Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • běž do pr d. ele
  • tak kde jsou ty hory přiblblíků ohánějící se 1 světovou válkou? zatím jste se moc nerozdováděli trapáčci, na hate tu prostor máte tak honem :) a rychle mi naklikejte mínusy protože to určitě změní názor vývojářů :)
  • Mam prvni generaci i7 a hra slapala na max detaily bez problemu, takze by me zajimalo, kde vzali takove minimalni a doporucene hw naroky.
  • Přesně ja mám Xeon z roku 2009 a 8 gb DDR2 a na medium 60+ Trošku to přestřelili ty nároky.
  • Este ze mam hi endovy pocitac.. akorat uz nemam cas hrat hry.... OMFG
  • neni to simulator, 1/10 WNB
  • Jak může být Nvidia GeForce GTX 1060 3GB lepší jako Nvidia GeForce GTX 970 4GB? Jen se ptám? Pokud není, je lepší GTX 1060 6GB než GTX 970 4GB? Uvažuji o koupi buď 970 4GB nebo 1060 6 GB, ale jsem na vážkách, protože jsem měl starou MSI GTX 660 1 GB a před necelým rokem jsem kupoval GTX 960 2GB a změna k lepšímu je neuspokojivá občas se mi zdá že ta 660 byla kvalitnější co se týče FPS.
  • copak hosanku, slapnul jsem ti na bebicko?
  • Tak to se ti hra bude moc libit
  • Zato mentalni naroky jsou prekvapive male *15*
  • ty jako inteligent urcite nezstracis zadny necim tak primitivnim jako je hrani her a maximalne ve svem volnu zkoumas partie sachu nejvetsich velmistru, ze? *1*
  • Srágora pro dementy, teď se tomu tuším řiká "hra vyvíjená primárně pro konzolový trh"
  • Horst_Fuchs
    Však neřeší, jen je to vtipný. *5*
  • jak kde a jaká verze. Moje SC už spíš na úrovni tý 980 :). A to jsem na taktování sám ještě nesáhl.
  • redakcia nevie o HW absolutne nic, takze to musite chapat.
  • Nemalé? Hrál jsem to na 4 roky staré šunce na medium se stabilními 60+ fps. A vypadalo to pořád luxusně. Podle mě jsou ty nároky směšné.
  • Nechápem ako môže toto stále niekto riešiť.
  • V tom pripade to nechapu a zhroutil se mi cely svet.
  • bohužel to řečeno bylo. Po prvním oznamovacím traileru spousta medii psalo "BF1 se bude odehrávat v alternativní WW1" a pak muselo přispěchat ea/dice, aby řekli, že nejde o alternativní realitu. Což samo o sobě nepotřebuje moc komentář :)
  • Je to z prvni svetove. ALE nebylo receno ze ktere dimenze. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit