Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Jak jsem měl tumor hlodající postupně v mozku z COD ( to nemá zdaleka tolik článků tenhle rok clap- clap-) tak this game gives me cancer omg!

    I když oni by byli sami proti sobě kdyby to bylo moc náročné... -face palm- ( Což se zaplou fyzikou Mafia2 byla i bezní viz trhání za deště nesmyslně) *11* *12*
    • Vyjadřuj se jako člověk ne jako p*ča *7*
    • Inquisitor
      Tak tohle by mohl závidět i Google translator :D
    • A chtěl jsi tím říct něco? Proboha ...
  • No, já jen doufám že se moderská komunita nějak vytáhne (a že vůbec bude jak). Ta hra vypadá fakt smutně, neostře a mdle.
    • Pokud to bude zase používat sds soubory chráněné TEA šifrou, tak osobně moc nevěřím, že se někomu bude chtít to prolamovat, jako v případě Mafia II. Mafia II podle mého názoru těžila z odkazu prvního dílu a tak se jejímu modování přeci jenom alespoň na okamžik věnovali i velmi schopní lidé, kteří většinou odvedou počáteční špinavou práci. To ale myslím si u Mafia III nehrozí.

      I když, stále je tu možnost, že Hangar13 budou líní měnit klíče a tak to půjde číst stejně jako sds u Mafie II.
      • Jsou to amíci, ti budou určitě líní.
  • Lukyz
    Ono se taky není čemu divit, vždyť hra nevypadá nikterak nadprůměrně. *7*
  • Mně to přijde jako pozitivní zpráva. Ne jako kolegovi :-). Paráda! Zahraju si tedy i na gtx860m !
    • ale jasne ze to pujde, to vzdycky strasi. gtx860/960m neni uplny low end ala 840m/940m takze na 99.99% se neni ceho bat.
    • WalkingWad
      jen pro přesnost 860M (stejně jako 960M) = gtx750/ti (GM107) takže decentně pod minimálníma...
      • jen pro presnost 860m je 8% za 960m ale to je jedno. stejne to behat bude, aby ne, na mainstreamu minule generace. tipuju, ze stredni detaily to na fullhd bude davat.
        • WalkingWad
          Já jen psal, že mají stejné jádro, ne že to jsou stejné grafiky... (GM107 má gtx750/ti, 850M, 860M (některé), 940M(některé), 950M a 960M)
  • DekkerDave
    Za to může downgrade kvůli nedostatečně výkonným konzolím. Opět trpí PC komunita!

    *15*
    • walltar
      Vydíš, já mám už skoro 4 roky starý PC a pořád si tohle bez problémů zahraju... nemůžu říct že bych to označil za trpění. *1*
      • Upřímně, kupovat každý čtyři, pět let novej hardware je kravina; podobně jako kupovat každejch pět let a častějc novej telefon. Nebo kupovat televizi. (Kdykoliv a jakkoliv často.)

        Jediný, co stojí za to kupovat i víckrát do roka jsou foťáky. *5* *1*
    • Mart9
      Co to meleš? *1* Vždyť já to na PC nerozběhnu, ale na PS4 bych mohl, kdybych chtěl.
    • TheGGG
      ta masa lidí co maj doma svou starou gtx 970 (a hůř) myslím bude ještě ráda, že jsou nároky nízké... já mám doma gtx 1070 ale protože mě hra nezajímá nebudu komentovat. Těch pár napapaných hejhulů co má doma kartu za 60 000,- bude mít holt smůlu a to je taky věc co mě těší...
    • Ne každý si může dovolit koupit si každý půl rok nové PC. Já osobně jsem vděčný, že to konzole trochu brzdí.
      • WalkingWad
        Proč každého půl roku ? Cpu se nikam nepohnuly tak 5 let (přetočená 2500K posvačí 6500 atd..) a grafiky tak od 2 roky... proč kupovat celé PC ? To není konzole, v PC se dají měnit komponenty....
        • To víš to je plebs, který v životě neviděl PC zevnitř a myslí si, že je třeba měnit každého půl roku všechny komponenty. Je mi z takových neznalých lidí líto...
        • Ristoro
          Asi ty děti nemají rodiče, co umí složit PC, tak se kupují herní sestavy z Alzy za 40 litrů :D.
        • TheGGG
          né každý si troufne taktovat až na samotnou hranici s vrtat se kvůli každé kapce výkonu v systému a biosu...
          • WalkingWad
            Jo ty myslíš to 2500K, já se bavím o posunutí blck x multiplyer, případně pár kliknutíma... Tady to hrabání se v biosu o kapku výkonu, to jsou představy které nemají s realitou nic společného...

            hlavně hranice výkonu je taky blbost... najdeš si ideální takt na netu pro daný cpu a na ten to nastavíš pokud si s tím nechce hrát, šmitec... práce na 5 minut...
            • TheGGG
              ne že by každý znal nějakého IT experta... naštěstí ja zatím se svou gtx1070 a i7 skylake nic taktovat nepotřebuju a jen se vám pc mustardům s vašima 970 co prskáte na konzole směju...
            • A nebo si nechá postavit PC někým schopným, kdo vybere komponenty, sestaví je, přetaktuje. Mám (stále ještě - a doufám, že ještě dlouho mít budu) GTX 670 výkonnější než netaktovaná 680 a hádej co, počítač mám vedle sebe a neslyším ho a teplota CPU ani GPU neleze nad 60 stupňů. *3*
            • TheGGG
              už teď to zní jako něco, co spousta majitelů pc radši dělat nebude a koupí si novej kus...
      • socka alert !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit