Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže optimalizace je naprosto nulová. Jako pojistku uvádí rozsah od standardu až po nejnovější HW, kdyby to náhodou někomu na maximální detaily nejelo... Tady se vlastně není čemu divit. Rockstarovci už prostě neumí optimalizovat hru (viz GTA 4).
    Velikost 35 GB na disku je naprosto k smíchu. To tam nacpali 4 hodiny videí v HD kvalitě a nejspíš se ani neobtěžovali s komprimací, prostě tam nafrkali textury v řádech desítek MB.
    Jsem fakt zvědavý, jak bude hra vypadat. Ze screenů, co jsou momentálně k dispozici, se toho moc nedozvíme, protože všechny prošli retuší.
    Holt si budem muset ještě chvilku počkat a zhodnotit hru až po vydání.
    P.S. Možná je to nový boj proti pirátsví. Komu se bude chtít stahovat 35 GB?
    • Jo boj proti pirátství.. spousta pyrátů nemá na hry, proto je kradou, a na počítače na kterých by to jelo už vůbec ne.. takže nebude důvod to krást *15*
      • Nesouhlasím. Já jsem si před rokem pořídil nové železo, ale hry stejně stahuju z warezu (beru to jako demoverzi). Když se mi hra líbí, koupím si ji (samozřejmě až klesne na rozumnou cenu 500 Kč a míň).
        U Maxe 3 si to ještě pořádně rozmyslím, jestli to má vůbec cenu stahovat (Pokud hru nevyzkousím, tak si ji nekoupím, protože nevím, do čeho jdu).
        Za hry typu Metro, Mirror's Edge, Bulletstorm, Gears of War... nemá cenu peníze utrácet. Člověk to dohraje jednou a víckrát se k nim nevrátí. To platí pro všechny koridorovky.
        • Mechwarrior_bw
          no vidíš a ja hrám taký Mirror's Edge dodnes a kolkokrát som ju dohral už ani nerátam... každý sme nejaký.
        • Novodobá výmluva...
        • Za hry typu Metro, Mirror's Edge, Bulletstorm, Gears of War... nemá cenu peníze utrácet.

          - chlapce tak ty mas vybrakovano v hlave a to hodne! Kez by jsi posel na rakovinu
          • tiez s nim ani trochu nesuhlasim ale priat mu za to rakovinu? za to ze sa mu nepacia tie hry ktore sa pacia tebe? ... Ani neviem co na to povedat. Daj sa liecit.
    • Mechwarrior_bw
      súhlas, už sa teším ako každú minútu bude hra prerušovaná nejakým videom ... nie, o niečo také v akčnej hre skutočne nestojím. A s tou protipirátskou ochranou je to zaujímavá úvaha a myslím, že veľmi správná.
      • goofysk
        no ja ted stahuju star wars comlete saga 355 gb :) takze kvuli piratum to urcite tak nenafoukli. a k tem pozadavkum - myslel sem si, ze je to vtip...
        • Mechwarrior_bw
          sry ale to nie je argument... ak je jeden človek zo 100 ochotný, má čas, trezlivosť a dobré pripojenie niečo tak objemné sťahovať, to ešte neznamená že ostatní sú na tom rovnako.
      • Max payne stavěl i na příběhu ta hra tím pádem má mít videosekvence !! Jestli se ti to nelíbí běž si hrat Gear of war.
        • Mechwarrior_bw
          qwer: myslíš intro ? :) alebo tých pár niekolkosekundových ingame animácie pred novým levelom alebo pred väčšou prestrelkou ? (Max Payne 1) :D
        • Hlavně, že v 1 a 2 videosekvence byly.
        • Mechwarrior_bw
          čo je to Gear of war ? :) ... a ak myslíš tú konzolovú šrágoru tak to naozaj nie, ďakujem za pochopenie. A neviem ako si prišiel na to, že hra ktorá stavia na príbehu musí mať tony videosekvencií :)... zrejme produkt dnešnej doby.
        • goofysk
          jenže pžedchozí díly si vystačily s komixovými obrázky s bublinami a pro atmosféru a vyprávění příběhu to bylo geniální! a požadavky na místo minimální.
        • HAHA +1 *5*
  • To vyjde na čtyřech DL DVD?
    • Na externom HDD alebo na nejakom USB kluci velkom *1*
  • ked si vezmem ze na mojej zostave phenom 2 1090t s gtx480 ide gta4 na max uplne na nanic takze sa da povedat ze v R* sa naucili optimalizovat
    • GTA IV je nejhůř optimalizovaná hra... vlastně neoptimalizovaná tady sedí líp.
      • a co som asi tak pisal akoze wtf koment
  • 35gb na disku.počítám že bude na co koukat, dele než 4 hod *3*
  • A požadavky na HW jsou?! Nečekaně komické! Díky bohu za konzole (ironicky)!
  • jej ani se nezapotim ....... jsem zvedav kdy vyjde hra ktera mi pocitac alespon zpomali :D
    • tak si dej na PC počítat meterologické tabulky
  • Požadavek na HDD je asi zatím rekord, co sem kdy viděl a kam moje chabá paměť sahá. Budu muset provést čistku na mém disku :-)
  • 35 GB na disku? Haluz *8*
    • GTA4 aj s datadiskmi ma 31GB na mojom hdd. Len tahat to cez steam trva dlsie. A to som mal vtedy este iba dsl. *8*
    • FeebeEWN
      takže to bude konzolový port :D takhle dopadla i pc verze Star Wars The Force Unleashed (2009), kdy ve své době měla na disku 16giga. Ukázalo se, že je to port, kde je hromada zkopírovaných souborů navíc. Druhý díl byl už totiž 4x menší...
      • Soubor "xbox360.ini" - velikost 28 GB *1*
  • Díky bohu za optimalizaci že mi bude stačit pouze počítač z NASA. Dost mě zarazilo 35GB na disku.
  • Tak to je změna ve srovnání s druhým dílem, který spustím i na prastarým notebooku s bůhvíjakou grafickou kartou na plný detaily až na výjimky bez hryzání... TA hra byla optimalizovaná.
    • To by ovšem vzhledem k jejímu stáří nikdo nečekal :-D
    • a jak je ta dvojka stará, boha jeho *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit