Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta hra je velmi špatná pro začínající hráče... Představte si nováčka, který v životě nehrál karetní hru a chce si zahrát Hearthstone, jen protože je fanouškem série Warcraft. Nainstaluje si tedy Hearthstone, udělá tutorial, a při první hře proti živým protivníkům dostane se svým základním deckem Huntera nebo Zoo. Nemluvě o tom, že takový nováček bude mít těžko Naxxy. A proč by si ty Naxxy kupoval? Vždyť přece pořád prohrává a to ho nebaví. Toto je podle mě dost velký problém -> začínat nyní je asi 5x těžší než před rokem a Blizzard by s tím mohl něco udělat.
    • ona je špatná i pro občasné hráče. Od začátku prosince jsem nehrál, nebyl čas. Nedávno jsem to spustil.. a chuť to dál hrát mě přešla :) V podstatě se na nové balíčky chytám dost sporadicky a když si uvědomím kolik času, her (a momentálně spíš proher) by mě čekalo než bych si nacuc nějaké nové použitelné karty.. škoda :(
      • porat si muzes ty karty koupit *3* to ze nekdo zacna az ted ho jen bude stat € nic vic...
        • Nechci za něj mluvit, ale proč by jsi investoval do něčeho peníze, z čeho jsi frustrovaný?
          • Asharak
            Tak když je frustrovaný z toho, že nemá čas farmit karty,a pak by je měl, tak by snad frustrovaný nebyl :P Pokud teda pro něj není pár stovek velkej balík to by byl frustrovaný zase jinak *15*
    • mmr funguje vyborne. schvalne si udelej novej ucet a jdi hrat - na casualu si zahrajes vyborne a na rankedu do dejmetomu rank 17 celkem taky, az na obcasny farmare vyher
  • Hunter je silná sračka=face face face a kupa RNG. Jediný co to přineslo nový je fatigue mage a ten je nový, takže se dá těžko říct, zda se na tom postaví nová meta. Jinak všechny balíčky přidaly tak akorát 2-6 karet z gvg. Takže neúspěch. A to nemá cenu rozebírat trošku přesílenýho Dr. Boom.
  • Faktor náhody je u karetní hry nechuťárna, obzvlášť v extrémní míře jako zde.
  • Slecna recenzentka bohuzel vubec netusi o cem mluvi. Cilem GvG NIKDY nebylo kompletne predelat metu a rozbit veskere stavajici baliky, ale naopak je jen lehce modifikovat a hlavne dat za vznik novym archetypum, coz se rozhodne povedlo - mill druid, mechmage, mech rogue atp.

    Zadne rozsireni nemuze byt plne hratelnych karet, ktere se stanou zakladem kazdeho decku, jinak by si zacatecnici vubec nemohli dovolit nejaky deck postavit, protoze by museli v budoucnu pootevirat packy treba z 5 ruznych rozsireni, jen aby meli malou sanci, ze dostanou karty prave pro balik, ktery chteji.
    v GvG je krom zakladni skupiny mechu (ktera je common a za par baliku ji mate celou, coz jen potvrzuje moji tezi nahore) hratelny akorat legendarka boom a nektere class rare. Opakuju, blizzard mysli do budoucna.

    K blabolum ohledne samotnych balicku se mi vubec nechce vyjadrovat, tak aspon strucne: druid naopak prave ted proziva brutalni boom na ladderu s taunty, xixo zoo s implosion atd je brutalni inovace a zcela zmenila styl hrani baliku a miracle zacina vystrkovat ruzky.
    Zde se opet krasne ukazalo to, ze vsechny stavajici baliky GvG "prezily¨ a to byl cil blizzardu, protoze pokud by bylo s kazdym novym rozsirenim nasbirat 20 karet z daneho rozsireni pro jeden balik, lidi by to dost rychle omrzelo, protoze proc si porizovat hracky, kdyz je nam blizz za par mesicu zase rozbije?
    • Hele faggot, kde slecna/pani recenzentka pise:

      "ze cilem bylo kompletne predelat metu" nebo ze "rozsireni ma byt plne hratelnych karet"?

      Zmen si nick na strawman.
      • "V budoucnu by tak Hearthstone mohl přebrat víc rozličných archetypů ze zaběhnutých „papírových“ her." - napriklad pokus o control huntera

        "o žádné renesanci v rámci třídy však nemůže být vůbec řeč." implikace ze by mela byt

        "Zaběhnutá liga musela s expanzí (...) bořit ustálenou podobu" - treba tady


        bohuzel temer celej clanek je jen popis novych karticek, ale nejaky hlubsi nahled se nekona.
        • robíš z komára slona
        • Tohle je recenze. Na "hlubsi" nahled jsou jiny zdroje, coz sam dobre vis jelikoz jak se zda hrajes o rank (btw to neni cil kazdeho). Ze se meta zmenila o tom zadna a ty sam to v pozdejsim prispevku dokladujes. Hrat prvni ligu bez GvG nejde. "Kompletne" jsi psal jen ty, stejne tak jako o "rozsireni plny hratelnych karet".

          No nic, hadat se muzu i jinde. Jen mi prislo, ze to nebylo fer.
  • kartičky hraju pro to abych se tzv socializoval jenže tam nic takového není. navíc je to random jak cip
  • N0isy
    Luck Simulator 2015
    • RodneY55
      Kdyby ta hra byla ciste jen o stesti a RNG, tak by nebyli zadni dobri hraci a spatni hraci, protoze by nezalezelo na umu a bylo by to vse jen "v rukou nahody". A jelikoz jsou lidi, kteri jsou stabilne na dobrem ranku, bude tam taky zalezet na hracove umu, prave treba promysleni, jestli se tahle karta s nahodnym efektem vyplati a jestli treba nepomuze spis souperovi nez me...
  • Klobasor
    neni to spatne ale porad a to je co tu hru stahuje je to ze to je pay to win
    • tak neinvestuj peniaze, ale čas
    • Vegen
      btw. Najdeš lidi, kteří se s defaultním balíčkem dostali na legendary rank ;)
      • davidBray
        priest má hodně silný balík jen se základníma kartama
        • To tezko. Sylvanas/Doom/Vol'jin/Lightbomb/Cabal jsou prakticky nutnosti, bez kterych budes prohravat .
          • davidBray
            není to pravda :) mám s ním 250 vítězství :)
            • 250 vitezstvi si s nejakym alldefault balikem na rank20 s jakoukoliv winrate muzu nahonit taky, takze je to absolutne neodpovidajici statistika. Jestli se s nim v soucasne dobe dostanes >rank5 s rozumnou winrate, to uz je jina verze.
            • Jestli narazis na ten Trumpuv f2p balik, tak vez, ze se s tim do legend dostal pred znacnou dobou, kdy malokdo mel vypilovany balik. Dneska te od ranku 10 ceka smrst hunteru/zoolocku/handlocku/cwarru, kteri budou tvorit >50% vsech matchupu a bez karet, ktere jsem vypsal vyse (a ze nejsou vsechny) si proti nim ani neskrtnes.
    • Tohle je vážně hrozný kec. Většina lidí dá legend rank s hunter deckem ... ten rozhodně není pay to win. To samé Zoo. A že v karetní hře ten kdo si zaplatí má lepší karty je jasné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit