheGGG
    očividně se jedná o hru dělanou pro gamepad, jistěže to nebude na úrovni RTS na PC, kde navíc nikoho lore halo nezajímá.
  • Stavene cim? Kvalitou to asi nebude kdyz to zde pohorelo...jestli je tohle pro konzole supr pak to je vtip
  • TheGGG
    a číselné hodnocení? Jinak říkám to pořád, hry pro xbone by měli být na xbone... ne je cpát na PC, když na to nejsou stavěný...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit